bugün

(bkz: mehmet emin karamehmet) in patronu olduğu şirketlerden sadece biri..(büyüklerinden ama)
türkiye deki gsm şebekelerinin en pahalı tarifeleri uygulayanı olduğu halde, iyi hizmet sunması nedeniyle vazgeçilmesi zor olan gsm operatörü
başarısını pahalı olmasından ödün vermemesine borçludur. başka hiçbir maarifeti yoktur. çıkan tüm yeni gsm operatorleri fazlaca kan kaybına sebeb olamamıştır turkcell için.
insanları kazıklayan gsm operatörü.
532 li prefixlerinin bin dolarlara satıldıgını gordugum, turkiye nin aşmış, kazıkcı gsm operatoru...
(bkz: kazıklı voyvoda)
kullanılmadığı halde vazgeçilmeyen ana hat.
uygulamadığı kampanyalar üretmekte bir numara olan iletişim markası.
Çok sağlam bir altyapısı olmasına ve çok iyi kampanyalar çıkarmasına rağmen piyasadan 100 kontörleri toplatıp herkesi 250 kontör almaya zorlaması yakışmadı. Ayrıca kalite yüksekliği sebebiyle çok kazık fiyatlarda uygulamaktadır.

(bkz: avea)
(bkz: vodafone)
ne kadar pahalı olursa olsun ılk cıkan mal kalıtelı maldırmantıgıyla degıstırılmeyen türkiyenin ilk gsm operatoru.. suan da bıle en pahalı operator olmasına ragmen en kalıtelı oldugu su goturmez bır gercektır
reklamlarında haluk bilginer, gulse birsel, ragga oktay gibi isimlerin oynadigi kaliteli oldugu kadarda pahalı olan gsm devi
bir mehmet emin karamehmet klasiği.
benzerlerinin tohumunu ekmiştir. bir zaman sonra isimlerinden çok söz edilecektir.
küçük amerika.
bünyesinde 0532,0533,0535,0536,0537 başlangıç numaralarını bulunduran gsm operatörü.
(bkz: gnctrkcll)
çeşitli baz istasyonlarını tepki görmemek için üstünü su deposu,su ısıtma panelleri,baca görüntüsü ile kapatan g.s.m operatörlerinden biri
kendinizi en yalnız hissettiğiniz anlarda telefonunuza gelen mesajların sahibi
tam hüzünlenirsiniz işte kalabalığın içinde yalnızım gerçekten seven kimse yok diye
böyle gözleriniz dolar
o an mesaj gelir, heyecanlanırsınız..ama gönderen turkcelldir
size "evet! bugün fırsat günü, bugün 20 mesaj yolla yarın 20si bedava" gibi bi seçenek sunmaktadır
bazen beni hayatta gerçekten en çok sevenin turkcell olduğunu düşünüyorum..beni diil paramı seviyo ama olsun

yav kardeşim ben her gün 20 mesaj yollıycak adam buldum da sen bana fırsat mı sunuyosun
düşündükçe kötü oluyorum
türkiyedeki diğer gsm operatörleriyle kıyaslandığında ses kalitesi olarak tecih sebebi*, ayrıca en az hatayla çalışan gsm öncüsü.**
gece kuşu kampanyası ile adam öpen gsm operatörüdür. neymiş ayda 250 kontör yükleyince 1 ay boyunca 21.00'dan 09.00'a kadar 2 saat konuşma bedava veriyorlarmış. bu da 1 ay boyunca günde 4 dakikaya tekabül eder. yani 2 sevgiliye 21.00'dan 09.00'a kadar sadece 4 dakikalık bedava konuşma veriyorlar. bunu da "dev kampanya, olay olay olay, bunun gibisini japonlar yapmadı" tribinde lanse ediyorlar. kek olan da yiyor. hadi bakalım, en büyük mehmet karamehmet.
hayatımda müşteri hizmetlerine bu kadar önem veren bir firma görmedim.

Aylar önce doldurduğum bir ankette, bir soruya olumsuz cevap vermiştim. aradan aylar geçti ve telefonuma gelen esrarengiz telefon, bana bu soruya niçin olumsuz yanıt verdiğimi ve memnun olmam için, onlardan bir isteğimin olup olmadığını soruyordu.

Ayrıca türkiye'nin en kaliteli hattıdır aynı zamanda. heryerde çeker, sudan sebeblerle aksaklık yaşanmaz.Ayrıca 1999 marmara depreminde, telefon hatlarının kesilmesi sonucu günlerce aksayan telefon trafiği, Turkcell'in altyapısı sayesinde aşılmıştır.

Çok şey istemiş olcam ama bide ucuz olsa...
çekmeyen pek çok bölge olmasına rağmen bir ara "türkiye'nin her yerinden çekiyoruz,sırada uganda var!" gibi saçma sapan bir reklam yaratarak gözümde eksi puan almış,ülkemizdeki gsm pazarı lideri.
insanları avea ve telsim gibi önce kampanya yapıp sonra kampanya'nın en can alıcı özelliklerini kullanıcılarının elinden alarak değil de direk verdiği hizmet karşılığında kazıklayan firma. dolayısı ile ötekilerle arasında kötü anlamda fark yoktur aksine verdiği hizmetin kalitesi daha yüksektir.
tarifeleri her zaman daha pahalı olmasına rağmen kaliteli hizmet vermeyi becerebilen firmadır.Süper kampanyalarımız var diye reklam yapar ama gayet kazık atmak peşindedir.soyadım ile aynı isme sahip olması da kullanmamın sebepleri arasında değil diyemem.
abone sayısı 29 milyona ulaşan gsm operatörü.
gsm hattı olmayan cogu vatandasımızın ilk tercih edecegi operator..