bugün

(bkz: mehmet emin karamehmet) in patronu olduğu şirketlerden sadece biri..(büyüklerinden ama)
türkiye deki gsm şebekelerinin en pahalı tarifeleri uygulayanı olduğu halde, iyi hizmet sunması nedeniyle vazgeçilmesi zor olan gsm operatörü
başarısını pahalı olmasından ödün vermemesine borçludur. başka hiçbir maarifeti yoktur. çıkan tüm yeni gsm operatorleri fazlaca kan kaybına sebeb olamamıştır turkcell için.
insanları kazıklayan gsm operatörü.
532 li prefixlerinin bin dolarlara satıldıgını gordugum, turkiye nin aşmış, kazıkcı gsm operatoru...
(bkz: kazıklı voyvoda)
kullanılmadığı halde vazgeçilmeyen ana hat.
uygulamadığı kampanyalar üretmekte bir numara olan iletişim markası.
Çok sağlam bir altyapısı olmasına ve çok iyi kampanyalar çıkarmasına rağmen piyasadan 100 kontörleri toplatıp herkesi 250 kontör almaya zorlaması yakışmadı. Ayrıca kalite yüksekliği sebebiyle çok kazık fiyatlarda uygulamaktadır.

(bkz: avea)
(bkz: vodafone)
ne kadar pahalı olursa olsun ılk cıkan mal kalıtelı maldırmantıgıyla degıstırılmeyen türkiyenin ilk gsm operatoru.. suan da bıle en pahalı operator olmasına ragmen en kalıtelı oldugu su goturmez bır gercektır
reklamlarında haluk bilginer, gulse birsel, ragga oktay gibi isimlerin oynadigi kaliteli oldugu kadarda pahalı olan gsm devi
bir mehmet emin karamehmet klasiği.
benzerlerinin tohumunu ekmiştir. bir zaman sonra isimlerinden çok söz edilecektir.
küçük amerika.
bünyesinde 0532,0533,0535,0536,0537 başlangıç numaralarını bulunduran gsm operatörü.
(bkz: gnctrkcll)
çeşitli baz istasyonlarını tepki görmemek için üstünü su deposu,su ısıtma panelleri,baca görüntüsü ile kapatan g.s.m operatörlerinden biri
kendinizi en yalnız hissettiğiniz anlarda telefonunuza gelen mesajların sahibi
tam hüzünlenirsiniz işte kalabalığın içinde yalnızım gerçekten seven kimse yok diye
böyle gözleriniz dolar
o an mesaj gelir, heyecanlanırsınız..ama gönderen turkcelldir
size "evet! bugün fırsat günü, bugün 20 mesaj yolla yarın 20si bedava" gibi bi seçenek sunmaktadır
bazen beni hayatta gerçekten en çok sevenin turkcell olduğunu düşünüyorum..beni diil paramı seviyo ama olsun

yav kardeşim ben her gün 20 mesaj yollıycak adam buldum da sen bana fırsat mı sunuyosun
düşündükçe kötü oluyorum
türkiyedeki diğer gsm operatörleriyle kıyaslandığında ses kalitesi olarak tecih sebebi*, ayrıca en az hatayla çalışan gsm öncüsü.**
gece kuşu kampanyası ile adam öpen gsm operatörüdür. neymiş ayda 250 kontör yükleyince 1 ay boyunca 21.00'dan 09.00'a kadar 2 saat konuşma bedava veriyorlarmış. bu da 1 ay boyunca günde 4 dakikaya tekabül eder. yani 2 sevgiliye 21.00'dan 09.00'a kadar sadece 4 dakikalık bedava konuşma veriyorlar. bunu da "dev kampanya, olay olay olay, bunun gibisini japonlar yapmadı" tribinde lanse ediyorlar. kek olan da yiyor. hadi bakalım, en büyük mehmet karamehmet.
hayatımda müşteri hizmetlerine bu kadar önem veren bir firma görmedim.

Aylar önce doldurduğum bir ankette, bir soruya olumsuz cevap vermiştim. aradan aylar geçti ve telefonuma gelen esrarengiz telefon, bana bu soruya niçin olumsuz yanıt verdiğimi ve memnun olmam için, onlardan bir isteğimin olup olmadığını soruyordu.

Ayrıca türkiye'nin en kaliteli hattıdır aynı zamanda. heryerde çeker, sudan sebeblerle aksaklık yaşanmaz.Ayrıca 1999 marmara depreminde, telefon hatlarının kesilmesi sonucu günlerce aksayan telefon trafiği, Turkcell'in altyapısı sayesinde aşılmıştır.

Çok şey istemiş olcam ama bide ucuz olsa...
çekmeyen pek çok bölge olmasına rağmen bir ara "türkiye'nin her yerinden çekiyoruz,sırada uganda var!" gibi saçma sapan bir reklam yaratarak gözümde eksi puan almış,ülkemizdeki gsm pazarı lideri.
insanları avea ve telsim gibi önce kampanya yapıp sonra kampanya'nın en can alıcı özelliklerini kullanıcılarının elinden alarak değil de direk verdiği hizmet karşılığında kazıklayan firma. dolayısı ile ötekilerle arasında kötü anlamda fark yoktur aksine verdiği hizmetin kalitesi daha yüksektir.
tarifeleri her zaman daha pahalı olmasına rağmen kaliteli hizmet vermeyi becerebilen firmadır.Süper kampanyalarımız var diye reklam yapar ama gayet kazık atmak peşindedir.soyadım ile aynı isme sahip olması da kullanmamın sebepleri arasında değil diyemem.
abone sayısı 29 milyona ulaşan gsm operatörü.
gsm hattı olmayan cogu vatandasımızın ilk tercih edecegi operator..
%70 i VERGILERE kesilen FATURAYI zorla ödettiren operatördür .*
telsim kullanmaya başladıktan sonra değerini anladıgım gsm operatorü.
%18 kdv ve %25 özel iletişim vergisini sadece turkcell'de değil,tüm gsm operatorlerinde ödediğiniz gsm operatorudur.(#419743 ) da belirtilen %70'lik vergi oranı söz konusu değildir.Söz konusu oran %43'tür.Ayrıca bu vergi sadece faturalı hatlarda değil.Aldığınız her kontore verdiğiniz paranın içerisindede vardır.
diğer operatorlere göre son derece güçlü bir alt yapıya sahip olduğu için kaliteli iletişim sunan gsm operatörümüz.
ancak reklam yapmasını hiç beceremez. önceleri selo+annesi+babası+kirli+arkadaşları olan reklamları vardı. reklamı rus romanına benzetmiş babalar. aklın alamıyca kadar karakter var reklamda. şimdi de pedofili temalı reklamları ile reklam yönlerinin zayıf olduğunu gösteriyor. avea'nın oh be! reklamını taklit etseler bile yeter bu adamlara.

(bkz: #449375)
türkiye nin en pahalı ve en kaliteli gsm operatörüdür.her ne kadar faturalı hat kullanıcılarına üvey evlat muamelesi yapsa da,vazgeçilmezdir.
musteri hizmetlerinde devrik cumle kuran elemanindan kurdugu devrik cumle sayisi kadar maasindan kesinti yapan firma
ilk çıktığında komşumuz türksel teyzenin gerilmesine yol açan ve benim hiç birzaman sahip olmadığım gsm operatörü.
OLMAMASINA RAĞMEN BUGÜN DOĞUM GÜNÜMÜ KUTLAYAN, BiR DE ÜSTÜNE "50 KISA MESAJ BEDAVA" DiYE HEDiYE VEREN KURUM.
(bkz: YER Mi ANADOLU ÇOCUĞU)
bana her ay 70 dakika hediye eden, ilk dakkadan sonra %75 indirim yaptık diyen ama ay sonunda anlamadığım bi şekilde korkunç faturalar gönderen gsm operatörü. yaşasın avea
en pahalı gsm operatörü.bizbizecell miş,gençturkcell miş hepsi hikaye.amaç insanların ceplerindeki paranın miktarını minimuma indirmek olan şirket.
türkiye için devrim niteliğinde girşimler yaparak türk haberleşmesine büyük katkılar sağlayan ,ancak hem yeterli alt yapı hemde gerekli müşteri potansiyeline sahip olmasına ragmen müşteri memnuniyetinden bir haber,düzenlenen her kampanyanın ardından salakça bir durum ortaya çıkaran (bkz: motorola c113a kampanyası),buna rağmen telsim gibi nerde çekip nerde çekmeyeceği belli olmayan gsm operatörlerinden dolayı kullanmaktan vazgecemediğimiz gsm operatörü.
hattıma sebepsiz yere 100 kontör yüklemiş, 2 gün sonrada sebepsiz yere geri almış garip gsm oparatörü.*
Churn uygulaması kapsamında kullanıcılarına belirli bir gün içerisinde kontor yuklemeleri karşılığında hediye 100 kontor veren bir uygulamayı gerçekleştiren gsm operatoru.Eğer o belirli gün içerisinde kontor yuklemez iseniz size odunc verdiği o kontorleride ceker.* * **
nike ın mavi parlak basketbol ayakkabılarının satmasını ve bir moda haline gelmesini sağlayan ünlü celo karakterinin bağlı olduğu ve kara mehmet in koç a bırakmadığı gsm öperatörü.
kampanya yaptığı zaman kullanmaktan büyük zevk aldığım gsm operatörü
an itibariyle anılan 537 kodlu hattı için "telsime kayıtlı böyle bir numara yoktur" uyarısı veren,genel merkez arandığında "hatlarımızda bakım vardır" uyarısını aldığınız canım türkiyemin gsm şirketi.
Piyasada çok fazla müşterisi olmasına rağmen hiçbir şekilde kar'ından ödün vermeyen,birçok açıdan diğer servis operatörlerinden daha pahalı(hatta çok çok pahalı) olup buna karşın inanılmaz şekilde müşterisi artan kurum.
(bkz: cebit bilisim eurasia 2006)'nın 9 yıldır ana sponsoru gsm operatoru.*
(#566298) nolu entry'de belirtilen durumlarda herhangi bir turkcell hattı bir telsim hattına yönlendirildiğinde ve o telsim hattınada ulaşılamadığında oluşan duruma sebebiyet veren canım turkiyemin hatasız gsm şirketi.
gecenin bi vakti fatura hatırlatma mesajları (aynısından 2 tane) göndererek uykumun içine eden firma. düşüncesizliğinizi skeyim.
turkcell'li bir numara ile konuşurken 1 dk.dan sonra dk. başına 1 kontör uygulamasını 1 ekim 2006 tairih itibariyle kaldırmış olması resmen bir yerimde patlamış olan firma. ulan adama sormazlar mı, uygulama başlarken her tarafta reklamnız vardı da, neden biterken hiç birşey olmamış gibi davranıyorsunuz.
aylar önce "türkiye'de kapsamadık yer birakmadık" diye baştan sona yalan bir reklam yapan ve bu günlerde gösterilen reklamlarda da "türkiye'nin %96,7 sini kapsadık" diye haber veren şirket. amaçları küsuratlı rakam verip inandırıcı olmak sanırım.
kazıkçının Allah'ı bir gsm operatoru oldugu halde kırıp atılamayan ve esas oğlan konumunda olan hat.
fiyat tarifesini kullanmadığım için bilemeyeceğim ancak bir türk firmasının; bilişimde, teknolojik altyapıda lider olmasının diğer türk firmalara da yön gösterici olmasını temenni ettiğim gsm operatörü. italyan-lübnan-türkiye kökenli *, yada yüzde yüz ingiliz kökenli * firmalara karşı bol şanslar dilediğim, bir gün herkesin * abonesi olmasını gönülden istediğim güzel şirket.
28 eylül 2006 tarihi itibariyle kontör fiyatlarını şu şekilde değiştiren gsm operatörü;

100 kontör : 12,50 YTL
250 kontör : 28,00 YTL
500 kontör : 53,00 YTL
1000 kontör: 98,00 YTL