1. 1.
  450 ip ücretine göre fazla yetenekli bir herodur. ultisine rakip olarak stun veya snear gibi özellikleriniz yoksa oyun fazla uzun sürmez.
  5 ... ramm5246
 2. 2.
  (bkz: wuju style)
  2 ... siradan cinko karbon pil
 3. 3.
  bir tryndamare değil.
  2 -3 ... osumatu
 4. 4.
  league of legends oyununda tavsiye edilen carry'lerden biridir. melee'dir, inanılmaz farmlama potansiyeli vardır. shyvana'dan sonra* en hızlı jungler'dır fakat cc'si olmadığı için gankleri pek kaliteli olmayacağı için jungle önerilmez. ad olarak oynansa da ap olarak da inanılmaz sinir bozucu olabilir, çünkü alpha strike ap ratio'su 1.0'dır, türkçesi ap kadar + damage. meditation ap ratiosu'da 1'den fazladır, fighttan çıkıp 5 saniyede canınızı fulleyebilir, veya 5 kişinin ortasında meditation açıp dünyaları tanklayabilirsiniz (cc yemediğiniz sürece). ama ap master yi'nin tek vurucu özelliği alpha strike'tır, pasifi, wuju style'ı ve ultisi büyük oranda vasıf kaybeder.

  yine de her halükarda inanılmaz split push ve backdoor yapar.
  2 ... wolf
 5. 5.
  meditation yeteneğinin ap ratiosu 1.4dür. yani 100 ap kasılırsa base heale ek olarak kendisini 400 daha healler(böyleydi sanırsam). ayrıca q sünün ap ratiosuda 1.0 (%100 ap)dır. fakat her halükarda 2 adet phantom dancer, 1 adet infinity 1 adet thirster ve 1 adet youmuu's ghostblade yi, her türlü oyunu çevirir.*
  1 ... sifrem qwerty
 6. 6.
  berserker's graves
  phantom dancer x2
  the bloodthirster x2
  infinity edge

  bu set ile çeviremeyeceği oyun yoktur.
  1 -1 ... vantilatordeki kir
 7. 7.
  ap oynaması çok zevkli olandır, q'su ile çok rahat quadralar pentalar alınabilir.
  ... rekz
 8. 8.
  kendisiyle pentalar alınır, oyunlar çevrilir her şey yapılır. özellikle gg olacak oyunlarda sağdan soldan alınan kulelerle çok oyun dönderir. bi phantom bi' thirster gelsin oyun. aha bu da son oyunum.

  master yi
  -2 ... besmele besmerello
 9. 9.
  ad'si sinir bozucudur. q'la gelir yanınıza, vurur da vurur. fiora da farklı bir şey yapmıyor diyeceksiniz belki ama onun sesi, yürüyüşü, tipi, kılıcını tutuşu vardır.* ap yi ise q ile yüksek hasar verebilir ama takımımda olmasını istemem. ad yi'yi tercih ederim ap yi'ye.
  2 -1 ... auroraborealis
 10. 10.
  ad yi uselesstir, cc'siz olması bir sike yaramamasına tuz biber eker, ap'sine laf yok.

  edit: bunu eksileyen siktirsin gitsin kumda oynasın.
  -9 ... scourge of god