bugün

entry'ler (84)

sol frame in değişmemesi

6-7 sene sonra girdiğim sözlükte karşılaşılan durum.

120 kilo deadlift yapan kız

Şu sıralar hastanede MR çektirmekte olan kızdır. (bkz: MR)

sevgiliyi sikerek sakinleştirmek

formatı sikerek eksilenmekten daha keyiflidir.

prezervatif

daha küçükken, ne anlama geldiğini bilmediğim dönemlerde aperatif kelimesiyle karıştırdığım ve bütün ailemi şok etmeme sebep olan kelime.
Evde misafirlerinde bulunduğu bir günde diyalog şöyledir.

-Oğlum gelmiyor musun sofraya, aç değil misin?
+Yok anne bana sonra prezervatif bir şeyler hazırlarsın..

uzak mesafe ilişkisi

ne kadar zorluda olsa sadakati,güvenmeyi,özlemeyi öğretir.kavuşmak kısmı var birde, yakın ilişkilerde tadılması zor olan bir duygu.Birisini deli gibi özlemeden dokunuşuna, nefesine, tenine hasret kalmadan ona gerçek anlamda nasıl kavuşabilirsin?

3 ağutos 2012 ösym sitesinin çökmesi

beyler sırayla Allah aşkına.Evdekiler başımın etini yiyorlar neden son geceye bıraktın diye...

ösym nin yapacağı götlük

puanlara göre sıralamar gecen seneye göre iyidir.hadi diyelim sıralamada götlük oldu puanları dogru hesapladıklarına nasıl güvencen şimdi.

cansu

Evrendeki en güzel varlık.Seni seviyorum.

28 mayıs 2012 fethiyespor bozüyükspor maçı

Fethiyespor'un penaltılar sonunda finale kaldığı maç.beklediğim gibi apo ağbeyim gol atmıştır.

28 mayıs 2012 fethiyespor bozüyükspor maçı

Abdullah Apak'tan gol beklediğim maç.

gemlikspor

bu sene de play-off'ta takılmıştır.
(bkz: grup kios)

http://www.facebook.com/p...=o.56743276556&type=3

grup kios

Başkanlığını Emir Yılmaz'ın yaptığı resmi bir taraftar derneği ve Bursa amatörün en sıkı taraftar grubudur.

yıllardır 3.lige çıkma umuduyla Gemlikspor'un peşinden gidilmedik deplasman, girişilmemiş kavga bırakmamış amatörün en vefakar taraftarıdır.

http://www.facebook.com/p...=o.56743276556&type=3

sözlük yazarlarının ilk abi evi deneyimi

ilk gün sonunda abi on numara yumurtalı patates yapmıştı hala tadı damağımda.
Ah be abi bok var takıyorsun o adamın cdsini.Sinirlenip basınca ben hocaya küfürü pek uzun sürmedi birlikteliğimiz.
Oysa ki ne kadar mutluyduk fifa oynarken...

bursaspor taraftarı

sınırları içinde bulunduğum ilin taraftar grubudur.

Dün maçtaydım;

takım sahada ezilip, yenilirken fenerbahçe taraftarı oley çekerken, sus pus olup son 10-15 dakika da kendi reklamını yapmıştır.Öyle ki bursaspor takımını sahadan alkışlarla fenerbahçe taraftarı uğurladı.Çünkü takımına 4-0 gerideyken destek oldu diye söylenen taraftarın yarısından çoğu şowunu yaptıktan sonra bursaspor'un madalya törenini beklemeden stadı terk etti.

not:Gemliksporluyum.

12 yaşındaki çocuğun bıçaklanması

yaşamını kaybetiğine dağir söylentiler vardır.umarım doğru değildir.böyle bir olayın rengi ya da savunması olamaz.

ben bu yazıyı sana yazdım

kızıyorum ama yine de kıyamıyorum, bu kırgınlığımın bir çaresini bul.

tatlı rüyalar.

geliyorsun, gidiyorsun... seviyorum, çok özlüyorum diyorsun ulan ne bir arayıp sormak ne bir cesaret edip karşıma geçip konuşmak kimi kandırıyorsun ?

xir gökdeniz

son albümüyle ben de varım demiştir.

cristiano ronaldo vs franck ribery

(bkz: güzel ve çirkin)