entry'ler (23)

zall

işine gelmeyen entryleri sildiren admin.

kürt doğmak

kıçına şaplak yediğinde ağlamak yerine zılgıt çekmektir.

uludağ sözlük

standart türk tipi yöneticiye sahip site.

trakya

öküz anadolu'nun verdiği yanlış kararların ceremesini yıllardır çeken bölge. keşke k*rdistan'dan önce burası bağımsızlığını ilan etse veya bulgaristan'a falan bağlansa.

mehmet ali alabora

benim gözümde ethem sarısülük'ün, ali ismail korkmaz'ın gerçek katili. bu samimiyetsiz goygoycunun tweetleri yüzünden eylemciler de polisler de gaza geldi, resmen ufak çapta bir iç savaş yaşandı. bütün bunlar istemeden de olsa iktidarının temelinde korku ve halkın birbirine girmesi olan başbakan erdoğan'ın ekmeğine yağ sürmüştür.

kendisini sevmem, seveni de sevmem, taparcasına sevip herkese ''göt kılı'' diyen herifleri ise hiç sevmem.

not: maalesef peşinen belirtmek zorundayım, göt kılı falan değilim. akp'ye de oy vermedim, asla da vermem. oy vermek bir yana erdoğan ve ailesinin yüce divan'da yargılandığı günü iple çekiyorum.

burcu çetinkaya nın tekrar açılması

zaten kendi hür iradesiyle kapanmadığı her halinden ve röportajından belli olduğu için eğer doğruysa şaşırtmamış olan durumdur. tabela müslümanlığını sevsinler senin cınım.

tüm akp lilerin ses uzmanı kesilmesi

montajdan ziyade dublaj olduğunu iddia etmeleri sonucu ortaya çıkan durum. yanılmıyorsam başbakan da dublaj demişti. peki dublaj neye yapılır, tabii ki görüntüye. demek ki ses kayıtları gerçek ve görüntüleri de mevcut. ne zaman yayınlanır bilemem.

(bkz: end of story)

mehmet metiner

troll veya çıkarcı değil, gerçekten akıl tutulması yaşayan kişi. başbakan'a her türlü muameleyi yapmaktan çekinmeyeceğinden eminim.

master yi

oynayana da, oynatana da saygı duymadığım hero. metin2 oynayan bebelere göredir. diğer bebe hero'ları için:

(bkz: darius)
(bkz: tryndamere)

bütün bu hero'ları sürüm sürüm süründürmek için:

(bkz: jax)

penisi eşofmanından belli olmayan erkek

(bkz: camel toe)
(bkz: boner)

taksim gezi parkı önüne iş makinalarının gelmesi

fırsatçı bir hükümete sahip olduğumuzu kanıtlayan olaydır.

siz kimsiniz ya, ne kadar adi şerefsizsiniz böyle ya! insanlar maç izlerken park elden gidecek resmen!

recep tayyip erdoğan

türkiye tarihine şimdiden adını kapkara harflerle yazdırmış olan toplum mühendisi. onun oluşturduğu toplumu yine bizimkiler'deki veya kemal sunal'ın oynadığı filmlerdeki gibi birbirini seven, güvenilir insanlarla dolu bir toplum haline getirmek yıllar sürecek.

emine şenlikoğlu

ateizm felsefesinin yılmaz savunucularından biri. onun tweetlerini okudukça islam'dan bin kat daha fazla soğuyorum ve dinsizliğimle gurur duyacak hale geliyorum.

yozgat

bir zamanların ozanlar, yiğitler, şehitler mekanı. şimdi ise adını yobazgat olarak değiştirse yeridir.

nihat genç

vatansever denince akla ilk gelen isim. televizyonda yaptığı konuşmalardan oluşan ''anadolu yazarını dinliyor'' adlı kitabı mutlaka okunmalıdır.

akp nin yaptıklarının cezasını çekiyor oluşu

beklenen olaydır. akpli kurmayları çıkar ilişkisi bir araya getirmiştir ve yine çıkar ilişkisi yok etmektedir.

abdullah öcalan

mensubu bile olmadığı bir ırk tarafından önder olarak görülen kukla.

roisin murphy

familiar feeling adlı parçanın klibinde de, sözlerinde de kendinden geçen ve insanı kendinden geçiren hatun. yirim.

dead or alive

ayrıca eskilerden bir grup. you spin me right round adlı parça bu gruba aittir.

samanyolu tv

kamyon kaçıran peygamber gibi fantastik karakterlere sahip dizilerin yayınlandığı kanal.