1. 1.
  yaş, sosyo/ekonomik durum, dış görünüş vb. ne olursa olsun, bir insanın vazgeçilmezi. hayatta hiçbir şey kendi hayallerimiz kadar güzel olamaz. bu nedenle hemen akabinde "hayal kırıklıkları" kaçınılmaz olur.

  edit: bu nası bi entry lan mal..
  16 ... redwinemania
 2. 2.
  (bkz: fantazi kurmak)
  1 -1 ... alligator
 3. 3.
  süperdir.gerçekleşmesi cok guc olsa bile bi an için en güzel şeyleri taddırır size.hayal kurmak iyidir.
  8 ... hendrix
 4. 4.
  bir attila ilhan şiiri. duvar adlı ilk şiir kitabında yer alır.
  2 ... mr.ram
 5. 5.
  Allahın bizlere verdiği en guzel şeylerden biri oldugunu dusunuyorum.Bir şeyi elde etsen de etmesen de hayal etmek seni bir an o guzel şeylere goturebilir. En kotu gununde bile seni bir an olsun iyi kılabilir.
  4 ... hendrix
 6. 6.
  gerçeğin çatısı altında kalın duvarları arasında kurulan hayatın, saatlerin; isteklerin vadisinde yürüyen ruhunuzca bir türlü kabul edilmeyip sürekli yıkılıp dökülen parçaların, üzerinize gelen duvarların üstüne gerçeğin ayıklayıp seçtiğiniz parçalarından yapılan resimler: çokca kalemsiz, kağıtsız, kelamlarla açılan düş pencereleridir. büyüsüne inanan için herşeyin mümkün olduğu, inanmıyan için gerçeğin en küçük esintisiyle yeniden parçalanacak olan şehirler, yaşamlar, anlamlar ve anlar. herşey duyumsadığınız gibidir. zaman sızlanmaz, gerçeğin katı ve keskin size batan yanlarının aksine yumuşak ve sonsuzdur. dışarıdan baktığınızda gerçeğin çatısı altında çatılmış küçük ve içine zor sığabileceğiniz tek kişilik bir çadırdır, içine girdiğinizde yer yüzündeki en büyük malikaneyi sakladığını şaşkınlıkla farkedersiniz...
  2 ... endless
 7. 7.
  (bkz: gercekten kopmak)
  2 -1 ... imam
 8. 8.
  napolyon bonaparte cok güzel bir vecize ile izah etmiştir bu durumu.
  -hayal kurmak insan olmanın yarısıdır. diyerek.
  5 ... karpuzkabugu
 9. 9.
  hayal kırıklığından bir önceki evredir.
  3 -1 ... witch
 10. 10.
  gerçeğin testisini kırıp büyü dünyasında gezintiye çıkacağım derken eblek eblek bakış atmanın bir önceki evresi .
  2 ... mavici