bugün

reddedilmeyecek gerçektir. efenim romantik komedi filmlerinden de aşinayız buna.

gerçek hayatta da mutfakta iyi olan erkeklerimiz çekicidir. hatun , hayat müşterek yemek yapta yiyek kafasındaki erkeklerden daha çekicidir.

tabi bu kızlarımızın tembellik yapmasını gerektirmez ama iyi yemek yapabilen candır. canandır. alıp bağra basılmalıdır.

özellikle yemek yemeyi bir sanat bir tutku olarak gören kızlar için.

yerim. yaptığın yemeği de seni de. *
çok ekmek çıkan çekicilik. hayat müşterek falan diyip yürüyebilirsiniz.
Hünkar beğendi yapabilen erkeğin çok daha önde olduğu olgudur.
Yemeği kadinlar yapsin lütfen. Siz masa kurmaya yardim edin, marketten ekmek almaya falan gidin. Ama yemeği kadinlara birakin. Kadin varken size mi kalmış yemek işi? He salata yapabilirsiniz bak o olabilir.
arkadaşlar arasında övgü almaktan başka bir şeye yaramaz. bir de kendini iyi ısmarlamak, satmak mı deniyor artık her neyse; çekicilik için o da gerekiyor galiba.
o nasıl erkek lan öyle, kaslarım bile tiksindi.

şöyle hatun tavayı sallar beef'i sotelerken, gidip arkadan sataşma güzelliği varken. *
150 kilo olan kızların elbette çekici bulmayacağı erkektir. çünkü çoktan yemiştir.

amk erkek te bir insan sonuçta yemek yapması normal. yemek yapsın ömrümü yesin diye kriter yaratmıyoruz. ek bir özellik diyoruz.
Olmayan cekiciliktir.
Iticiliktir o, cekicilik degil.
Ellerindeki kollarindaki killari doke doke yemek yapan erkegin nesi cekici allah askina.
7 yıldır yemek yaparım bu yemek yapan erkeği çekici bulan kıza rastlamadım..

isyanım içimdedir diyen erkektir.
bir erkegin eline her zaman yemek yapmayı cok yakıstırmakla beraber kesinlikle katılıdım önlemdir.
Otelde mutfakta bile çalıştim böyle düşünen kıza ben de rastlamadım dedirten düşüncedir.
yaşamak için yeme , yemek için yaşa felsefesine sahip olmayan kızların anlamayacağı durumdur.

beyler kusura bakmayın sanırım k flexle beslenen kızların olduğu yerlerde avlanmışsınız. *
üzerinde beyaz tshirt varsa çok daha sevimli, çekici olan erkektir.

(bkz: öpücükler)
yemek yapmayı bilmek yenilebilir yemekler yapmak olarak da anlaşılabilir dünya mutfaklarından egzotik tatlarla tanıştıracak biri olmak olarak da anlaşılabilir. her iki durumda bir çekicilik vardır. ne kadar cinseldir ne kadar değildir tartışılır ancak ben hastayken bana çorba yapabilecek beni ve çocuğumu aç bırakmayacak kurda kuşa muhtaç etmeyecek bir erkek fikrinin kendisi çekicidir. bazısı dünyayı görmek ister ya da en azından farklı kültürlere ilgi duyar. bu kültürlere ait yemek gibi temel enstrümanları paylaşabileceği bir erkek de çekicidir.
öğrenci evinde kalmanın avantaja dönüşmesidir.
beceremediği halde yemek yapmaya kalkışan karıya elinin aayarını sikeyim amk kaç şurdan siktir git dediğinde kaybolur bu.
kesinlikle çekici erkektir.hele de seni seviyor ve o yemeği sana yapıyorsa...
fabrikamız aşçısı sacit abinin o karşı konulmaz çekiciliğidir.

hele hele döner yaptığı ve bol kepçe dağıttığı günlerde seksepalite kepçesinden akar yeminle. oohş yirim. *
Hadi len ordan erkeği köle olarak kullanmak isteyen bir kadının zirvasindan başka bir şey değildir bu.
yemek yapabilen erkeği ilişkiye 3-0 önde başlatan çekiciliktir. tabi burda yemekten kasıt sucuklu yumurta, hazır çorba, makarna değil.
ama yemek yapabilen erkek çekiciliğinden önce bulaşıkları sevgilisine yıkatmayan, temizlik yapan erkek çekiciliği var ki of diyorum.
yemek yapmayı bilen kadın çekiciliği daha önemli bir hal aldı artık. sayıca baya azaldınız canlarım. fast food yemekten bol yağlı veya cılız mı cılız aplalar oldunuz. uzun zamandır işi yemek yapmak olan biriyim. gözlemlerim sonucunda yemek yemeyide yapmayıda bilmeyen hatun iticiliğini iliklerimde hissediyorum. (bkz: yumurta kırmayı beceremeyen hatunların yemek yapabilen erkeğe kurduğu tuzak)
çekici değildir. musluk tamir edebilen kadın çekiciliği hoş mu? değil. erkek yemek yapamasın kadına ihtiyaç duysun bu kadını mutlu eder, kadın da musluk tamiri, elektrik işleri yapamayıp erkeğe ihtiyaç duysun erkek de kendinin özel olduğunu anlasın kardeşim.
bunlar hep ıssız adam kalıntıları.

öğrenci evinde yaşayınca aç kalmamak için zaruri durum olarak öğrendik.
Her ne kadar etrafı dağıtmaya müsait olsalar da, bence o halleri bile ellerine yakışmakta. Tatlı tatlı tezgahın önünde o şirinliklerini gizleyemiyorlar.
Kesinlikle dogru tespittir.