bugün

entry'ler (763)

nefretlik refleksler

normalde hayata karşı geliştirdiğimiz pratik yoların belleğimize kazınmasıyla refleksler oluşur. bazen gerek olmadan yapılır bu eylemler mesela rüzgar yokken elimizle rüzgarı kapatarak sigara yakmak evde kimse yokken tuvalet kapısını kapatmak. daha bir çok örnek var. bu yüzden bu refleksler kendisinden tiksindirir. aptal yerine koyar adamı.

yaşanmamiş hayatlar

yaşanılabiliritesi olan ama kimin ne zaman yaşayacağının bilinmediği eğer yaşınırsa yaşanmamış hayatlar adı altında bulunamayacak hayatlardır.
not:kendimi sikesim geldi ya ne güzel yazdım.

çalışanının maaşını bir gün bile geçirmeyen patron

iş disiplini vardır. ama ne olursa patron patrondur götte göttür.

kendi kendine konuşmak

sokakta yapılırsa ve bu eylem gittikçe bir çok yerde devam ediyorsa asosyalliğin bir ispatıdır. kalkın o sikik bilgisayardan.

boğaziçi hukuk okumak istiyorum diyen kezban

kazanır gitmez.

ben bu yazıyı misafirlere yazdım

almanya' dan elektronik eşyalarla gelin en çok beğendiklerimi hediye edin. hatta sipariş alın öyle gelin. yıl sonuna kadar sizi misafir edebilirim.

5 yıl önceye gidilse yapılacak tek şey

ulan bırakmazdım o kızı be. işte gençlik heyecanı adamın amına yıllar geçtikçe daha bir koyar oluyor. ben yaptım siz yapmayın dostlar.

not: ha siktir şimdi farkettim. 5 yıl önceye giderseniz benim kıza bulaşmayın kendi sevgililerinize sarılın aga. pezevenk gibi olmuşum ya.

sözlük başlıklarını kalitelileştirme seferberliği

içeriklere de bir el atsak dedirtmiştir. keşke olsa da böyle güzel bir olay.

beyin zaten soyut bir şeydir

diyebilseydim evrimi ispatlama şerifine nahil olabilirdim. velhasıl göt olmuş olurdum.

yarın 23 nisan neşe doluyor insan

tatil günlerinde çalışan insanların olduğunu düşününce içimdeki kıpırtının yerini 1 mayıs marşlarıyla dolmasını sağlar.

not:cümle devrik oldu uf.

hüzünlüyken gelen namaz kılma isteği

namaz kılmayı bilmeyenler için geçerli değildir.

rusya nın son gözdesi

aşeren türk kadınlarına alınası resimleri bulunan kadın. belki çocuklarınız bu kadına benzer.

sözlükte sekssiz erkek istemiyoruz

illa gel sik demenin sözlük versiyonu.

günün şarkısı

http://www.youtube.com/watch?v=Tl7fGwLJMUI bütün gün lol ranked game troll.

akpli kızların hemcinslerine göre daha zeki olması

zamane yanılgısıdır. bunu yazan arkadaş bu kadar kadının arasından kendisini daha akıllı görüyor. hadi cnm ordan.

ben bu yazıyı sözlük erkeklerine yazdım

az abaza olun ya.

not:2 taraflı mesaj yazdım aga. op yim cidden. istediğiniz gibi anlayın.

sevgiliyi akp mitinginde görmek

ilerde ilişkini patronu olmanın en güzel tesadüfüdür. agacım bu orcların pislikleri birer birer meydana çıkıyor (anlamasalarda inanmasalarda). daha da kötü olacak ve ben haklıydım dediğinizde 1-0 öne geçeceksiniz ya. kızın hayatını adadığı bir konuda haklı çıkmak kadar güzel bir şey var mı? pek azdır muhtemelen.

şişman kızların bile ilgi duymadığı bir ezik olmak

dildo satılır.

çaylakken söylenilmek istenen

heh bunlar hala değerimi anlamamış. ama anladıklarında çok geç olacak. çünkü aa yazar olmuşum ay ne mutlu oldum. 2 dk sil at herşeyi orc seni.

yalnız uyumaktan kötü olan şeyler

eski sevgilinin yalnız uyumadığını bilmektir en kötüsü.