bugün

eminem'le birlikte the way i am'i söyleyen barcelona konserine birlikte çıkıp binlerce insanı coşturan bir sanatçı.
cok nadir sarkilar dısında igrenç sarkilar soyleyen ama ona ragmen cok hatta cok fazla dinleyini olan sahis.sarkilari berbat fizigi berbatin ta otesi niye niçin nasil katlaniyorlar anlayabilmis degilim.digerlerden farkli gorunmek isteyenler için bir numarali dinlenebilecek sahis
evrim geçirmiş, iyicede şarkıları olan garip ve sadist bi kişilik.
Her gördüğümde midemi bulandıran the crow kırması arkadaş...
kendi cinsiyetini saklamkta usta oolan fakat bi türlü ken dini kız gibi gösteremeyen kızların hasta olduğu kişilik
cadılar bayramında nbcdeki tonight showa çıkacak olan antichrist superstar.

kaynak

http://www.dreamshower.ne...ews_show_single&ide=6
rüyamızda görsek korkacağımız türden rock- çı.
görmesi iğrenç dinlemesi güzel insan. beyninde olduğu kadar sesinde de bi psikopatlık vardır.
mutant. sözlerini anlama müzigini dinle aslında fena değil be. bir iki coverini çok beğenmiştim.
coverladığı şarkılar ;

(bkz: hit me baby one more time)
(bkz: another brick in the wall)
(bkz: personal jesus)
(bkz: the beauiful people)
(bkz: the kkk took my baby away)
(bkz: like a virgin)
(bkz: sweet dreams)
bu gece türkiye saatiyle 00.00'da nbcye konuk olacak superstar.
(#807230) işte o programdan this is Halloween .

http://www.youtube.com/watch?v=ryvrC2s3Jhw
şarkıları daha karanlık bir hale getirerek yorumlaması ile beğeni kazanan kişi.
"dogrunun ne oldugunu kim biliyor ki? hepımız bir yalandan beğendiğimiz parçayı çekip onu yaşıyoruz. eğer her şeyin bir yalandan ibaret olduğunu kabul ederseniz artık hiçbir şey sizi incitemez." sözünü icra eden lanetlenmiş olduğuna inandığım şahsiyet.
müzisyen ve rockstar olduğu kadar filozof da olan değişik insan. görüşlerini tasrif etmesem de, son derece mantıklı ve zeki bir insan olduğunu ortaya koyuyor. şöyle ki, "benim satanist olduğumu söyleyen insanlara gülüyorum sadece* çünkü şeytan yok! olsa o bana tapardı, çünkü ben ondan daha iyiyim" diyerek noktayı koymuştur. kaburgalarını aldırdığı ise, baştan sona bir hurafedir yalandır.
resmi web sitesi güncellenmektedir.

http://www.marilynmanson.com
"i don t like the drugs but the drugs like me" diyerek gözüme batan, "tarz nasıl oluşturulur" diye soranların prototip olarak alabilecekleri, metal müzik icra eden nevi şahsına münhasır solist...
kurucusunun Marilyn Manson olduğu ilk adı Marilyn Manson and The Spooky Kidsolan grup.
1992'de isimlerini Marilyn Manson olarak kısalttılar.

grup elemanları;

Marilyn Manson- Vokal (1989'tan beri)
Tim Skold- Bas Gitar (2003'ten beri)
Madonna Wayne Gacy- Keyboard (1990'dan beri)
Ginger Fish- Bateri (1995'ten beri)

Grubun asıl amacı insanları şaşırtmakmış. Bu yüzden konserlerinde ilginç kıyafetler giyip, alevli gösterilerde bulunuyorlarmış.
tarzı literatürde endüstriyel metal olarak geçse de metal olmak için fazla melodik, fakat asla ve zinhar pop yapmayan müzik adamı. müziğinin ne kadar metal olduğu tartışmaya açık olsa da çok kaliteli müzik icra eden şahsiyet. işini en iyi yapan müzisyenlerden biri . Hıristiyan lisesinden mezun olduğu için Hıristiyanlığı, Gazetecilik Bölümü mezunu olduğu için popüler kültürü en zayıf noktalarına kadar biliyor, bu sayede bu kavramlara karşıtlığını en iyi şekilde dile getirebiliyor. Tanıdığım en iyi söz yazarlarından biri, Nietzsche'den sonra beni en çok etkilemiş nihilistlerden biri. özentilerin diline fazlasıyla malzeme olsa da duruşu ile birçok metal müzisyenine ilham kaynağı olmuş insan.
isim babası marilyn monroe, soyisim babası ise charles manson olmasının yanında, tanrı'yı çok iyi bildiğini ve tanrı'dan korktuğunu tahmin etmekteyiz. netice itibari ile tüm boşvermiş insanlar kendisinin peşinden gitmektedirler.

bir gün intihar haber tv'lerde, gazetelerde yayınlandığında fazla şaşırmayacağımız bir bünyedir.

(bkz: dişi baba)
neresinden bakarsan insana benzer acaba diye düsündügüm yaratik.****

ayar vereceklere önceden bakiniz ;

(bkz: biseksüel ne ola ki)
(bkz: bele ipne gibin pust gibin bisi)

edit: biseksüel değilmiş efendim arkadaş özür dileriz, gelsin bi çayımızı içsin tabi bizde yanlış olmaz. sadece kendi tenasül uzvuyla bazı aktiviteleri varmış ki bunu da haliyle biseksüellik sayamazmışız. sıpeşıl tenks to aria galactica.
şu sıralar "phantosmagoria the vision of lewis caroll" adlı bir film çekmekle meşgul insan.
death-endustriyel metal filan değil,satanizmin temelini oluşturan black metal ile ilgilenen söz yazarı ve solisttir. ayrıca satanisttir kendileri.
büyük üstadın 6. stüdyo albümü eat me drink me 2007'nin bahar aylarında piyasaya çıkacaktır. albüm çalışmaları bitmiş olup konser tarihleri de açıklanmı$tır. bükreş'e bile giderken istanbul'a gelmemesi de canımızı bir kez daha yakmıştır.
Antichrist Superstar Marilyn Manson, 6. stüdyo albümü olan Eat Me Drink Me çıkmadan önce albümü $öyle tanımlıyor..

"Dinleyicilerim bu albümün sadece ve sadece özel hayatımla ilgili olduğunu düşünmesin. Aynı zamanda bu albüm benim kim olduğumu ve neleri hissettiğimi de anlatıyor.."

Albümden çıkacak olan ilk single olan Putting Holes In Happiness'ı şöyle tanımlıyor Marilyn: "Romantik, kadın düşmanı, cani, gotik ve vampir bir şarkı." Eat Me Drink Me albümünde yer alacak olan "If I Was Your Vampire" şarkısı 6 dakikalık bir destan.
Ayrıca Manson, bu albümde 2 cover'a da yer veriyor. "This is the halloween" ve bir Bathory cover'ı "One Rode To Asa Bay"

Uzun bir zamandır bir şeyler üretmedğini de dile getiren Marilyn Manson depresyona da girdiğini ifade ediyor. Umudunu kaybettiği anda bir ışık gördüğünü ve bu ışıkla birlikte umudunu kaybetmediğini söylüyor. Eğer ki öyle olsaydı "bu albümü yapamazdım" diyor.