1. 1.
  dunyanin en psikopat seri katili.su sozunden anlasiliyor zaten
  " bana tepeden bakarsanız , bir aptal görürsünüz.
  bana aşağıdan bakarsanız , tanrınızı görürsünüz.
  bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz "
  30 -2 ... hexagram
 2. 2.
  marilyn manson'ın soyadının kaynağı olan seri katil.
  13 -2 ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  bu kadar ünlü olma sebebi hollywood'dan bir kişinin eşini öldürmüş olmasıdır. yoksa tarihte ondan daha etkileyici seri katiller vardır. sevimli görünüşüyle insanları şaşırtır. ayrıca ilginç bir şekilde insanları etkileme gücüne sahiptir. ailesi ve birçok kişi onun peygamber olduğuna inanmış ve dediklerini yerine getirmişlerdir. kendine adeta tapan bu kişilerin kendi aralarında sapık ilişkiler kurmalarına izin vermiş* ve onlara öldürmelerini emretmiştir.
  masum olduğunu iddia edenler bulunmaktadır. kendisi de kimseyi öldürmediğini her fırsatta söylemektedir. en son hayranlarıyla mektuplaşmaktaydı.
  8 ... kermitiye
 4. 4.
  hapishanede gitar çalmayı öğrenip beattles'tan daha iyi olacağını iddia eden ve man's son'nun dini çağrıştırması sebebiyle insanları kendine çekmede daha da başarıya ulaşmıştır. ailesinin öldürdüğü kişi sayısı tam olarak bilinmemektedir. fakat, manson'un 35 kişiyi öldürdüğü tahmin ediliyor. **
  4 ... kermitiye
 5. 5.
  marilyn manson ın hayran olduğu ve takma adını almış olduğu amerikalı seri katil.

  harika bir lafı vardır

  "Bana tepeden bakarsanız, bir aptal görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız, tanrınızı görürsünüz. Bana tam karşımdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz"
  4 -3 ... dreamshower
 6. 6.
  Charles manson 1934 yılında 16 yasındaki bir hayat kadının gayri mesru cocuğu olarak dünyaya geldi.ilerleyen yıllarda annesi hapse girince kendini sokaklarda buldu.Hırsızlık yaparak geçimini sağlıyordu.1952 henüz 18 yasındayken yılında psikopata bağlayarak hapishanede bir mahkumun boğazına jilet dayayarak tecavüz etti.54 yılında sartlı tahliye sonucu serbest kaldı.60 yılına kadar bircok sefer hapse gir-cık yaptı.Mansonun aklı dengesinden süphelenen yetkililer ıq sunun 121 olduğunu görünce dumura uğradılar1967 yılında manson cevresindeki hippileri toplayarak adeta taikat lideri haline geldi.bu cete 67 yılında los Angeles ı resmen ceheneme cevirdi.manson bizzat kendisi 69 yılında 9 kişiyi ortadan kaldırdı.kurbanlarından biride ünlü yönetmen roman polonosky nin aktiris eşi sharon tate idi.bu arada polis manson hakkında yeteri kadar delil toplayarak azılı katili göz altına aldı. Ve ömür boyu hapse mahkum edildi.ancak cete kanlı cinayetlere manson adına devam etti.bu cete 1975 yılında abd baskanı gerald ford a bile suikast girisiminde bulunmustur.
  11 -1 ... orloff
 7. 7.
  kaynak: a'dan z'ye seri katiller ansiklopedisi
  (harold schechter,david everıtt)
  8 -1 ... puldüşü
 8. 8.
  kelimenin her anlamiyla orospu cocugu.
  15 -6 ... cemcuk
 9. 9.
  travmatik bir çocukluk geçiren seri katil. aslında topluluğu ve cinayetleri işlememesinden dolayı toplu katliam katili kategorisine girendir. çocukluğunda okula kız elbisesi giydirilip gönderilmiş, bu durum da kadınlara karşı hakim olma isteğini ve nefretini tetiklemiştir.
  7 ... legend of the stranger
 10. 10.
  o kadar ki,yurt dışında son derece aktif fan klüpleri bile var.Ayrıca bu fan klüplerin sponsorluğunda yapılan Charles Manson eşyaları,tişörtleri...Adam aşmış kendini.
  5 ... vakatanka