bugün

fransız kozmetik markası.
bu markanın papatyalı cilt bakım ürünlerinin fan grubu oluşmuş rivayete göre.
parfümleri de epey güzel olan bitkisel kozmetik firması. leylak, gül, mimoza, portakal çiçeği gibi seçenekleri bulunan, uzun lila, pembe, sarı, turuncu renkli şişelerdekiler hani. insan bir kokladı mı müptelası oluyor resmen. bildiğin çiçek kokusu. özellikle "leylak" (pur desir de lila sanırım ismi) olanı çok başarılı. doğal kokuları sevenler için birebir.
ayrıca bir mağazasından ufak bir ürün alıp kayıtlı müşteri olmakta yarar var; doğum gününüzde hediyeler alabilirsiniz, ve satın aldığınız ürünlere yüzde elliye kadar indirim uygulanabiliyor. gerçekten hesaplı.
parfüm konusunda en başarılı marka.
leylak kokulu parfümü o kadar gerçek ki,sıktığınızda leylak olduğunuzdan şüphe duyarsınız.*
vanilya kokulu parfümü çok ağır ve mide bulandırıcıdır.
şampuanları * gerçekten işe yarayan marka.
oncelikle bu marka bitkisel falan degildir. urunlerin kompozisyonuna bakin hepsinin icinde bitkisel olmayan maddeler vardir. her neyse. simdi bu marka turkiye'de "luks" bir marka olarak goruluyor, halbuki fransa'ya gitseniz hic de oyle olmadigini gorursunuz. zira fransa'da fiyatlar gercekten ucuz, bir de ustelik nerdeyse her zaman %50 indirim vardir. yani fransizlar icin siradan bir markadir. soyle soyleyeyim fransiz sevgilinize sevgililer gununde bir yves rocher urununu hediye ederseniz soyle diyebilir : "ask olsun askim, bana yves rocher'yimi layik goruyorsun?". pazardan hediye almak gibi bir seydir. yani uzun lafin kisasi boktan bir markadir ve size luks diye yutturmaya calisanlara inanmayin.
brezilya kahvesi aromalı duş jeline kurban olduğum... ayrıca dikkatimi çeken birşey var dükkanlarında bakım yapan bayanlar hep kilolu neden acaba?
fransada "obareyyy yves roche de indirim vardı ne varsa toplayalım hayddiiinnn" nidalarınızın "ne diyo lan bu" tarzı bakışlarıla karşılanmasına neden olan marka. sanırım buralardaki golden rose vs. tadında bir marka olarak görülüyor avrupada. ancak parfümleri ve duş jelleri gayet güzeldir bence.
bu markanin en güzel parfümü evidencetir.
avmlerde bolca bulabileceğiniz marka. içine girdiğiniz an duş yapmak istiyorsunuz çünkü her taraf değişik duş jelleri, eğlenceli sabunlarla dolu. ayrıca doğumgünlerinizde hediye bile gönderiyorlar! cilt bakım ürünleri ise pek başarılı değil.
fransızca iv roşe diye okunur.
duyduğuma göre geçen ay yves rocher vefat etmiş.
parfümlerinin kokuları oldukça güzeldir ancak kokuları pek kalıcı değildir.onun dışında duş jelleri oldukça güzeldir.
özellikle meyve özlü kokularına yüksek puanlar verebileceğimiz, rujları da hiç fena olmayan marka.
leylak kokan parfümü parfümler içinde ilk tercihim olan kozmetik markası. mis gibi leylak kokar ne eksik ne fazla.
noix de coco parfümüyle kafayı bulduran güzel marka. hayatımda daha kalıcı bir parfüm kokusu görmedim ben.
soin serisini 5 yıldır kullanırım. yağlı cildime çok iyi geldi. ayrıca su bazlı kremlerini ve kayısılı peelingini de tavsiye ederim. biraz pahalılar ama ay sonunda kelebek günlerini takip ederseniz çok karlı alışverişler yapabilirsiniz.
hindistan cevizli parfümü beni benden alan marka.
normal cıltler ıcın yuz kremı gayet guzel olan marka.
fondötenlerinin çoğu cam şişededir. yalnız iki serininki plastik kutuda olup onları da cam şişede satabilmek adına stoklarda tükenmesi için sık sık indirime girerler. yeşil çay özlü peelingi yüz için ideal olup ilk yıkamada dahi gözle görülür fark yaratır. şahsen bu markanın rimel, göz altı kapatıcısı ve rujundan da gayet memnunum.
Yves rocher dergisine üye olundugu ve bir arkadasinida üye ettigin taktirde, çok cazip indirimlerden yararlanabiliyosun ayrica her aldigin ürünün bi hediyesi oluyor.
eger karma bir cilde sahip olup, ufak tefek kizarikliklar, puruzler yasayanlar varsa, bu markanin sebo spesific skin perfector serisinden yesil olan gece/gunduz kremini oneririm. Hem gunduz, hem gece kremi olarak kullanilabilecek kadar dengeli hafiflikte ve denedigim butun o pahali krem yigininin icinde en iyisi.
vanilya(sadece vanilya, yoksa bayan vanilyalı, karışık parfümleri falan da var)lı parfümünü seviyorum ama kalıcı olmasını istediğim marka. hindistan cevizi parfümünü araba kokusu olarak kullanıyoruz, vücutta sevmedim ben, tercih meselesi ama araba parfümü için, doğal olması süper..

çilekli, şeftalili kokuları da var ama kalıcı değil diyorlar, deneyeceğim bakalım. 100 ml.si 35 tl.. hava değişimi için uygun bence.

bu arada vanilya kokusuna bayılıyorum ama herkesin sevdiği bir koku değildir ama vücuda sıkıncada o kadar etkilemiyor etrafı sahteleri kadar
soin serisini üretimden kaldıran cilt bakım markası. şimdi yeni bir serisi çıkmış ama soinlerin yerini tutar mı bilemedim. hayır bu kadar kaliteli bir ürün neden kaldırılır ki?
kremleriyle eller tüm gün pamuk gibi olur ve hindistan cevizi kokar.