bugün

entry'ler (342)

ptt kargo

yok kesinlikle bütün kargo firmaları aynı. şahsıma gönderilen kargo evime kadar gönderilsin diye parası dahi ödeniyor ama ptt kargo elemanı ne yapıyor?
bana mesaj atıp " kargonuzu şubemizden alın diyor"
soruyorum "kapıya gelmesi gerek"
eleman "geldim yoktunuz"
yalan!!! gelmedin!
arıyorum açmıyor. biz 8-9 mesajla atışıyoruz. eleman rahat ve alaycı hala git al diyor. ilgili yerlere şikayet ettim fakat kimi kime şikayet ediyorsun ki? büyük hata.
hadi kapıya geldin diyelim bana mesajla saldırmak yerine o mesaj attığın numarayı neden aramazsın! kapıdayım açar mısınız neden demezsin?? çünkü yalancısın!
elemana diyorum ki " bebeğim var bu karda nasıl çıkıp alayım?"
hala gidip almam konusunda ısrarcı! vicdansız!
istemiyorum ben böyle bir çalışan, hizmet. hepiniz aynısınız be!

dünyanın en kısa korku hikayesi

gece çalan telefon.

tophanede sanat galerisi

tophanede sanat galerisi olmak çok zor. galerileri bu kadar yakışan ilçe olduğun halde...

ay

enteresan bir filmdi.

mesajlara kısa ve geç cevap veren kız

kesinlikle konuşmak istemediğinde yaşanan durum.

başkasını küçümseyen insan

bazen gerektiren durum.

adnan oktar

90'lı yıllarda okuduğum kitaplarından etkilenip essahtan bir şey sanmıştım. meğer o biçim miş...

izmir

köyleri şahane olan şehir. merkezinde bir cacık yok.

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

bağışlama.
güvenme.
bencil ol!
kitaba çok para harca.
az ye.
evet akrebim...

yazarların yapmak istedikleri çılgın hareket

3 amcam ve halamı birbirine bağlayıp, üzerlerine benzin döküp yakmak! bakmayın öyle konu miras...

ankara

sevemediğim şehir.

ölmek üzereyken yazacağınız son mesaj

her zaman seninleyim oğlum...

captain fantastic

şu sıra izlediğim en güzel filmlerden biriydi. izledikten sonra afişine tekrar baktığımda keşke ucundan kıyısından tabutta görünseymiş dediğim "ımmhhh" tadında bir film.

neva

arkadaşımın kızının adı. bir ismi daha var, fatma... neva fatma!
ne var fatma?

yazarların ikamet ettiği yerin meşhuru

zenci!
burası gülbağ...

en uyuz sorular

sanat fuarı boyunca çalıştığım stant da "bu resimleri siz mi yaptınız?" sorusu bir milyon kez sorulunca ister istemez kaşınıyorsunuz.

kalorifer peteğine çamaşır asmak

zaman zaman acil durumlarda başvurduğum yöntemdir. ama siz yapmayın. deterjan kokusu tüm eve yayılıp rahatsız ediyor.

hayat şarkısı

1. sezon bitmişti. etraftan gelen "izlemelisin" baskılarına daha fazla dayanamayıp tatilde tüm bölümlerini izlediğim güzel uyarlama dizisi.
tek gerçek mahir ve bayram babadır benim için. yalan olan melektir. gerçekten melek karakterine tahammülüm sınırda.

sözlük yazarlarının vücut ölçüleri

öğrenmemeniz benim için daha şey...

para biriktirme yolları

üç kuruşun nesini biriktirelim der dururum. illaki birikim için kasacaksak önce ölmemiz lazım.