1. 1.
  iyi huylu bir sigaradır,*
  6 ... electronica
 2. 2.
  şanslı vurgun anlamına geliyor, zannedersem bu marka farklı tütünlerin karışımından yapılmış ve çok tutunca da bu isim verilmiş.
  3 ... r@t@t@
 3. 3.
  paketi gün itibariyle her yerde aynı fiyata satılmadığı için 4 milyon civarlarında oynayıp durur. tapdk lisansıyla çıkmaz ve yurda free shoplardan giriş yapar. Boş fakat hoş bir sigaradır ve formula 1 de sponsorluk yapar.
  2 ... maksat muhabbet
 4. 4.
  -bir formula 1 takımı olan honda'nın sponsorudur.aracın yanında kocaman yazar.
  +bir rivayete göre de parasını alamayan işçilerin sabotaj amcıyla sigaraları şaraba batırdıkları ve bunun sonucunda daha değişik bir tad ortaya çıktığı da söylenmektedir.
  3 ... erdem andac
 5. 5.
  dunya'da ki en guzel tada sahip sigaradir.. ukrayna'da ki versiyonu maltepeye benzemektedir.. free shoplardan tedarik edilebilinir.
  3 -1 ... butch coolidge
 6. 6.
  bir diğer şehir efsanesine göre de ortaklarından biri tarfından sigortadan para almak amacıyla fabrika kundaklanmıştır... adamlar da mecburiyetten o bir kısmı yanmış tütünleri piayasaya sürmüşlerdir... ama o kadar çok tutulmuştur ki kendileri bile şaşırmıştır... o yüzden ballı vurgun anlamına gelen yeni adını almıştır... ayrıca içtiğim sigaradır... süperdir... başka sigaralara benzemez...
  5 ... phyxius
 7. 7.
  iyi reklamları olan ve sevilen bir marka tütün
  1 ... lalapunx
 8. 8.
  küçükken clint eastwood abinin içtiğini gördükten sonra gözüme pek bir karizmatik gelen sigaradır. sade ama kült amblemi, nispeten ucuz fiyatı ve hoş içimi ile sigara markaları arasında tam bir ekoldur. bu paket yanımdayken tam bir kovboyum evet, dalton değil ama redkit gibi dah çok.
  7 ... woolloomooloo
 9. 9.
  aynı zamanda yazarlarımızdan birinin de rumuzudur.
  hoşgelmişsiniz.
  1 ... yasakani
 10. 10.
  uma thurman'ın içtiği sigaradır kendileri.
  4 ... korokis