1. 1.
  metallica dan kovularak megadeth i kurmuş ve bize muhteşem bir kapışma yaşatmıştır.gitarda metallica elemanlarından pek aşağı kalır yanı yoktur hatta ellerine verse şaşmam fakat marty abiye yanlış yaptı itibarı yattı.

  metallica yla sürekli sidik yarıştırmıştır tek başına bu abimiz ve kurduğu megadeth metallica nın aksine tarzını pek kaybetmemiştir. ona god da derler. vokali james inki gibi değildir fakat ayrı bir tattır.
  10 ... disco inferno
 2. 2.
  eger vokal olmasaydi, saygi duycagim adamlardan biri olurdu. heavy metal in en boktan solistler arasinda basini ceker. ayrica james hetfield in sirtindan para kazanan adam. ancak dehset gitar calar. metallica dan ayrilmasina gelince, iyiki de ayrilmis.yoksa metallica hala kill am all daki gibi hadi donun kicinizi tekmeliycem gibi sarki yapiyor olurdu. ayrica metallica tarz degistirdikten sonra kendisi de dayanamamis ex pop metal yapmaya baslamıştır.
  5 -16 ... hexagram
 3. 3.
  surekli grup elemanlarini kovan, metallica'dan ayrilali cok olmasina ragmen hala metallica ile ilgili konusan, zannimca hala rust in peace'in kaymagini yiyen eleman. yetenegini yeterince kullanmadigini dusunuyorum.
  holy wars sarkisini hem calip hem soyleyebilen baska bir insan yoktur sanirim dunyada.
  4 -3 ... a fine day to exit
 4. 4.
  garip bir vokali vardır kendisinin. tıslayarak uzatarak filan söyler hatta anneme göre kusacak gibi söylüyormuş*. bu sebeple vokalini çekemeyen pek çok kişi vardır fakat vokali beğenilir beğenilmez orası ayrı olsa da vokal performansında bunca yıldır düşüş olmaması çok şaşırtıcı. james hetfield gibi kendisinin de kıçının kılları ağarmış yahut koyu kızıllaşmıştır fakat performansı çok iyidir... konser dvd lerini james in son performanslarıyla kıyasladığımızda dave in james e feci koyduğuna dikkat üzülerek çekmek isterim.
  7 -1 ... disco inferno
 5. 5.
  üç kere ard arda tornado of souls dinlenir. işte dave mustaine budur denir.
  5 ... evildeth
 6. 6.
  eliyle süper sololar atıp ritimler çalarken agziyla bir o kadar güzel sözler sarfeden, Uzun süre dünyanın en ilgi çeken heavy metal gruplarından birini oluşturan megadeth i kuran virtiöz.
  4 -1 ... balbassar
 7. 7.
  metallicadan ayrılmasında veya kovulmasında hala turlu rivayetlerin dolastıgı olaganustu gitar calan bir virtuozdur. sesi gercegi soylemek gerekirse james'in ki kadar guzel degildir ama ondan çok daha iyi bir müzisyendir.
  3 -2 ... dave mustaine
 8. 8.
  yeni bir sözlük yazarı adayı.
  1 ... wolfshade
 9. 9.
  some kind of monster belgeselinde bir terapi sırasında lars ile konuşup o günleri dönmek için herşeyimi verirdim diyen, sonradan gözünden iki damla yaş damlatan şahsiyet.
  4 ... rigsmaer
 10. 10.
  tum metallica elemanlarindan cok daha fazla yetenekli, daha samimi ve daha iyi muzik yaratan insan.
  12 -1 ... a fine day to exit