bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ashton kutcher'e benzeyen, yalniz ondan 20 cm uzun olan philedelphia'li basketbolcu.
    3 -1 ... myfairbaby
  2. 2.
    17 mart 1981 doğumlu, 2.01 boyunda, 95 kg ağırlığında philadelphia 76ers li basketbolcu.. three point shootout'a katılan ilk çaylaktır aynı zamanda. (2004 yılında)
    3 ... faati
  3. 3.
    ilk görüldüğünde 'nooluyoruz leyynn' dememize sebebiyet vermiş, genellikle çoraplarını fazla yukarı çeken, üçlükçü amca.
    2 ... batan geminin mali
  4. 4.
    gordon giricek karşılığında utah jazz'a katılmış şutör. utah'ın bir fast break takımı olmadığını düşündüğümüzde bu oyuncunun yavaşlık gibi zaafları sırıtmayacak; buna karşılık utah'ın hücum setine dış şutu sayesinde ciddi bir genişlik kazandıracaktır. karşılığında verilen adamdan uzun süredir hiçbir verim elde edilmediği düşünüldüğünde utah adına gayet olumlu bir hamle olduğunu söylemek mümkündür. yeni takımındaki ilk maçında bench'ten gelip 18 dakikada 11 sayı üreterek takımının 13 maçtır yenilmeyen portland trail blazers'ı mağlup etmesine yardımcı olmuştur.
    3 ... schenardi
  5. 5.
    mehmet okur'un geliştirdiği savunma tekniklerini çok iyi kullanan nba için fazla yakışıklı şutinggard. hayır gay değilim.

bu ders niteliği taşıyan fotoğraflara sırayla bakarsanız daha çok anlam ifade edecektir.

kyle korver

kyle korver
    5 -1 ... stoudemarionash
  6. 6.
    şut dengesini hiç kurmadan da çat çut sokabilen, saf şutör.
    3 ... nevarki
  7. 7.
    utah jazz'da şutör eksikliği sebebiyle barınabilmiş bir guard. çok isabetli üçlük atar, ama son saniyelerde sorumluluktan kaçar. saklanır.
    ... whodiedalone
  8. 8.
    atletik açıdan çok üst düzeyde olmasa da efektif bir şekilde kullandığı dış şutları ve soğukkanlılığı ile tanınan başarılı şutör. 2008 2009 sezonunu 9.0, 3.3 ve 1.8 ile bitiren korver geçireceği diz ameliyatından ötürü sezonun başlangıcını kaçıracak. utah yerine dört şutör + dwight howard taktiği ile oynayan orlando magic'te daha mı faydalı olurdu acaba?
    -1 ... nicolai hel
  9. 9.
    dün geceki los angeles lakers maçında sadece bir atış kaçıran basketbolcudur.

telefonun alarmı ancak ikinci çeyreğin sonunda uyandırabildi beni. öncesini görmedim o yüzden ama kaan kural ve murat kosova'nın söylediğine göre orada da kaçırmamış, istatistiklerini hatırlamıyorum şimdi. ikinci yarıda sadece bir top kaçırdığını gördüm. tam anlamıyla "olmuş" bir şutördür bu artık benim gözümde. başlangıçta çekimserdim, top korver'dayken "eheh pas verse bari..." tribine girerdim. dün akşamki muhteşem performansı karşısında bildiğin dumur oldum.

buna benzer bir performansı bir gece önce goran dragic sergilemiş ve suns'a çok önemli bir galibiyet getirmişti. spurs'ün göt olması bizler için ayrıca sevindiriciydi. ama korver utah'a yetemedi, 111-110 yenildiler, yalan oldular, 3-0 oldu, ühüh...
    -1 ... der meister
  10. 10.
    Chicago Bulls ile 3 yıllığına 15 milyon dolara anlaşmış şutör. utah'ın carlos boozer'dan sonraki ikinci önemli kaybı.
    1 ... bingildakh