bugün

ntv nin basketbol spikeri ve nba maçları yayınladığında bunları sunan adam.nba maçlarında kankisi kaan kural yorum yapar.bu maçların tadına yorum olmaz.şebnem kosovayla evlidir.eşi de spor spikeridir.zaten ntv de tanışmışlar.
(bkz: murat kosova nın ikide bir şebnem kosova dan bahsetmesi)*
bir zamanlar yine ntv de premier lig maçlarını sunmuştur.çok heyecanlı bir anlatımı vardır.bunun sayesinde insanı en dandik maçları izlerken bile heyecanlandırmayı başarmıştır.
iyi bir liverpool taraftarıdır.bir premier lig maçını anlatırken ettiği bir laf unutulmamaktadır.
(bkz: işte premier lig bu)*
itü inşaat mühendisliği mezudur.kaan kural la bir maçı anlatırken laf okuldaki zor derslere gelmiştir(nasıl oraya geldiyse artık).bazı sabahlar kendimi çelik dersinin sınavına uyanmış gibi hissediyorum diyerek bünyede tebessüme yol açmıştır.
ayrıca ntv de bilgisayar oyunları tanıtan bir program da sunmaktaydı. oyun ve futbol tutkusu sebebiyle şiddetli geçimsizlikten eşiyle boşanmanın eşiğine gelmiş, direkten dönmüştür. güler yüzlü, sempatik tavırlı, kaan kurala rağmen izlenilesi spiker.
'joe coleeeeeeeee' diye bağırışını hiç unutamadığım spiker. premier lig in tv8 e geçmesinden dolayı duyamaz olduk.
henry henry henry bu adam mukemeeeeeeeeeeeeeeeel diye haykıran maçı izlerken inanılmaz zevk aldıgım mukemmel spıker.
sesi,futbol maçı anlatmaya pek müsait olmasa da,verdiği örnekleri,neşeli ve insanı sıkmayan anlatımıyla,''ntv'den osuruktan adam çıkmaz''genellememi,bozmayan spiker,yorumcu..
sesi kesinlikle maç anlatmaya uygun olmayan * ama engin bilgisine her zaman yorumcu olarak faydalanabileceğimiz ntv çalışanı.
gerçekten gönlünü bu işe vermiş spor adamı.kendini maçın heyecanına çok kaptırır.yanındaki yorumcunun varlığını unutur. çoğu zaman yorumcu konuşamaz.özellikle yiğiter uluğa bu alanda çektirdiği işkenceler meşhurdur.
basketbol maçı sun,2 farklı basketbol programı sun,futbol maçı sun,futbol programı sun,,,yetmez arka sayfa adlı programda oyun,çizgi roman,anime tanıtımı yap(ve bunu ben parasızda yapabilirim onlara)..hakkaten çok yetenekli bi sunucu..tartışılmaz derecede iyi
küçüklüğünde futbol aşığı olmuş fakat, babasının futbol yerine basketbol oynamasını istediği için basketbol oynamaya başlayan, daha sonra bu iki yeteneği sayesinde iki alanda da engin bilgilere sahip olmuş olağanüstü spikerdir. ayrıca, sırf nba atmosferinde bulunmak için scoreboardu değiştirme görevinde bile bulunabileceğini kendinden geçerek* ifade etmektedir.
tanışabilmek için birçok ntv çalışanıyla tanışmama vesile olmuş, fakat asla ulaşamadığım biri olarak kalmaya devam etmiştir.
gerçekten çok güzel anlatımı olan övgüleri hakeden okay karacanla birlikte yıllarca ntv de izlediğimiz sporun tüm dallarıyla ilgili sunuculuk yapabilen keşke dünya kupası maçlarını da anlatsaydı dediğim genç ama bir o kadar da iyi sunucu...bu arada 04.00 teki dallas-miami maçını da o anlatıyodur inşallah...
gecenin 5inde adını unutmam dolayısıyla beni deli etmiş ses tonuna en cok basketbol anlatmanın yakıstıgı spiker.
fen lisesi mezunudur.
(bkz: mütemadiyen saçmalıyorum),insanları güldürüyorum insanı.

edit:bir de örnek vereyim istedim. ntv''de yayinlanan nba stüdyo programinda murat kosova gelen bir soru mail'i üzerine, "programimizi amerika'dan da izleyenler var.middle east technical university'den mail geldi" dedi! Kaan, "Orasi Orta Dogu Teknik Üniversitesi" diyerek düzeltti.
haberin linki için;http://www.hypertv.web.tr...age=204&habernum=1776
Diksiyonu ile beni yerlere yatıran Ntv spikeri, lakin işini çok çok iyi yapmakta olan bir kaç spikerden biridir. spor konusunda sanılandan çok daha fazla bilgi birikimi vardır.
meshur iste premier lig bu lafı ntv nin premier lig reklamlarına konulan spikerdir...
Kendisi machester utd.-everton macında man.utd. nin 3-0 one gecmesi uzerine "everton beraberligi yakalasa bile man.utd bu macı simdiden hakketti" demis, ardından skorun 3-3 olması ve manu'nun son dakikada attığı golle 4-3 kazanmasıyla "macın hakkı beraberlikti everton a yazık oldu" demistir.

çok sonrası edit: ne kötü anlatmışım he. aslında çok güzel bi olaydı bu.
Türkiye nin en iyi spikeri kanımca. hani spor dalında sunum yaparsa yapsın etkili anlatımıyla heyecan kasırgası yaratır
ntv onsuz olmaz diyeceğim,bayıldığım spor spikeri. insan her türlü sporla ilgilenir,maç sunar,program sunar,hem bu kadar sempatik hem bu kadar tatlı olur mu ya.heyecanlı anlatımı,yaptığı yorumlar,gülümsemesi,insanlara verdiği pozitif enerji.anlat anlat bitiremem ben bu adamı yaa. * *
kuru ekmek, biraz su ve premier lig ile yaşayabileceğini düşündüğüm ntv spor spikeri
duygularımıza tercuman olmustur sagolsun.
'aglamak istiyorum sayın seyirciler aglamak' diye haykıran ntv spikeri.*
ntv de bugün tam anlamıyla japonyadaki coşkuyu bize aktarmayı başarmıştır ve gözümdeki değeri kat kat daha artmıştır...sporun her dalıyla ilgilenen ntv nin süper spor spikeridir...
Dinlemekten bıkmadığım mükemmel spikerlerden biri.