1. 1.
  ntv nin basketbol spikeri ve nba maçları yayınladığında bunları sunan adam.nba maçlarında kankisi kaan kural yorum yapar.bu maçların tadına yorum olmaz.şebnem kosovayla evlidir.eşi de spor spikeridir.zaten ntv de tanışmışlar.
  (bkz: murat kosova nın ikide bir şebnem kosova dan bahsetmesi)*
  6 ... ranger65
 2. 2.
  bir zamanlar yine ntv de premier lig maçlarını sunmuştur.çok heyecanlı bir anlatımı vardır.bunun sayesinde insanı en dandik maçları izlerken bile heyecanlandırmayı başarmıştır.
  6 ... ranger65
 3. 3.
  iyi bir liverpool taraftarıdır.bir premier lig maçını anlatırken ettiği bir laf unutulmamaktadır.
  (bkz: işte premier lig bu)*
  6 ... ranger65
 4. 4.
  itü inşaat mühendisliği mezudur.kaan kural la bir maçı anlatırken laf okuldaki zor derslere gelmiştir(nasıl oraya geldiyse artık).bazı sabahlar kendimi çelik dersinin sınavına uyanmış gibi hissediyorum diyerek bünyede tebessüme yol açmıştır.
  6 ... ranger65
 5. 5.
  ayrıca ntv de bilgisayar oyunları tanıtan bir program da sunmaktaydı. oyun ve futbol tutkusu sebebiyle şiddetli geçimsizlikten eşiyle boşanmanın eşiğine gelmiş, direkten dönmüştür. güler yüzlü, sempatik tavırlı, kaan kurala rağmen izlenilesi spiker.
  1 -1 ... don kişot
 6. 6.
  'joe coleeeeeeeee' diye bağırışını hiç unutamadığım spiker. premier lig in tv8 e geçmesinden dolayı duyamaz olduk.
  2 ... kurabiyecanavari
 7. 7.
  henry henry henry bu adam mukemeeeeeeeeeeeeeeeel diye haykıran maçı izlerken inanılmaz zevk aldıgım mukemmel spıker.
  3 ... haznedaroğlu
 8. 8.
  sesi,futbol maçı anlatmaya pek müsait olmasa da,verdiği örnekleri,neşeli ve insanı sıkmayan anlatımıyla,''ntv'den osuruktan adam çıkmaz''genellememi,bozmayan spiker,yorumcu..
  3 -1 ... faidelibilgi
 9. 9.
  sesi kesinlikle maç anlatmaya uygun olmayan * ama engin bilgisine her zaman yorumcu olarak faydalanabileceğimiz ntv çalışanı.
  3 -5 ... evildeth
 10. 10.
  gerçekten gönlünü bu işe vermiş spor adamı.kendini maçın heyecanına çok kaptırır.yanındaki yorumcunun varlığını unutur. çoğu zaman yorumcu konuşamaz.özellikle yiğiter uluğa bu alanda çektirdiği işkenceler meşhurdur.
  4 ... monolith