bugün

sımdı can sıkıntısından bır bakayım dedım de bu lısteye cıdden ılgınc nıckler var.bı tanesı tutti furutti kalbımı.bı de ergen ruh halınden sıyrılamayıp oyle nıck alanlar var.mesela, westlıfe35; ergenlıgımın grubuydu o yav.ehehe.bı tane de yes23 dıye bı nıck gordum.o da sanırım jım carey hastası bırı. sımdı aslında amacım sohbet edebılecegım bırını bulmaktı.ama b nıcklerden sonra vazgectım dogrusu.
sözlükteki bir yazara rastlamak ise amaç, en çok tercih edilen bölümdür. özel mesaj bölümü için bir eşiktir ayrıca. samimiyet düzeyinin artmasıyla birlikte sözlük artık kesmez olur, zamanla yerini whatsapp, msn, facebook gibi başka alternatiflere bırakır. (bkz: kişi kendinden bilir işi)
kırmızı yada mavi olarak ayrılmış renklerin ne anlama geldiğini merak ettiğim listedir.
Yıllardır bu sözlükteyim. Bir kere bile bu listede online görünmedim. Hayalet miyim lan ben?
ANLIK OLARAK 50 KiŞi OLAN listedir.
an itibariyle sanal seks yapanların listesidir.
Çaylaklarda online gözüküyormuş. Bilmiyordum.

Bir de günlerce entry girmeyip online olanlar var. Püü.
102 kişilk sözlüğe 1o milyon dolar vermek.. Düşündürücü..
Kendisinde bir terslik olan liste. Şöyleki: (24.09.2019 04:33) yaklaşık 2 saat önceki girim anında da şimdiki gibi online listesi 60-70 civarıydı. Hadi 100 olsun diyelim. Ee o zaman nasıl olduda şu entry mi (#42187154) 945 kişi gördü kardeşim?

Aramızda uzaylılar mı dolaşıyor? Biri bunu izah etsin lütfen. Nasıl oluyorda listenin 10 katı kişi görüyor?

Edit: an itibariyle 1000 i geçmiştir. Listenin tam 10 katı.
an itibariyle 71 kişi olan listedir. bağırsam sesim yankılanır şu an sitede. pofff.
53 kişilik boş tayfa.
An itibariyle 70 üyenin bulunduğu listedir.
edit: 68 olmuş.
Amele pazarı gibi.

Birazdan kamyon yanaşacak bizler bineceğiz.
ben bilmiyorum. kimse ifşa edin ibneyi açık açık bilelim. zira kendi yarrağımdan başka yarrağa tahamülüm yok.
Umarım üye mesajlarını okuyacak kadar işsiz değildirler. Okuyorlarsa bile Özel hayatın gizliliği diye bir şey var bildin mi?
Mesajları okudukları yıllardır bilinen bir şey zaten.

Fake olan listedir.