bugün

entry'ler (6865)

kısmetse olur

dün 2 damat adayı eledikten sonra bugün yenisini almış, ancak bu sefer de kavgaya karışan mehtap ablamızı göndererek sirkülasyonun dibine vurmuş olan yapım. sürekli değişiyorlar efendim durduramıyoruz.

son durumda 7 damat, 6 gelin adayı olarak devam etmekteler...

mevlüt mert altıntaş

cinayeti sonrasında ölü ele geçirilen fetöcü polis. 22 yaşında bok yoluna gitmiştir, üzülmedim açıkçası...

19 aralık 2016 rusya büyükelçisine suikast

15 temmuz daki kalleş köpeklerin rusya ile yeni düzene giren ilişkilere gözünü dikerek yaptığı başka bir kalkışmadır. neyse ki putin de bunu görmüş ve bize tekrar cephe almamıştır. katil polis ölü ele geçirilerek ailesinin de içinde bulunduğu 6 kişi söke de gözaltına alındı.

artık rus ordusu da karşılarına dikilirse komple kökünü kazımak gerek bu şerefsizlerin. alayınıza ölüm lan!

caner erkin

şükran ovalı ile Roma Büyükelçiliği'nde 14 kişinin katılımı sonrasında nikahlanacak olan kardeşimiz. katılımcılar arasında Sinem Kobal ile Kenan imirzalıoğlu da bulunacak. şükran ablamız ise Vakko imzalı bir gelinlik giyecek. 30 Aralık da Roma ya gidip 5 Ocak da arkadaşları ile birlikte istanbul a dönecekler. Mayıs 2017 de ise 5 yıldızlı bir otelde 100 kişilik düğün yapılacak.

magazin servisi sundu.

nihat doğan

gündemden çoktan düşen biri olarak krizi fırsata çevirmeyi atlamayacak kadar stratejik bir şahıstır. başka da bir nane yiyemezdi zaten, yakışanı yapmış kendisine.

altınsoylar

kanal d nin büyük sükseyle piyasaya sürdüğü, ancak daha 5 haftada patlamış olan yapımdır.

yüksek sosyete

2 hafta sonra yayından kaldırılacağı açıklanan melankolik dizi. bünyesindeki büyük oyuncular da kurtaramadılar haliyle.

(bkz: Zuhal Olcay)
(bkz: Hakkı Erkök)
(bkz: Taner Barlas)
(bkz: Aliye Uzunatağan)

kiralık aşk

yeni sezonunda aynı hikayeyle devam ederek baymış ve 27 ocak da son kez seti çekilerek birkaç hafta sonrasında biteceği açıklanan dizi.

melankoli de bir yere kadar...

bana sevmeyi anlat

yapım aksini iddia etse de reytinglere bakılırsa bu ay sonunda biteceği düşünülen dizi.

seda bakan ın sempatisi bile kurtaramamış demek ki...

2002 genel seçimleri

bu sene 12 farklı ilde meydana gelen 27 patlamanın başlangıcı olan seçimlerdir. seneye neler olacak bilinmez ama ülkenin kalan yarısı bu manzarayı haketmedi, orası kesin...

hande ataizi

power rangers in yeni çekilecek filminde pink ranger i canlandıracak olan ablamız.

görsel

başka bir izahatı olamaz...

18 aralık 2016 osmanlıspor galatasaray maçı

galatasarayımızın erken gol dışında tüm maç boyunca yine izlediği ve 1 puanı mucizevi bir şekilde kurtardığı maç olmuştur. rakip gerçekten iyi bastırdı ve webo kazması olmasa belki de 1-2 gol daha bulabilirdi. maçın hakkı da onlarındı bence. ilerideki 4 adamımızın doğru düzgün bir katkısı olmaması, semih in hiç beklenmeyen zamanda dönüp sol voleyle attığı gol ile süslenmiş oldu resmen. maçta tek beğendiğim isimler muslera ve hakan oldular, gerisi de yalandı zaten.

devre arasında riekerink e teşekkür edilerek yollar ayrılmaz ise işimiz daha da zor olacak, sabretmek de bir yere kadar aga.

mustafa kemal atatürk

tek hatası ülkeyi böyle vatandaşların eline bırakıp gitmiş olmasıdır. ülkenin yarısı bu sabah ve daha önce benzerlerini gördüğümüz katliamların sıklaşması için seçimini çoktan yapmışlardı zaten. alın şimdi bi tarafınıza sokun sevimli hükümetiniz ve cumhurbaşkanınızı!

17 aralık 2016 kayseri talas saldırısı

erciyes üniversitesi önünde 8.45 sularında çarşı iznine çıkan sivil askerlerin de bulunduğu halk otobüsüne yapılmış hain saldırıdır. otobüsün yanına gelen 71 plakalı aracın patlamasıyla ölü ve yaralılar olduğu söyleniyor.

kalleşler ellerini kollarını sallayarak gelip katliam yaratıyor, hala buna alabildiğimiz bir önlem yok. bu hükümeti ve rte yi başımıza getirip terörü kat kat yükseltenler baş suçludur gözümde. teröre lanet olsun...

adblock plus

google chrome ile yaklaşık 15 gündür sorunsuz olarak kullandığım muhteşem reklam savar. yalnızca lig tv sitesinden maç özetleri izlerken sorun çıkardı, bu site için kendisini iptal edip mutlu mesut yaşıyorum.

kısmetse olur

son elemede sevgilisi elendi diye evi terkedip kıbrıs a giden semih abimizi diskalifiye ettikten sonra pazar günkü yeni elemede 2 kişiyi daha gönderecek olan program. şöyle ki;

--spoiler--

hafta birincileri onur ve aycan olacak, elenenler ise eve yeni giren gürkan ve geçen sezondan boğaçhan olacaklar. son durumda 7 gelin, 6 damat adayı kalıyor. yeni damat adayının kim olduğu henüz belli değil.

--spoiler--

sony xperia xz

z2 ile başlayan ısınma sorunu devam ediyor mu diye merak ettiğim telefon. kullanan varsa bir zahmet yeşillendiriversin. *

irem derici li defacto reklamı

popülaritesini çoktan diğer markalara kaybetmiş olan defactonun başka bir çırpınışı olan reklam. marka yüzü olarak da yine popüler birini seçmişler ama az daha güzelini bulaydınız be abicim?

et döner ayran 1 tl

sağlık muhabbetini falan geçtim artık da, satan kişinin ne kadar karı olduğunu cidden merak ettiğim pazarlama tekniği.

dönerse senindir

bir sahnesinde murat kardeşimiz bayıldıktan sonra yardım eden mini etekli hemşirelerin olduğu sahneye sağlık camiasından tepki almış olan film.

görsel

görsel

görsel

aktroll falan değilim elbette ama bu sektörü de erotizme alet etmeleri olmamış bence.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.