bugün

off off parçasıyla patlayan pek kıyafet kullanmayan boya torbası sarkıcı
ayrıca karizmasal çalışmalar sebebiyle ismini gulshen olarak değiştirmiştir
ilk çıktığı yıllarda hanım hanımcık tavırlarıyla pek takdir ettiğim ancak sonraları nedendir bilinmez kliplerinde göstermediği tarafını bırakmayan güzellliğini başka türlü kullanan şarkıcı. bir diğeri için

(bkz: deniz seki)
Şu anda kalbinin boş olduğunu söyleyen, uygun olmayan zayıflama yöntemlerini kullanarak kendini bir deri bir kemik bırakan, sarkılarını söylerken kendisine soyunma zorunluluğu getiren, akli melekelerini yerinde bulamamayan hanım hanımcık şarkıcı.
Photoshop güzeli.
03.03.2006 yayın tarihli beyaz show da hakkında çıkan photoshoplu gulshen iddalarını yalanlamıştır kendisi.
ayrıca aynı programda gördük ki götü çok kalkmıştır.

(bkz: en iyisi benim)
(bkz: onlar benimle çalışırken heyecanlandılar)(madonnanın dansçıları için söylüyor)

cıx cıx cıx yazık dioruz...
klibinde ismini gülshen şeklinde yazdıran özenti şarkıcı.ü harfi dikkatlerden kaçmadı tabii
blumik veya anoreksik vaka.boşandıktan sonra kafayı ''seksi olcam ulan,kimse beni bi manken için terkedemez''diye bozmuştur kanaatindeyim.jennifer lopeze had safhada özendiği de aşikardır.insan o korkunç ayakkabılara da özenir mi be kardeşim hissini yaşatmıştır of of adlı eserine çektiği ikinci kliple.
şu an iğrenç gözüküyor. ayrıca 32 beden olduğu yalandır çünkü kendisiyle aynı boyda ve daha az kilo olmakla birlikte 34 beden giymekteyim.* *
suanda kalbım boş dıyıp, ortalarda bosum erkeklerı beklıyorum tarzında dolanan *, ancak produktoruyle bırlıkte oldugunu * , ve produktorunun karısının da sırf bu yuzden tedavı gordugunu duydugum basıt insan..
of of kömür gibi yanıyorum
of of ben derdimi biliyorum
of of hislerimle oynuyorsun
gırgır geçip gülüyorsun
neden böyle yapıyorsun off
hoff hoff

şaarkısıyla insana off yeter bi sus be kadın dedirttiren ayan şarkıcı kendi deyimiyle assolist
o beden modası yüzünden kendini sıfırlayan kadıncık
cdsine adını "gulshen" diye yazdıran şarkıcı. (bkz: ozenti)
bi deri bir kemik ten ibaret gittikçe eriyip moda uğruna aidslilere dönen ve kendisine şarkıcıyım diyen bayan ismi
-evet gülşen nasılsın?
+çıplak ya sen?
vücudunun yerine sesini biraz daha ön plana çıkartsa çok daha ii bi şarkıcı olacağını düşündüğüm bir kadın...
alanya'da verdiği konserde alanya kaymakamıyla* konuşurken yaptığı gaf ile yetinmeyip, alanya kaymakamının ortamı terketmesine sebep olan şarkıcı. bir de mahkemelik olmuşlardır.
canın sağolsun parçasına çekeceği klip için flamenko yapan ve kastanyet çalan hatun kişi.
bu kadının her bir uzvunu ezberlemiş olmak fena halde canımı sıkıyor.
hacı bektaşlı hasan parlakın süper parçası gülşen.böyle güzel bir ses yok.
alanya kaymakamına espiri yaptıktan sonra bide tek başına gülüp iyice rezil olan hatun.

edit: ilk entrym. zaman geçtikçe ilk entrynin önemini kavrıyor insan.
pijamalı klibi olan tek şarkıcıydı.parası falan yok herhalde diye düşünürdüm.yanılmışım.parası var şimdi hiçbir şey giymiyor.biri şuna yine pijama alsın.
Koskoca Türkiye Cumhuriyeti nin kaymakamına(Adam harbi koskocamandı) "en çok siz yediniz, ben burda şarkı söylerken karşımda yemek yiyemezsiniz" deme cüreti göstermiş 0 beden olduğunu iddaa eden şarkıcı.
(bkz: 0 beden)
soyleki
gulmek fiilinin dilek kipi ve ikinci tekil sahıs eki ile
cekimlenmesi sınucu ortaya cıkan bir hededir
kahvede kagıt oynayan emekli amcaların klibi cıktıgında oyunu bırakıp ızledigi nadide sanatcılardan biri.
gül bahçesi, güllük güilstanlık anlamına gelen bir kelime.