1. 1.
  breaking bad dizisindeki walter white'ın karısı.

  insanı valla kanser eder bu uyuz karı. yok böyle bir iticilik... arada kocam için götümü bile satarım moduna girer sonra bir bakmışsın kocasını evden siktir ediyor. böyle cins bir karı. "her bi boku bilicem ulen" diye dolaşır etrafta. bi boku da bilmiyiverse olmaz. dizinin ilk bölümünde ailenin maddi sıkıntıları varken bu internetten antika almaya çalıştığı görülmektedir. etrafa itici gülücüklerinden saçarken kafasına odunla vurulmalıdır.
  12 -2 ... this too will pass
 2. 2.
  bildiğin orospu.
  5 -2 ... karanos
 3. 3.
  lost'u izleyenler için söylüyorum kendisi libby smith'tir.

  libby;

  skyler white

  skyler;

  skyler white
  7 -6 ... adamin biri
 4. 4.
  hayatımda izlediğim hiçbir filmde, hiçbir dizide, hatta seyircinin nefret etmesi için özel olarak dizayn edilen karakterler arasında dahi bunun kadar kaltak bir karaktere rastlamadım.
  23 -4 ... giallo e blu
 5. 5.
  s5e04 itibariyle walter gibi bir adamdan kurtulmak için kanserinin nüksetmesini beklediğini açıkça söyleyip evin içinde suratına sigara dumanı üfleyen kaltak. kaltak ötesi. spoiler için affola, ama böyle bir kaltak yok.
  16 -4 ... saylon muzaffer pro evo
 6. 6.
  orospunun önde gideni. izlediğim diziler arasında ölmesini kaç gözüm varsa o kadar gözle beklediğim gereksiz karakter. hani asalaklar olur ya işte asalak kelimesinin sözlük anlamıdır skyler white.*
  sezon 1
  ölmedi şu kaltak
  sezon 2
  ölmedi şu kaltak
  sezon 3
  ölmedi şu kaltak
  sezon 4
  ölmedi şu kaltak
  sezon 5
  ölmüyo şu kaltak gebersene kaltak.
  13 -2 ... alper1309
 7. 7.
  değerleri eğip bükerek orospuluğunu aklamaya çalışan bir orospu. orospu kaltağın önde gideni. walter neden asitte eritmez bunu anlamak mimkin değil efenim.
  8 -2 ... daedalus
 8. 8.
  orospunun en önde bayrak taşıyanıdır. 3. sezonun 3. bölümünde gözlerden iyice düşmüş magma seviyelerine doğru hızla ilerlemektedir. kevaşe karı daha 2 ay olmadı doğum yapalı. lohusalık dönemin bitmeden gittin patronunla yattın. aşağılık karı.

  not: hakkında 10 entry yazılmış ve 4 tanesinde orospu sıfatına layık görülmüştür.
  4 -1 ... bacaklarini kokunden yolarim
 9. 9.
  (bkz: kheszboun white)
  4 ... zedo
 10. 10.
  şeref yoksunu karıdır.
  kaltak.
  sinirlendim lan.
  2 -1 ... bottle of rum