bugün

Robert Kolej ve Bogazici universitesi mezunudur. Fast Breakin en baba doneminin editorudur ayrıca.NBA Studyoda ve maclarda yorumlarını begenerek dinledigimiz.ara sıra yazılarını http://www.batug.comda da yazan,basketbol uleması.
ayrıca "hastasıyım bu oyunun" yazarıdır
yonjada ilginç bir profile sahip kişilik
galatasaraylı olduğunu açıklayan başarılı ve samimi basketbol delisi tatlı adam.
NBA stüdyo programında giydiği kıyafetleri o gece maçını kaybeden takımlardan seçmesi ezilenin yanındayız imajı vermesine neden teşkil etmektedir
Mükemmel yorumlar yapan süper kişi. Şanssızdır ama kesinlikle boş değildir.
aklı başında nba otoritesi. allah eksikligini gostermesin.
nba konusunda daha bilgilisinin az bulunacağı, kendini bu spora adamış insandır, nba oyuncuları ile ilgili askerlik arkadaşı gibi konuşması da ilginçtir.

mk-aa faul yaptı ricky davis
kk-hayır kesinlikle iyi niyetli bir basketbolcudur o, bilerek yapmamıştır o faulu, yanlışlıkla olmuştur.
ses tonu bir acayiptir, insanda lafını kesme dürtüsü uyandırır.
şu anda ntv de all star maçını yorumlayan kişi...
duyumlarıma göre zamanında basketbol oynamış ancak geçirdiği rahatsızlık sonrası * kilo almış ve artık basketbol yorumculuğu yapmaya başlamış kişidir.zamanında milliyet gazetesinin spor sayfasında nba ile ilgili bir köşesi vardı.3 kelimede bir nefes alarak konuşur.
sürekli yorum yapan tatlı insandır.
hatta bende öle bir durum oluştuki evde bilgisayarda nba oynarken yanlış bir hareket yapsam kapıdan kaan girip ona bile yorum yapacakmış gibi geliyor...
dünyada hiç kimse basketbolu benim kadar sevemez diyen basketbol alimi.adam hakkaten hastası.24 saat basketbolla ilgili bişeyler yapıyor.sabahın 6sında biten basket maçından sonra uyuyup uyandığımda tbl maçı yorumlarken buluyorum..uyuduğundan şüpheliyim.
155 kiloluk bir baby shaq.
capi cevresinden buyuk begendigim basketbol yorumcusu.
ekran provakatorudur kendileri.yorumculuk yaptığı besiktas maçlarında bilip bilmeden besiktas taraftarı hakkında atıp tutar,aradada güzel şeyler söylerki tarafsız desinler.
basketbol ve nba ile ilgili olarak tam bir otoritedir.tbl inden tut euroleague ine ordan nba e.hicbir takımla veya taraftarıyla iigili en ufak bi art niyetli yorumunu goremezsiniz .cunku o sadece basketbolla ilgilenir.bu oyundan zevk alır. izleyicilerede aldırır.
basketbol oyunculariyla,takimlarla,nba ile,basketbolla alakali her seyi bilen fakat basketboldan anlamayan kisi.
kobe'nin her topu kullanip 50 sayi atmasini,artistik paslari * efsane hareketler ve dogru hareketlermis gibi gosterip,genc neslin basketbol oynamak degil de sadece artist hareketler yapmaya calismasini ve basketbol adina tamamen bencil olmasini saglayan kisi.
boyle dusunen insanlar da "niye hic altyapidan turk oyuncu cikmiyor diye dusunur"
cok iyi ve seker bir insandir,severim ama yanlis yonleri coktur.
türkiyenin en iyi spor yorumcusudur.dünyada ise bilgisiyle önemli bir yerdedir.
dobili..amerikaya giderek,laptopuyla arastırma yaparak para kazanan meslegini yapmak istediim insan..
bilgisi vardir evet,dunyada bilgisiyle onemli bir yerde oldugu ise kulliyen yalandir,abartmadir.turkiye'de basketbol uzerine yorum yapabilen biri olmadigi icin muthis bir basketbol ilahi oldugu sanilir.
nowitzki hastası insandır.kendisi nowitzkinin kazanmasını o kadar istemektedir ki spurs mavericks maçının son saniyesinde duncana yapılan faulü görüp faul var ama çalınmaması taraftarıyım diyerek açık açık rengini belli etmiştir.
beşiktaş taraftarlarının sürekli tepkisini toplayan ve gönderilen ortak maile "söylediğim herşey yanlış anlaşılıyor, bir daha tbl maçlarını anlatmamak benim için doğru karar olsa gerek" şeklinde cevap vermiş yorumcu kişi.
cok saglam basketbol bilgisi bulunan yuvarlak gorunumlu basketbol yorumcusu.
"evet normal sezonda yüzde 82 ile attığına göre 1 bölü 2 çarpı 18 24 12 tamam buldum evet kaçırma ihtimali yüzde 16 büyük ihtimalle atacak" gibi sözlerle serbest atışlara yorumlar katan usta matematik atmasyoncusu.
kaan kural gerçekten bir nba hastasıdır.adam bu ligle ilgili her detayı bilir ve her zaman olumlu düşünür.yaptığı yorumları dinlediğiniz zaman,"vay be adam hakkatten bilgili" ya da "bu adam amma sallıyo" diyebilirseniz çünkü yorumlar o kadar bilgi içeriklidir ki bi yerde inanmak ile inanmamak arasında gidip gelirsiniz...