1. 1.
  nba da bir takim..
  resmi sitesi: http://www.nba.com/blazers/

  an itibariyle barindirdigi oyuncular su sekildedir:

  Steve Blake
  Juan Dixon
  Jarrett Jack
  Viktor Khryapa
  Darius Miles
  Sergei Monia
  Travis Outlaw
  Ruben Patterson
  Joel Przybilla
  Zach Randolph
  Theo Ratliff
  Ha Seung-Jin
  Charles Smith
  Sebastian Telfair
  Martell Webster

  koçlari: nate mcmillan
  ... atan alir spor
 2. 2.
  2006-2007 sezonunda çok iyi çaylaklarla takviye edilen , * * arvydas sabonis ten beri sempati duyulan oregon eyaleti takımı.
  ... serander
 3. 3.
  nba de sezon öncesi maçlarda henüz galibiyet alamamış ve bu sezondamı hüsran geliyor dedirten batı konferansı pasifik grubu takımı.
  edit:bu sabaha karşı ilk galibiyetlerini almışlar, faati ye teşekkürler.
  ... serander
 4. 4.
  theo ratliff ve sebastian telfair'in dan dickau ve raef lafrentz e karşı boston'la takası ; viktor khryapa'nın da bulls ile takas edilmesine karşın ; geçen seneki kadrosunu büyük oranda koruyan ve jamaal magloire, brandon roy ile güçlendiren ; nba sezon öncesi maçlarda dün seattle supersonics i 103-95 mağlup eden nba takımı.
  ... faati
 5. 5.
  bir ara sürekli sorunlu oyucular bulundurmasından ötürü ismi portland jail blazers olarak anılan takım. ayrıca bkz: (bkz: portland trail blazers)
  ... stockton to malone
 6. 6.
  2006-2007 sezonunada kendi evinde üstüste 6. açılış karşılaşmasınıda kazanarak başlayan, nba in kötü çocukları.
  ... serander
 7. 7.
  acilen coach unun değişmesi gereken takımdır. yani yanınızda oturttuğunuz adamlar sahadakilerden daha iyi performans gösteriyor, sürekli yanınızda oturuyorsa, artık tüm nba takımlarının çözdüğü zach randolph tan medet ummayı hala sürdürüyorsanız, üzerine değişik varyasyonlar, oyuncular katamıyorsanız, nba de doğru dürüst hiç oynamamış ime udoka dan ilk beş oyuncusu yapmaya kalkarsanız sorun sadece hocadadır. nate mc millan ne yaptığını bilmez yada takıntılı bir coach tur. sergio rodriguez oynamak için daha ne yapmalıdır? kısa sürede 5 10 asist yapar, top çalar, sayı atar, ancak bir hatada kenara çekersiniz olacak iş mi bu? *
  ... serander
 8. 8.
  (#1161395) by schenardi.
  ... serander
 9. 9.
  biraz daha gayretli olmaları ve zach * ten oynamadıkları takdirde play off lara girmesi muhtemel takımdır. sakatlıktan kurtulan jarrett jack ve sergio rodriguez ın iyi performansına, brandon roy ve lamarcus aldridge in katkıları sayesinde bunu başarmaları hiç de zor değildir. gerçi başlarında iki bela var onları da attılarmı iş tamamdır. *
  edit: bu sabah charlotte karşısında beni şaşırtmışlar, sahanın ortasında toplanıp yemin ettikten sonra maça başlamışlar, 37 sayı fark yapmışlardır. charlotte bobcats e karşı ama olsundur, gelişme vardır.
  ayrıca,
  (#1361645)
  ... serander
 10. 10.
  bu sezon playy off umudunu yitiren takım. aslında bu kadar da performans beklemıyordum bu takımdan. yüklü kontratları fos olan * bir takıma, bencil zach randolph ta eklenince play off oynamamak kadar doğal bir sonuç olamazdı zaten. coach * ta sergio rodriguez, juan dıxon, travis outlaw, lamarcus aldrıdge gibi oyunculardan yararlanmayınca kaçınılmaz oldu zaten. joel przybılla da neredeyse takıma hiç katkı sağlayamadı. dan dıckau ise uleb ligi nde bile zor forma giyer. uçan fred jonestan sadece eski resimleri kalmış durumda. mıles sezonu görmedi bile. sevindirici olan takımda brandon roy ,jarrett jack, sergio rodrıguez, lamarcus aldrıdge gibi gelecekte önemli oyuncu olacağının sinyalini vermiş basketbolcuların bulunması.
  ... serander