1. 1.
  nba da bir takim..
  resmi sitesi: http://www.nba.com/jazz/

  an itibariyle barindirdigi oyuncular su sekildedir:

  Mehmet Okur
  Carlos Boozer
  Devin Brown
  Jarron Collins
  Gordan Giricek
  Matt Harpring
  Kris Humphries
  Andrei Kirilenko
  Keith McLeod
  C. J. Miles
  Greg Ostertag
  Andre Owens
  Milt Palacio
  Robert Whaley
  Deron Williams

  koçlari: jerry sloan
  3 ... atan alir spor
 2. 2.
  ii bi sg we benche biras takviye yapmaları durumunda cokta sakatlık yasamazlarsa seneye playofflara kalması muhtemel takım..
  -1 ... wespepp
 3. 3.
  gururumuz mehmet okurun takimi bu yil play offa kalamamalari buyuk sansizlik krilenko gelecek yil sakatlanmasa gelecek seneki playofflara kalacak iyi is ler yapabilecek bir takim
  ... scurtel
 4. 4.
  ne zaman ve nasıl olduğunu hatırlayamasam da desteklediğim nba takımı. ancak ihtimal o dur ki: (bkz: karl malone)
  ... hafiye
 5. 5.
  eski gucunden uzaklardaki nba takımı mehmet okur a selamlar
  ... metafizik_cell
 6. 6.
  2003 ten beri playoff lara kalamayan nba takımı. bu yıl derek fisher ın gelmesiyle guard pozisyonunda rahatladılar, ayrıca bu sene deron williams tan çok şey bekliyolar, fisher ın da olması utah için büyük bir artı. draft tan gelen ronnie brewer dan da ümitliler.ronnie savunması güçlü olan iyi bir 2 numara diye bahsediliyor.yeni sezonda göreceğiz.
  ayrıca andrei kirilenko yazın özel diyetlerle yeni sezona hazırlanmış ve koç sloan a göre çok daha güçlü görünüyomuş. valla bende onun yalancısıyım. geriye bir tek boozer sorunu kalıyor. oda yeni sezon için iddialı açıklamalar yapmış, gitmeye pek niyeti yok galiba.
  1 ... marvin
 7. 7.
  Sezona bomba gibi başlamış takım. Nefesleri tüm sezona yetecek mi , orası bir soru işaretidir *. Carlos Boozer'ın sakatlıktan kurtulup takıma dönmesi ve mvp tadında performanslar sergilemesi önemli bir faktördür. Memo * , sophomore daron williams , takıma bu sezon dahil olan veteran derek fisher ve tabi ki Andrei Kirilenko çok olumlu işler yapıyorlar. Takım olarak en büyük özellikleri hızlı olmaları ve bu sayede yüksek sayılara ulaşmaları. Her şeye rağmen play-off birinci yahut ikinci tur gibi eleneceklerini öngörüyorum , ancak finale çıkarlarsa da şaşırmamak lazımdır.
  ... allen
 8. 8.
  an itibariyle giriş sayfasıyla yarmış olan takımdır.
  http://www.nba.com/jazz/tickets/Jazz_Intro.html
  1 ... faati
 9. 9.
  Nasıl oluyorsa önüne geleni deviren Stockton to Malone ruhunu yeniden canlandıran NBA'in en iyi yüzdeye sahip takımı olmakla beraber MVP olma yolunda böyle giderse önemli bir paya sahip olucak Boozer'ı kadrosunda bulunduran takım...
  ... mubarekpanda
 10. 10.
  büyük ihtimalle finallere kalacak takım.
  ... sen bana bu diyemezsin