1. 1.
  galatasaray' ın çanakkale dardanelspor' dan transfer ettiği genç yetenek. geçen sezon bulunduğu ligin en iyi oyuncusu olarak gösteriliyordu. galatasaray' a 1 milyon euro gibi bir maliyetle gelen futbolcuyla 5 yıllık anlaşma yapıldı. ön libero mevkiinde artık rekabet var. galatasaray' a hayırlı olsun.

  galatasaray' ın çanakkale dardanelspor' dan diğer transferleri için,

  (bkz: fevzi elmas)
  (bkz: hasan kabze)
  6 -2 ... fth
 2. 2.
  03.03.1986 doğumlu galatasaray'ın yeni trasferlerinden. junichi inamoto ile aynı gün sözleşme imzalamasından dolayı, transferi fazla haber olamamıştır.
  1 ... fowler
 3. 3.
  2 yıldır galatasarayın transfer edeceği hayaliyle izlediğim genç oyuncu. çok soğuk kanlı akıllı birde sanırım ciğer değil kompresör taşıyor kıçındada motor olduğundan şüpheliyim çünkü normal insan gibi koşmuyor
  7 -1 ... juansebastianveron
 4. 4.
  umuyoruz ikinci bir hasan kabze dir ve hakan şükür benzeri bir dinozor tarafından as çıkma şansı kapanmaz.
  1 -1 ... disco inferno
 5. 5.
  denizli deplasmanında takımın en iyisi olarak göze çarpan, akıllı pasları, güçlü fiziği ve hızıyla hem galatasaray'a hem de turk futboluna buyuk katkılar yapması kuvvetle muhtemel olan bir futbolcudur.
  1 ... peyderpey
 6. 6.
  şutlarıda bayaa iyi bu arkadaşın,yolu açık olsun..
  1 -1 ... selmagezinir
 7. 7.
  9 eylül 2006 denizlispor galatasaray maçı' nın tek olumlu yansıması olan futbolcu. başlığını açarken yaptığım yorumlarda haklı çıkacağımı görmek çok güzel.
  1 ... fth
 8. 8.
  tsubasa kadar oynamaktadır. bu yeter bir performans mıdır, tartışılır..
  ... sciende
 9. 9.
  defansif yönü vardır bu arkadaşımızın.uzun pas atabiliyor,top saklayabiliyor,alan değiştirebiliyor,çok fazla koşuyor.bütün bunlara rağmen yedek kulübesinde oturuyor.yerine oynayan futbolcu ise inamoto idi.feldkamp ile birlikte umarım ilk onbir çıkmaya başlar.sene içinde gayet başarılı maçlar çıkarmıştır.bu da kendisine şans verildiği takdirde başarılı olacağını gösterir...
  ... neodervish
 10. 10.
  futbol oynamayı biliyor.

  (bkz: ömer üründül terminolojisi)
  2 ... fizikalibilitesice