bugün

entry'ler (1045)

yiğit alpman

NTV'de basketbol süper ligi'ni de anlatmaktadır.

ursula corbero

çekici bir ablamız. saygılar.

kerimcan durmaz

bu arkadaşın konser vermesi ayrı tartışılacak konu da oraya giden binlerce insana daha çok şaşırıyorum ben. nedir abi beklenti ? ne vaat ediyor bu arkadaş ? herkes bununla takılma derdinde. futbolcusundan şarkıcısına magazin figürleri hep bu arkadaşla. benim anlam veremediğim nokta bu. sorsanız bu tüplere gay olmak allahsızlık ama bu adamın gay olduğu ortadayken yurdum insanın peşinden koşması da acayip. muhtemelen lgbt camiası bu arkadaşın yaptıklarından memnun değildir. çok acayip işler.

shameless

8 sezondur dizi yapmaktan sıkıldı heralde yapımcılar ve senaristler. yoksa bu kadar dizinin içine edilmez. artık gülmüyoruz, şaşırmıyoruz. bu gidişle sanırım diziyi biterecekler.

rainbow in the dark

takıldımı insanın aklına çıkmayan şarkılardan 10 gündür başka şarkı dinleyemiyorum arkadaş. muhteşem gerçekten. toprağın bol olsun ronnie james dio

shameless

carl dışında iyice boka saran dizi. 7 sezondur gözümü kırpmadan seyrettiğim diziden soğumaya başladım. yazarlarını mı değiştirdiler yoksa metal yorgunluğumu başladı bilmiyorum ama eskisi gibi gitmiyor bölümler.

mehmet ayan

hasbelkader bir yerlere gelebilmiş ancak ne futboldan ne at yarışından anlamayan birisi. futbolun içeriğini bilmez, futbolcudan veya teknik konulardan anlamaz ama çok iyi kulisçidir. çok iyi dostlukları vardır. futbolun içindeki adamları çok iyi yalar. bakın bu adam ekran başında fikret orman ve şenol güneş başta olmak üzere dümdüz gider ama monaco deplasmanına giden davetli uçağında dededen babadan beşiktaşlılar olmaz da bu adam olur. galatasaraylı geçinir ama orasını en çok karıştıran adamlardan birisidir. çok dikkate alınacak biri değil ancak ntvspor gibi izlenen bir kanalda konuştuğu zaman adamı dinlemek zorunda kalanlar oluyor. türk sporuna zarar verenlerden biridir kendisi.

atletico madrid

transfer yasağı almaları takımı etkiledi. amaçları griezmann'ı satıp costa'yı almak yanına da bir kaç oyuncu eklemekti ama yapamadılar. ocak ayında oynatmaya başlayacaklar costa'yı ama takımın genel performansı bu yıl soru işareti. lig'de de eskiye nazaran kötüler. ancak avrupa ligini kazanabilirler. zenit dahil pek ney favori yok orada bence.

ufak tefek cinayetler

sürelerini kısaltmadıkları veya senaristler kendilerini geliştirmedikleri müddetçe yerinde sayacaklar diye düşündüğüm dizi. son 15 dakikaya bütün aksiyonu sıkıştırıp tüm bölüm sıkıcı olmaları yüzünden uykumuz geliyor ekran başında. beşiktaş gibiler bir devreyi hep piç ediyorlar maç sıkışınca oynamaya karar veriyorlar.

didem soydan

ülkenin eksiklerini bilen ve tüm olayını bunun üzerine kuran hanım abla. azıcık güzel bakış, biraz sosyal olaylarda duyarlılık, çokca çıplaklık. arkadaş çevreniz de sizi böyle pohpohlarken hürriyete milliyete kaydırmalı haber oluyorsunuz. çevrenize bakın bu kadından çok daha seksi çok daha güzel kadınlar vardır. bu kadınların tek eksiği didem soydan kadar ünlü olmamalarıdır. sevgiler.

shameless

lip'in götürdüğü hatunlar arasında en iyisi bence bu seneki çekik gözlü abla * . üniversite hocasını kategoriye almıyorum

bu arada dizinin en iyi giden karakteri carl. adamım her bölüm üzerine koyarak gidiyor.

shameless

başlamış gözümün nuru. değişimler müthiş gerçekten.

naim süleymanoğlu

başta bulgaristan türklerinin olmak üzere kendini bu coğrafyaya ait hisseden tüm insanların büyük gururu bu adam. benim topraklarımın yetiştirdiği nice yiğitlerden biri. şimdi ölümle pençeleşiyor. kariyeri bittikten sonra vazgeçemediği yaşantısı yüzünden şimdi zor durumda. bakmayın siz bir iki dangalağın yazdığına hayatında doping veya performans arttırıcı madde kullanmamıştır. onun yeteneği ve gücü şuan yarışan tüm haltercilere ilham olmuştur. bir milletin direniş sembolüdür. biz bulgaristan türklerinin duygularını kabartan gözlerinden yaşlar getiren insandır. umarım iyileşecek ve umarım onu gülen yüzüyle yine göreceğiz.

kadir topbaş

göksel gümüşdağ'ın neden kulüpler birliği başkanlığını bıraktığı şimdi anlaşılıyor. adam istanbul'u yönetecekmiş. güzel kariyer planı.

eda tuğsuz

son yıllarda gelişimini sürdüren genç sporcumuz. kendi imkanlarımız ile yetiştirip geliştirdiğimiz sporculardan. umarım dopinge bulaşmadan kariyerini devam ettirir de kendisini 1.basamaklarda görürüz.

10 ağustos 2017 pfdk cezaları

hafta sonu ligden 3 veya 4 maç fransa, amerika, afrika bein sportslarında yayınlacak. 1 tanesi de beşiktaş - antalya maçı. sen federasyon olarak bu maçı seyircisiz yapıyorsun. bu nasıl bir vizyon lan ? lig tarihinde kaç maçın yurt dışında bu kadar kanalda yayınlandı senin ? bu kadar iş bilmez beceriksiz ülke futboluna yön veriyor işte.

mahmut ustaosmanoğlu

(bkz: kula kulluk edene yazıklar olsun)

cengiz ünder

bak güzel kardeşim. muhtemelen burayı okumuyorsundur ama tanıdıklarından biri falan denk gelir okur sana söyler. sana bir kaç tavsiyem var. romanın seni kapının önüne koymadığını düşünüp kontratının sonuna kadar bir kere orada kal. roma çok güzel şehir. tadını çıkar bulamazsın türkiye'de bu denli film gibi şehri. sonra napoli'ye transfer ol. muhteşem bir şehir napoli. en az 3 sene orada kalabilirsin. sonra floransa olmalı durağın. fiorentina senin gibi akıllı futbolculara her zaman yer verir. hatta toscana da bir yer al kendine. annen ve baban toprakla uğraşabilir. bu arada pek sevimli bir ailen var. onların mutlu olması için yanına al onları da bu ülkede bu denli temiz yüzlü insanlar hep kaybederler. sözün özü gelme bu ülkeye milli maçlar hariç. italya senin ve ailen için büyük şans. bu şansı zamanında salih uçan kullanamadı ama sen kullan. başarılar güzel kardeşim.

chester bennington

bütün gün mahalleyi in the end'e maruz bıraktığım zamanlarım geldi aklıma öldüğünü duyunca. lp çok iyi gruptu biz ortaokul-lise yıllarındayken. hala öyle mi bilmiyorum çünkü onları dinlemeyi bırakalı çok oldu. benim bu gruba karşı yumuşatan chester'ın muhteşem vokaliydi. gerek dövmeleri gerek sahne hakimiyeti gerekse de vokaline hayran olmamak elde değildi. ergenken kendine idol çok adam seçersin. benim de birkaç idolümden birisiydi chester aynı chris cornell, sevgili eniştem gibi.

önce chris cornell, sonra canım eniştem şimdi de chester gitti bu dünyadan. aynı yıl bir kaç ay arayla. çok üzgünüm. chris cornell'in doğum gününde intihar etmesini manidar buluyorum çünkü iyi arkadaşlardı. ne diyeyim. diğer tarafta gerçekten muhteşem bir rock ordusu oldu.

koçtaş

buradan oda büyüklüğünde olan balkonuma küçük narin bir oturma grubu aldım. adamlar montaja geldiğinde koltukların vidalarının kutulara konulmadığını gördüler. bunun sonucunda da 2 gün sonra vidalar geldiğinde tekrar montaj için geleceklerini söylediler. şimdi bu kadar rahat bir firma olmalarını anlayabilmiş değilim. paranızı peşin olarak şak diye ödüyoruz. sen bu kadar rahat olamazsın. benden tavsiye ürününüzü alırken not olarak bütün parçalarını koymayı unutmayınız diye ekletin. söylemeden yapmıyorlar çünkü.