1. 1.
    nba da bir takim..
    resmi sitesi: http://www.nba.com/bulls/

an itibariyle barindirdigi oyuncular su sekildedir:

Malik Allen
    Eddie Basden
    Tyson Chandler
    Luol Deng
    Chris Duhon
    Ben Gordon
    Othella Harrington
    Kirk Hinrich
    Andres Nocioni
    Jannero Pargo
    Eric Piatkowski
    Darius Songaila
    Michael Sweetney
    Tim Thomas

koçlari: scott skiles
    2 ... atan alir spor
  2. 2.
    nba tarihinde 6 kez finale cıkmıs ve cıktıgı bu 6 finaldede sampiyon olmus takım.cıktıgı tum finalleri/finali alan diger takımlar icin (bkz: sacramento kings)(1 kere), (bkz: san antonio spurs)(3 kere)
    1 ... jordan
  3. 3.
    bir zamanların efsane kadrosuna sahip nba takımı.
    2 ... lucius
  4. 4.
    Michael Jordan, Scottie Pippen, Toni Kukoc, dennis rodman, luc longleyi diye devam eden efsane oyunculardan bir zamanlar fırtınalar estiren ve nba'in zirvesinde olan takım !!!
    2 ... baz
  5. 5.
    kirk hinrich gibi geleceğin önemli nba guardlarından biri olacak yıldıza sahip takımdır.."chicago bulls" akıllara hep tek bir ismi getirmektedir..michael jordan..
    1 ... insomniac
  6. 6.
    nba'de bir döneme damgasını vurmuştur. hiçbir zaman unutulmayacak muhteşem bir üçlüye sahiplerdi bir zamanlar
    (bkz: michael jordan)
    (bkz: dennis rodman)
    (bkz: scottie pippen)
    3 ... fowler
  7. 7.
    bu sezon ben wallace (big ben) gibi hem saha içinde chicago nun en ihtiyacı olan bölgeyi doldurabilecek hem de karizmasıyla dikkatleri tekrar chicago ya çekebilecek sönük geçen yazın transfer bombasını patlatan nba takımı. ayrıca internet sitelerindeki oylamalara göre insanların bu sezonki perfonmansını en çok merak ettikleri takım. (şahsen bende merak etmekteyim)

(bkz: ben wallace)
    1 ... marvin
  8. 8.
    Ben Wallace,Kirk Hinrich,Chris Duhon,Ben Gordon ve Luol Deng ile takımların canını yakar
    1 ... rvd
  9. 9.
    (bkz: united center)
    1 ... stockton to malone
  10. 10.
    Nisantasi'da ve Atasehir'de subeleri olan bir cafe
    3 ... timsah48