1. 1.
  nba da bir takim..
  resmi sitesi: http://www.nba.com/magic/

  an itibariyle barindirdigi oyuncular su sekildedir:

  (hedo)hidayet türkoglu
  stacey augmon
  tony battie
  travis diener
  keyon dooling
  steve francis
  pat garrity
  grant hill
  terence morris
  darko milicic
  carlos arroyo
  dwight howard
  mario kasun
  jameer nelson
  bo outlaw
  deshown stevenson

  koçlari: brian hill
  1 ... atan alir spor
 2. 2.
  nba dogu konferansi southeast grubu takimi. maclarini 17248 kisi kapasiteli amway arena da oynayan takimi brian hill calistiriyor. kadrosunda milli basketbolcumuz hidayet turkoglu ve carlos arroyo gibi oyuncularin yanisira nba in yeni yildiz pivotu dwight howard i da bulundurmaktadir.
  ... plts
 3. 3.
  Maçlarını TD Waterhouse Centre adı ile de anılan Amway Arenada oynamaktadır
  ... luksorin
 4. 4.
  sezon öncesi üstüne basarak iddaa ettiğim şekilde ligi domine eden bir takım haline gelmiştir.lewis'in de gelmesiyle hido'yla beraber 6-10 boyunda örümcek gibi kollara sahip ve peynir ekmek gibin 3'lük sokan 2 forvetle rakiplere inanılmaz bir match-up sorunu yaratmaktadırlar.Howard'ın Öngörülenden de erken hayvanlık olayını abartmasıyla şuan pota altında ligin en güçlü oyuncusuna sahiptirler.iddaam odur ki bu howard denilen yavrucuk ligin gelecek 10 yılına damgasını vuracak pivottur.Yetenek ve atletizm olarak shaq dan çok üstün güç olarak neredeyse eşit olan, zıpladığında parmaklarının ucun panyanın ust kenarı(4 metre civarı)na ulaşan bu eleman bir 3-4 cm daha uzun olsaydı ne olurdu düşünmek dahi istenmeyebilir.Bence konferans finali için önlerinde hiçbir engel yok dünya şampiyonluğundan söz etmek içinse bir guard takası gerekiyor sanki.
  1 ... abi bana yerversene
 5. 5.
  iyi bir oyun kurucu buldukları zaman şampiyon olacak takımdır. fastbreak guardı jason williams bile bu takımın oyununu çok değiştirecektir.

  rashard lewis ve hido gibi uzun ve çok yönlü(skor, asist, reb. vs.) forvetlere sahip, üstüne dwight howard gibi ligin bence en iyi pivotuna sahip olan bir takım jameer nelson'dan daha iyisini hak ediyor bence. doğu finali için celtics'le kapışırlar diyorum ben. dwight howard'ın yanında hido'yu da all star çıkarabilirlerse tadından yenmez bu takım.
  2 ... uieat
 6. 6.
  memphis grizzlies maçında 33 üçlük denemesine girmiş ve 18 ini başararak kulüp rekoru kırmış takım.
  ... notrinova
 7. 7.
  gm otis smith, daha önce elindeki oyuncuların beklenenden iyi performansı yüzünden bir pota altı elemanı dışında takas yapmak istemediğini açıklamıştı. lakin bugün, cleveland cavaliers'a orlando'da yenilirken, cavs'in %64 ile hücum etmeleri ve daha da ilginci larry hughes'ün 40 sayı atmasına izin vermeleri smith'i büyük bir takas yapmaya itebilir. kidd için 14 milyonluk expiringlerini yollayabilirler diye düşünmeden edemiyorum.. ayrıca olası bir mike miller ya da ron artest takasları da takıma çok seviye atlatır kanımca. haydi simit haydi simit haydieee
  ... stoudemarionash
 8. 8.
  Serinin ikinci maçında toronto raptors'u 104-103 yenerek seride durumu 2-0'a getiren takım. Hidayet kötü şutlar kullanmasına rağmen asistleriyle galibiyete katkıda bulunmuştur...
  ... unay
 9. 9.
  nba playoff 2008 de detroit e 4-1 lik seri sonucu elenmiş nba takımı.
  2 -1 ... notrinova
 10. 10.
  son 2 maçtır dwight howardsız çıktığı utah ve golden state maçlarından kazası belasız 2 galibiyet çıkarmış takım. dwight ın yokluğunda jameer nelson hücum gücünün iplerini eline almış vaziyette.
  ... notrinova