bugün

Bir anda Herkes evlenmeye başladı gibi geldi bana. Hatta bazı arkadaşlarımı görüyorum yuh bu da mı evlenmiş diyorum. Biraz yavaş mı olsak daha 20'lerin başındayız..
herkes evlenemez ama sonunda mutlaka evlenir.

https://www.youtube.com/w...amp;list=RDMM&index=4

böyle bir acıyı yaşayanlar veya yaşamaktan korkanlar için evlilik mazoşist bir duygunun yansımasıdır.
unutmayın; boşanma (özellikle nafaka mal paylaşımı çocukların vesayeti konularına bakınca) düşmanınızla aynı yatağa girdiğiniz tek olgu evliliktir ve iki şeyde şahit aranır; biri evlenirken diğeri suçlanırken masum olduğunuzu ispatlarken...
ama yine de "evlenirken kendinize şu soruyu sorun; bu insanla yaşlılığımda doğru dürüst muhabbet edebilecek miyim? Çünkü evlilikteki diğer her şey geçicidir" diyen nietzsche sözünü unutmamak gerek.
Etrafımdaki insanların son zamanlarda sanki toplu bir şekilde karar vermişler gibi evlenmeleri.
24 yaşındaysanız instagramınızın bitki örtüsü bu oluyor arkadaşlar..
evlilik klasik imzalı belediye onaylı birliktelik geçmiş zamanın küçük dünya ve çevreye bende sizdenim aman beni dışlamayın demek için yapılmış bir zavalllıktır. insanlar özgürce birbirleriyle birlikte olabilirler bunu bir yere onaylatmaya bir sürü içinden çıkılmaz sorun ve ilişkilere bulaşmaya hiç gerenk yoktur bu çağda.
2 sene sonra boşanırlar.
(bkz: türkiye ekonomisi)
Herkesin boşanması şeklinde değiştirilmesi gereken başlık.
yani evlenenler var. mesela ablamın kuzeni de evlenecekmiş bu ay.
herkes evleniyor gibi geliyor ama bu bir yanılsama aslında pek kimse evlenmiyor. baksanıza herkes evde kalmış.
instagramda yaklaşık 20-30 tane nişan fotoğrafı izledim. ulan bizim bu yalnızlık nolacak.
Herkesin boşanması.
Bu ara herkes boşanıyor
güncel Önemli Başlıklar