bugün

entry'ler (349)

yakışıklı olduğu halde sevgilisi olmayan erkek

Güzel olduğu halde sevgilisi olmayan kızla acilen tanışmalıdır yani me.
Bu arada ciddi çirkin şansı diye bir gerçek var ya. Çirkin olmak istemesem de bazen o şanslarında gözüm kalmıyor değilsjejd.

uzun boylu erkek ile kısa boylu kızın ilişkisi

Bu uzun boylu erkeklerin kısa kız merakından oluyor hep. Kendinizi 150 lik kızların yanında daha iyi hissediyor olabilirsiniz de sizin yüzünüzden de bize 170lik erkekler geliyor olmuyor abi. Lütfen Yeniden yapılsın eşleşmelersjdj.

sözlük kadınlarının sözlük erkeklerini beğenmemesi

9-10 yıldır şu sözlükteyim. Sadece bir kez biri beni etkileyebildi. Yani 10 yılda bir beğenebiliyoruz haksızlık etmeyin kendinize ya.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Evet deli günlüğüm tekrar merhaba..
Kimilerine göre doğru, kimilerine göre bencilce bana göre o an için doğru şuan için ızdırap olan bir karar verdim. Aramızdaki hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilsem de ona mesaj atmak istiyorum. Evet mantığımı kaybettiğim dakikalar yaşıyorum. Az önce bu kararımı bastırmak için gereksiz bir sürü şey yedim, ağladım, biraz duvar da yumrukladım ama yok geçmiyor bu his.
En iyi rahatlama yöntemi benim için yazmak. O yüzden buldum kendimi burada.
insan görünmez duvarlara takılıp o olmayan ama olano duvarların arasında sıkışıp kalınca nolur. Ben bununla baş edemiyorum. Delirecek gibi oluyorum. Aklımdan bir şeyi yapmak geçiyorsa yapmak istiyorum. Ama yapmamalıymışım, öyle diyorlar. Yaparsam iyi olmazmış, beni düşünüyorlarmış. Bilmiyorum evet belki öyle gerçekten daha çok yaralanacağım, pişman olacağım ama şuan yapmak istiyorum.
Babama küçükken çikolata alması için ağladığım gibi yaratıcıya ağlamak istiyorum da cevaptan korkuyorum.
Hiç kimse o gibi olamıyor, kimle konuşsam onun değeri bende daha da artıyor. Nasıl oluyor bu neden oluyor.
Eskisi gibi olmak istiyorum bok ettiğim her şeye rağmen. Bencil miyim ben.
iyi değilim, yola devam edemiyorum.
Onun boşluk hissi çok fazla. Dolduramıyorum..
Aramak istiyorum
Arayamıyorum. Duvarlar..
Neden yaşıyorum ki ben bunu. Neyin imtihanı bu..
Biliyorum aslında tokat bu ama yetmez mi allahım aldım dersimi..
Pişmanım çok pişman.

Bugün arkadaşıma iyiyim unuttum gibi artık çok düşünmüyorum dedikten 2 saat sonra karşılaştık. Allahım neden ya neden. 10 gündür iyiydim şimdi tekrar en başa sardım. Onu çok iyi tanımama rağmen iki yabancı olmamız.. Aramızdaki görünmez duvarlar..
Gerçekten iyi değilim aramak istiyorum, yazmak istiyorum ve hiçbir şey yapamıyorum. Ve bu beni delirtiyor..

Meditasyon bana önceden iyi gelirdi. bastırdığım duygularım açığa çıkıyor ve bu bana gelmiyor.
Ben yeni aşklara yelken açacaktım yine eskiye gittik...

mutluluğun sırrı

Allaha yakın olmak ve anı yaşamak galiba.

terazi burcu kadını

En iyi anlaştığım kadın burçlarından. En yakın dostumun burcudur. Severizz.

tavuk döner

yulaftan yaptığım lavaş ile evde fit versiyonunu yaptım az önce. Tavsiye etmiyorum... Her şey olduğu gibi güzel maceraya gerek yok.

diş ağrısına ne iyi gelir

iyot lugol.

175 boyundaki kız

Benden 2 cm uzun kızdır. Kıskanıyorum itiraf ediyorum..
Haşiye: 190 beyler yeşillendirebilir altı ile dont muhattapsjdk.

lahana sarması

Şuan annemin yaptığıdır. Sumak ve limonla mükemmel kombinasyonu sağlıyorum.

Çok aynıydık ve çok farklıydık bizden zaten olmazdı da aramızdaki dostluğu bok ettik ya orda takılı kaldım ben işte. Hiç hayatımdan çıkabileceğini düşlememiştim. Artık hep sen benim en yakınlarım listemdeydin ve bu yok oluş beni yaralıyor bunu benim yüzümden yapmış olman daha da yaralıyor. Bazı şeylerin geri dönüşü olsa ya da keşke arasan beni de toparlasam şu ilişkiyi ya. 777 741 aldım kabul ettimsjdjddj.
Ben bu hallere düşecek insan değildim eyy sözlük.

uyumaya çalışırken geleceği düşünmek

Uyumaya çalışırken bu aralar paralel evrende onun olduğu bir geleceği düşlüyorum ve kalp acısı ile uykuya dalıyorum.

bir erkeğin evlenmesi için gerekli olan şeyler

Çok güzel bir kız değilseniz daha doğrusu erkeğe göre daha güzel değilseniz, çok baskın bir karakter değilseniz ve karşı taraf sizin sevginizden eminse kendinin o kadar sevmesi önemli değil bakın kadının sevgisinden eminse evleniyorlar genelde.
Garanticiliq.

kadınların duymaktan hoşlandığı sözler

Ya bana giyim tarzımla ilgili güzel bir şeyler söylendiğinde mutlu oluyorum.

kadınlar bir erkekte neye bakar

Pratik zeka, duygusal zeka, görsel zeka, sosyal zeka kısaca zeka en önemlisi bir diğer özellik ise komik ki zaten zeka varsa komiklik genelde otomatik yükleniyor. Bunlar olmadan dış görünüş ne kadar iyi olursa olsun benim için bir anlam ifade etmiyor.

kısmet açıcı

Aa bende de var bu özellik. Yalnızım sanıyordum şaşkınım. Kimden hoşlansam, kimle takılsam evleniyor arkadaşlar. Hatta üç tanesi de kızların bana benziyor. inanılmaz gerçekten.
Terzi kendi söküğünü...
Sayın yazar sizle bir anlaşma mı yapsaksdjdj.

Gerçek aşkı hemen bulmak istiyorum. Çok ihtiyacım var arkdşlr.

güzel bir humusun sırrı

Humus manyağı biri olarak bu başlık beni mutlu etti. O kadar çok yerde humus yedim ama yine de kendi yaptığım versiyon en güzeli oluyor. Oranlı değil kafama göre yapıyorum ama bu tarifi deneyeceğim. Teşekkürler bugün beni mutlu eden şey bu başlık oldu.