bugün

entry'ler (110)

gecenin şarkısı

iyileşiyorum-Sertab erener.
Efkar bu gece erken geldi.
eskiler hortluyor. hep retrodan bunlar..

fiyatı korkunç bir şekilde artan ürünler

kahve.
bir kahve bana iyi gelecek, yaralarımı saracaktı...

uçuk

Üzüldüğümde, sinirlendiğimde, hastalandığımda sürekli bana eşlik ederdi bu arkadaş ta ki iyot lugol kullanmaya başlayana dek. Bir yıldır uğramıyor çok şükür mutluyum.

Edit: uçuk çıktı teşekkürler.

utanmak

Bugün o kadar utandım ki yani hayatımda hiç bu kadar utanmamıştım sanırım.. Hem komik hem utanç verici..

liseli kızların 10 yaş büyük sevgili tutkusu

Ben lisedeyken bir yaş küçük bir çocuktan hoşlanıyordum. Sonra onun da benden hoşlandığını öğrendim ama arkadaşlarımın baskısıyla bir ilişkiye dönüşmedi. O zamanlar bir yaş küçük olması büyük olaydıshdhf. Gerçi ben üniversitede de bir yaş küçük biriyle bir süre takıldım.. Çıtır seviyorsam demek ahdhfu.

ne zaman evleneceksin

Mezara girince. *

sigara içen kadın

Süreklilik kadında da erkekte de çok itici. Fakat arada bir içilir içiliyor arkadaşlar. Mesela şuan keşke sigara olsaydı..

meksika acmazi

Mesut süre, fazlı polat ve anlatan adamın yaptığı Podcast serisi. Ben bizim arkadaş grubuna benzetiyorum hatta mobing de uyguluyorum bizde yapalım kardeşim şöyle bir seri diye. Her neyse güzel, samimi bir podcast. Dinleyin efendim. *

şarkikaraağaç

Buralı kimle tanıştıysam iletişimim hiç tutmadı. Sevmem buranın insanlarını. Ama Kızıldağın havası çok güzeldir gitmenizi tavsiye ederim. Bungalovlarda konaklanabiliyor. *

sözlükteki bir yazara abayı yakmak

Yaptık arkadaşlar bunu da..
zamanında en acı şekilde deneyimledik. Allaha şükür şimdi akıllandık. Edebimizle takılıyoruzsjjs.

uyku için karanlık mı önemlidir sessizlik mi

Hem karanlık hem sessizlik. Bu ikisi yoksa
Uykulaaar haram.

kilo batra

Muzlu süt seven bir yazar. *

nasıl mutlu oluyorsunuz

Kedilerim, bitkilerim, en yakın iki dostum. Sadece bunlar mutlu ediyor. Şükür buna da *

yüz yogası

Bir süredir yapıyorum. Henüz bir değişiklik görmedim fakat ilk gün nasıl bir aşk şevk ile yaptıysam çenem çıktı sandım bir gün boyunca acıdı fakat yılmadık devam ediyoruz. Botoksa para vermek yerine deneyelim diye çıktık yola. Uzun bir süreç tabi. istikrarlı olursam sonuç alırım diye düşünüyorum. Değişim olursa editleyeceğim.

nasıl bir ilişki istersiniz

ilişkiye ayıracak ne zamanım ne de gücüm var. Yaşlandım ben.

ikinci el otomobil piyasası

Arabamı değiştirmeyi düşünüyordum. Fiyatları görünce şok oldum. Dün bir arkadaşım resmen hurda arabasını 75bin tl ye satmış. Onu kim neden o paraya alır abi aklım almıyor. Şuan kesinlikle alınmaması gereken bir dönem. Bu kafasına göre fiyat arttırımına da el atılmalı bu nedir ya.

japon hamza

Bu ara videolarına sardığım gezgin. Sürekli yemek yiyor. Ben de bir rahatsızlıktan dolayı yemek yiyemiyorum. Japonu izleyerek kendime eziyet ediyorum yanisjejd. Her neyse hamza bul beni tanışalımsjdj.

en son alınan iltifat

Uzun zamandır iltilaf almadığım gerçeğini yüzüme vuran başlık. Tenks my darling.. *

Edit : yazdıktan hemen sonra bir arkadaşımdan iltifatlar aldım. Ulan başka bir şey isteseydim keşke..

soğuk kahve

En çok kendi yaptıklarımı seviyorum. Deli gibi cold brew içiyorum yazın ve şişelere koyup arkadaşlarıma da hediye ediyorum. Bir şeyi sevdik mi bokunu çıkarırızsjrjf.

yazarların sempati duyduğu yazarlar

Ruhlarına fatiha dedik. *
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.