bugün

entry'ler (94)

soğuk kahve

En çok kendi yaptıklarımı seviyorum. Deli gibi cold brew içiyorum yazın ve şişelere koyup arkadaşlarıma da hediye ediyorum. Bir şeyi sevdik mi bokunu çıkarırızsjrjf.

yazarların sempati duyduğu yazarlar

Ruhlarına fatiha dedik. *

gecenin şarkısı

Hiç dinlemediğim halde rüyamda gördüğüm bir şarkı. Baktım gerçekten varmış.
Aşık oldum ben sana- maran marangöz.

yeni bir insan tanımaya üşenmek

Anlık tanışmalar güzel. bir iki saat vakit geçirip bir daha görmeyeceğin bir kişi ile tanışmak kafa açıyor bir farklılık oluyor aslında. Ben anlık değişiklikleri seviyorum. Fakaat uzun vadede uğraşacak gücüm yokshdh. Yaşlandık diyoruz inanmıyor kimse.

yeni tasarım

sinirimi bozdu bu yeni boktan tasarım. Yani ne gerek vardı buna. Arada bir kafa dağıtmak için geliyorduk şuraya o da bitecek yani..

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Küçük şeylerden mutlu olmayı, kaygısız kafayı, sevmeyi, aşık olmayı unuttum. Ben gerçekten yaşamayı unuttum galiba.

aşkın en güzel yaşandığı yaş

30 a kadar daha deli dolu coşkulu gibi geliyor bana. Ve böyle bir aşkı yaşamak için çok az zamanım kaldı... 30 dan sonra daha sakin, olgun ilerleyecekmiş gibi.. Gerçi girince alışadabiliriz. Bilemiyorum.

kadınların kedili bekar teyze moduna geçiş yaşı

26 yaşından selamlar. Ben bu yıl geçtim sanırım...

anın görüntüsü

görsel
Allahım ben napıyorum yaaa.

uludağ sözlük yazarı olmak

Kimseye söylemedim, söylemem de. Burası gizli çöplük. *

sakal bırakan erkeklerle çıkmıyoruz kampanyası

Ay ne güzel kampanya. Çıkmak kelimesi komik ama olsunahdhd. Eğer yakışıklıysanız özellikle Sakal bıyık yapmayın böyle şeyler. Çirkinseniz idare edilir. *

telefonu duvara fırlatma

o an aklıma geldiğinde içim cız edersjfj.
Iphone hani sağlamdı. Anında bozuldu telefon. Ruhuna fatiha dedik..

kirpik lifting

Normalde çoğu konuda hızlı karar versem de kirpiklerim dökülür mü korkusuyla bir yıldır erteliyordum. Ama birkaç hafta önce ani bir kararla yaptırdım. Çok memnunum fakat yaşlandığım için sarkan yüzüme botoks da yaptırırsam çok daha yakışacaksurjf. Büyük kolaylık. Ve öyle kirpik dökülmesi de yaşamadım.

uyuyamamak

Daha da saçması uykun olmasına rağmen uyumamak için direnme şekli.

özel mesajda fingirdeşen yazarlar

Öncedendi o işleradsfg.

mavi göz farı

80 ler konsept makyajı falan yapıyorsak tamam da normalde asla kullanmam. *

uzak mesafe ilişkisi

Bir süreliğine istediğim ilişki türü olabilir. Sonunda kavuşmak varsa özlemek güzeldir. *

birisiyle sevgili olmaya enerjinizin olmaması

Sevgiliyi bırak yeni bir insanla tanışmak bile o kadar zor geliyor ki. Yaşlandım ben galiba.

sözlük yazarlarının fetişleri

Kol damarı ve güzel burun. *

gece yağmurlu havada araba kullanmak

Kısa mesafede güzel şarkılarla efsanedir ve biraz da melankolik. Olmayan aşkın acısı falan hissedilebilir o an. *
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.