bugün

entry'ler (2432)

yulaf yiyen kedi

işte ben bu günler için at gibi yetiştiriyorum kedilerimi. Olası bir tehdit durumunda saldırsınlar düşmanlara karşı… *

nervio nun kedileri sokağa salmak

Yavrum ne diyorsun ya bunlar kedini sokağa atarız diyorlar sen ne diyorsun şuan sırası mı shdjd.

şiir yazmak

görsel

Gece dostumun evleneceği aklıma gelince ona yazdım bu satırları….
Allahım ya bir erkek için gerçekten değer mi ya.. salak bu kız salak.

nervio nun kedileri sokağa salmak

Sizi döverim ben. bak sinirimi bozmayın benim.

flörtlerinizin ortak özellikleri

istediğim zeka seviyesinde olmamalarıahsh.

Ya aklım birinin zekası ile kıyaslıyor hepsini. Deliriceğim ya nerden girdin hayatıma da bu kadar kıyas konusu bile oluyorsun ya.

yakışıklı ama aptal erkek

Şimdi canlarım böyle bir çocukla flörtleşiyorduk biz. Yakışıklı, kaslı, sporcu, motorcu müzisyendjfjf şaka bu kısmı tamam neyse işte cool bir imaj .. ama çocuk o kadar aptal ki bütün o yakışıklılık gitti yok yani göremiyorum koca bir boş saksı görüyorumdjfj.
Ben zeka seviyorum ya. Yani boş tipler gerçekten canımı sıkıyor.
Kısaca yakışıklılık hep önemli diyoruz ya aslında zeka olgunluk yoksa o yakışıklılığın bir değeri gerçekten benim gözümde yok. *

yakışıklı olan ama sevgilisi olmayan erkek

Zeki olmayabilir.
Yengeç burcu da yalnız olabilir evet doğru.
Bir de olgun değilse ergen gibiyse o da etkili olabilir. *

nervio nun kedisi

O ne demek be.

yeşil gözlü erkek

Yok sizin mavi ya yeşil değil. *

yeşil gözlü erkek

Severiz. *

flörtleşmek

Ben yapamıyorum bu işi ya. Geçen biri vardı işte video atmış arabadan. Ben haha dedim sadece. Arkadaşlarım linçledi. Ne denir ki video atan birine.

falafel

En sevdiğim yemek bu falafel ya.
Bayılıyorum harika bir lezzet.
Güzel bir falafel bowl yaptım. Açtım bahar dizisini. Ohhhh mükemmel. Dün gece de hiç uyuyamamıştım erkenden de uyursam Allahım harika.
Neyse falafel diyorduk. Nohut köftesi. Humusla, yoğurtlu tahinli sosla yenilen mükemmel lezzet.

nervio adlı yazarın elleri

Ellerim sert değil arkadaşlar sadece kemikleri belli.. zayıfladığımda daha çok ortaya çıkıyor olayımız bu.. yaşlı değilim ve ellerim sert değil.. linçlemeyin kırılıyorum. *

uludağ sözlük kızlarının güzel olması

Bize böyle entryler ile gelin. *

nervio

Eskileri çok severim. Babannemden çok yüzük, saat almışlığım var. Antika pazarları ise ayrı değerli.

anın görüntüsü

görsel
Dostumun gelin çiçeğini hazırlıyorum. Gözler yaşlı.

anın kedisi

görsel
Benimkiler. Üçüncü muhtemelen salıncakta. *

hacamat

Hijyen önemli. Yapan kişi önemli. Kullandığı malzeme önemli. 2 kez yaptırdım memnunum.
Yan etkisi ne varmış ben bilmiyorum.

eski sevgiliye dair bir anı bırak

Ben evleniyorum demişti. :D dürüst çocuktu canım benim.

yeşil gözlü 180 üzeri kel olmayan erkek

Güreşçi Yiğido seven sözlük erkekleri de varmış. Merhabalar size de.