bugün

entry'ler (3499)

kızların mesajlara geç cevap vermesi

Size karşı ilgisiz olduklarını gösterir. Aslında bunun cinsiyetle pek bir ilgisi yok bir erkekte herkese anında cevap vermez.

yazarların bugünkü mutluluk sebebi

Bugün çok mutlu olamadım umarım birkaç gün sonra olurum.

eloande gibi başlık açmak

Öğretmenliğe ilgi duymak demektir.

gta san andreas ın yeniden yapılması

definitive edition baya kötüydü oyunun yapısını bozmuştu.

izmir in kötü yanları

Sürekli orada yaşamadığım için çok bir şey söyeleyemeyeceğim ama tatil bölgesindeki yolların 80lerden kalmış olması, su sorunu ve o bahsedilen koku gerçekten çok kötü bu izmir'i dünya standartında bir tatil bölgesi olmaktan çıkarıyor.

ali koç

Başkanlığa tekrar aday olmuştur.

jose mourinho fenerbahçe de

şu anki yönetimle değil mourinho ancelotti gelse fenerbahçe'ye yaramayacaktır. Fenerbahçe öncelikle saha dışı polemikleri bitirmelidir ve sadece işine bakmalıdır.

icardi ye balon diyen fenerli

futbol hakkında pek bir şey bilmeyen fenerlidir.

ben bu yazıyı sana yazdım

anlasana seni ne kadar sevdiğimi...

sabah sabah yürek şiş yemek

genellikle kurban bayramlarının vazgeçilmez sabah kahvaltısıdır.

erkeklerin sadakatsiz olması

bu işin cinsiyetle alakalı olduğunu düşünmüyorum sadece kadınlar açısından bakarsak çıktığınız erkekler size karşı yanlışlar yaptıysa ve hayatınızda kötü tecrübeler yaşadıysanız böyle düşünmeniz çok normal bir de üstüne arkadaşlarınızdan bu tür durumlar duyduysanız artık sizin için tüm erkekler sadakatsiz olacaktır gelelim bunun tersi durumuna aynı şekilde bir erkekte kötü tecrübeler yaşamış olabilir bu durumda onun içinde kadınlar aynısı olacaktır.

evlilik yaşı kaç olmalıdır

Bence 25 uygun bir yaştır. Çünkü reşit olunan 18 yaşta insanlar bu tür şeyleri ciddiyetini ilk etapta fazla kavrayamaz bir de devir değişti 20 yaşında ev alan araba alan nesilden telefon hattı hala annesine, babasına bağlı nesildeyiz. Bence 25 yaş, hatta biraz daha üst sınır bile olabilir, evlilik için uygundur.

bugün kendin için ne yaptın

Daha yeni uyandım ve şimdi bir çay yapacağım.

uludağ sözlükte yazmanın hiçbir anlamı olmaması

Bir anlamı olup olmaması önemli değil yıllardır burası benim için anı kitabı gibi bir şeydir ve bunu birilerinin okuma kaygısı ile yazmıyorum.

recep ivedik 3

Serinin son mantıklı filmidir.

10 05 2024 sözlük çöktü mü sorunsalı

daha yeni mi açıldı acaba sabahtan beri giremiyordum.

12 mayıs 2024 manchester united arsenal maçı

arsenal için şampiyonluk yolunda önemli bir maçtır.

haggg

Şehinşah ve Server urazın(pit10) şarkısıdır.

okul müdürü nasıl korunabilirdi

Sığınmacılar en başından ülkeye sokulmasaydı bugün bunları konuşmuyor olurduk.

tamirciye veren kadın

Başlık arabasını tamirciye veren kadın olmalıydı ama galiba yazmayı unutmuşlar yani kadın arabasını vermiştir ve biraz işi varmış bundan dolayı beklemesi gerekiyormuş.