bugün

sayesinde sevinçten ağlamak diye bir şey var..

görsel
öncelikle unutmadan, tanım: mutluluktur galatasaray.

kendisi hakkında ilk "ama bizim uefa kupamız var" geyiği yapacak fenerli arkadaş merakla beklenmektedir.
gurur duydugumuz.
(bkz: seni seviyorum)
sadece schalke'ye koymamistir. baska kimlere koydugu malumunuz. ahahahaha.

gurur kaynagimizsin cim bom. helal olsun.
not: fenerbahçeliyim

birlikte izlediğim galatasaraylı arkadaşlarım her ne kadar bir türlü memnun olamadılarsa da, mükemmel bir futbolla turu atlamış türk takımı. fenerbahçe formasıyla maçı izlemek, burak'a küfretmek veya fatih terim'in tavırlarına gülmek maç öncesinde buralarda borulu morulu konuşan arkadaşlara şiddetle tavsiye edilebilecek şeyler. futbolun güzelliği halen duruyor, geç olmadan ucundan yakalamak lazım.

tebrikler aslanlar, darısı fenerbahçemizin de başına..
sonra dedim ki iyi ki galatasarayliyim..not: hayatimin anlami takimim.
(#18953930) şu entry imi bana ağız tadıyla götümde patlatan takım. Allah hepinizden razı olsun. Siz böyle oynayın turu alın geçin bütün dediklerim götüme girsin fark yapmaz. Helal olsun aslanım. Ayrıca milliyetçiyim diye geçinip vatan, millet, sakarya takılan tüm çakma schalkeliler gol yedikçe seviniyordu ya onlara son sözü de söyleyen takım. "koyduk mu"
12-13 sampiyonlar ligi turnuvasinda muhtemel rakipleri;

http://www.cnnturk.com/20...artta/699064.0/index.html

ne gördük? sayet arsenal elemeleri gecerse, galatasaray-arsenal eslesebilir, bu da hic yabanci gelmez bize.. bakiniz; galatasaray-arsenal 99 uefa final maci..

adettendir: besiktasli olmak ayricakliktir..*
2012-2013 cl sezonunda çeyrek finale yükselen takım. o zaman ne diyoruz! ;

"Kümede kal Galatasaray"**
1905 yılında kurulan, renkleri sarı kırmızı olan, hayatımdaki en güzel, en mutlu, en spesifik, en özel, en heyecanlı anları dakikaları ve saniyeleri yaşatan varlık, simge, sembol, örgüt, kurum ya da kuruluş. ne derseniz deyin.
Tartışmasız turkiyenin en büyük kulübüdür.
Türkün gururudur galatasaray.
başarısı göz dolduran sarı-kırmızı renklere sahip türk takımı.
Bir beşiktaşlı olarak son dönemde izlediğim en güzel maçı sergileyen takımdır.

Tebrikler galatasaray.
bu başlık altında neler yazılmaz ki.
kısa ve net
en büyük aşk.
dün gece şampiyonlar liginde bir kez daha çeyrek finale kalma başarısı göstererek göğsümüzü kabartmış olan takımım. umarım bu gazla kötü gittiğimiz ligde de şaha kalkar, geçen seneki gibi uzakara şampiyonluk ilan ederiz.

helal olsun be!
Bazilari entry nasil silinir sorularina cevap verirken;
Tarih nasil yazilir sorusuna bir cevap daha vermis gururumuzdur.
Schalke nin umutlarını bitirmistir.
tıpkı fenerbahçe gibi bu sezon Türkiye'yi gururlandiran takım.
bu sezon (2012-13) itibariyle görevini tamamlamış ekibimizdir bana göre. bizim seviyemizde ki bir ligin takımı için en üst seviye budur. bundan sonrası piyango bulmak demektir. bir galatasaraylı olarak her zaman avrupa başarılarını ligdeki kupalardan önde tutmuşumdur bu akşam çeyrek final gördük ya lig kupası gelsin gelmesin umrumda olmaz. *
yine bizi mutlu etmiştir

şükür..
"... Türk olmayan takımları yenmek." - Ali Sami Yen
bugün almanları sahaya gömerek bizi gururlandıran takım. keşke o iki bin ruhunu yeniden yaşatsalar tüm türkiye'ye.
ne kadarda özlemişiz bir türk takımını çeyrek finalde görmeyi, bu heyecanı yaşamayı...

bu gururu bize yaşattığı için bir fenerbahçeli olarak galatasaray'a teşekkür ediyorum.
https://pbs.twimg.com/med...BFMawFSCUAA_kO3.jpg:large