bugün

entry'ler (92)

galatasaray

eurocup 2016'yı kazanacak olan kulüp.

terörle yaşamaya alışmamız gerekiyor

terörle yaşamaya değil ilber ortaylı deyimiyle teröre karşı örgütlü olmaya alışmamız gerekiyor.

kürt denilince akla gelen ilk şey

dağlı insan. etimolojik olarak bakarsak tabi. sosyolojik olarak bakarsak hain gelir.

ateistler ülkeye hakim olsa olabilecekler

vicdanı olmadıktan sonra günümüzden farklı olmazdı. şucu bucudan önce vicdanlı vicdansız diye ayırmak lazım.

kanlarınız ile duş alacagız

Atatürkçü ve öldüren değil yaşatan insan? hmm atatürk vatan hainlerini hapislerde beslemiş demekkisi...

ygs 2016

günlerce çalışarak yapamazsın aylarca çalışacaksın sınavıdır.

üniversite ortamı

arkadaş çevren iyiyse on numara olan ortamdır.

türk eğitim sisteminin ruh sağlığını bozması

aynı saçma eğitim sisteminde bu kadar uzun süreli inat nedendir akıl almıyor.

rusyanın olası ankara fethi

bi bitmediniz damına koyım.

kürtlere laf sokarken rezil olmak

Türktür ne yapsa haklıdır.

savaş zamanı ülkeden kaçacak tipler

ne dediğini bilmeyen, ortaçağ zihniyetiyle ülke yöneten insanların fidan gibi delikanlıları kendi emelleri doğrultusunda savaşa sokmasına göz yummayan, bok yoluna gitmek istemeyen tiptir.

1 doların 3 tl olması

her şeyin temelinde eğitim kalitesinin vasatlığı yatıyor. ülkemizde üniversite sınavlarında ortalama 5/50 matematik 3/30 fizik yaptığımız sürece hızla ilerleyen bilimi asla yakalayamayacağız. ve bunun sonucu ilk olarak cahillik sonra geri kalmışlık en sonunda çöküş olacaktır.

boşalıyorum

bir müşterinin beyaz eşya olarak bosh markasını almak istediğini beyan etmesi.

celal şengör

Günümüzde kabul göremeyen Lamarkçı evrim görüşünü evrim teorisi diye anlatmaya çalışan bilim (!) kişisi. Biz ne bilim (!) insanları gördük gül gül öldük...

ezandan rahatsız oluyorum

Bu ülkenin istiklal Marşı'nda "Bu ezanlar ki şehadeti dinin temeli Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli" yazıyorsa kusura bakmayın önce dine sonra atalarımıza saygıdan o ezanı sonsuza kadar günde 5 defa dinlemek zorundasınız.

peygamber olabilmek icin gerekenler

bu başlığı açanlar gibi esfele safilinlere bile sabır gösterebilmek gerekir sanırım.

robin van persie

bir dünya starıdır. ligimize çok güzel bir hava katacaktır. lakin kupa alamayacaktır. bu çok üzücüdür. başarılar ve iyi seyirler diliyoruz. galatasarayımızın kupa kaldırmalarını çokca izlemek zorunda kalacaktır.

kerem cankoçak

savunduğu görüşleri çoğu programında kekeleyerek anlatmaya çalışan fizikçidir. nedeni açıktır.

11 ağustos 2013 galatasaray fenerbahçe maçı

fenere ligden cekilmeyi dusunmeye itecek mac olacaktir. tariha katliam olarak gececektir.

azrail türk kızını öldürmeye gelse alacağı cevap

seni bile ayağıma getirdim.