bugün

entry'ler (4962)

18 yaşındaki kız 34 yaşındaki erkek ilişkisi

ddlg çifti olarak tanımlanabilecek iki insanın ilişkisidir. aksi şahsım* için anormaldir. ha beni ilgilendirir mi? hayır.

bu arada, fantezi ve fetişleri bir kenara bırakırsak, 18'in bitmiş olması gerçekten erişkin olunduğu anlamına gelmediğinden, bu kitten'ların menfaati adına, bu sayının 20'den aşağı olmamasını dikkate almak gerek.

bu sözlerim, babasından aldığı harçlıkla "daddy" rolünü icra etme uğraşında olan 25 yaş altı gençlerimiz için de geçerli.

best regards.

aileyle beraber yaşamak

Sizi bu dünyada karşılıksız seven tek insan kümesi ile birlikte yaşamaktır.

Sizin de karşılıksız sevdiğiniz bu insan kümesi ile yaşamak, kendiniz olmaya başladığınız 25'inizden sonra gittikçe zorlaşacaktır.

Hayatın her alanında olduğu gibi bu alanda da denge huzur demek, mutluluk demektir.

Ayrı olduğunuz ve birlikte olduğunuz süreler arasındaki dengeyi korumalısınız.

nihal candan

Şahsen tanıdığım, çok beyefendi ve alanında başarılı bir akademisyenin kızıdır.

Kızlarının hiçbir zaman lafı geçmedi, görüşüyorlar mı bilmiyorum. Bilmem de gerekmiyor.

Gereksiz bir entry oldu.

Hoşça kalın.

düğün

En eliti de olsa yok, olmaması her anlamda çok daha verimli.

Şu an Türkiye'nin en köklü kamu kurumlarından birinin başkanının düğünündeyim.

Denize nazır, Aralara rektörlerin, dekanların serpiştirildiği doçentlerin, profların kol gezdiği davette dahi ben bu düğün denen organizasyona çok uzağım, geldim ulu'ya dert yanıyorum. Taksak da gitsek diyorum ki düğün sahibi dahil hep sevdiğim insanlar buradalar.

Demem o ki, olur da bir gün olursa diye her daim elit sade bir nikâhı savunacağız.

anın görüntüsü

görsel

Su kenarında böğürtlen topluyoruz, birden kimleri görelim?

Dedim sözlük bari bunlardan mahrum kalmasın.

Harikalar harika.gb

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

görsel

Oğlun bugün de Tumblr girl olamadı anne.

Kahvem yok, yağmur yok.

Oruçluyum, mayıstayız.

Neyse.

Bu sene iyi kitap yaptı yalnız.

corona yüzünden işsiz kalan 932 bin kişi

okuduğunu anlamayan bireyin ortaya attığı yanlış bilgi.

başta dikkat çekmek için yazdı sandım, ki yine çok aptalca, ama giride bir tane bile ironi yok buna dair.

yavrucum 2019 yılı verisi o. corona 2020'nin taze derdi. sizin kafalar nerde kuzum?

10 aydır ankara ya bir tek çivi bile çakılmaması

10 güne gelip çözeceğim sorundur.

yeni işe başlayan polisin 4900 lira maaş alması

nerdeyse kuruşu kuruşuna doğru rakamlar veren memurlar.net'in maaş robotuna göre bes'e dahil olmayan istanbul'da görev yapan üniversite mezunu bir polisin şubat 2020 maaşı 5.424 tl.

malice

kahvede ekonomi parçalayan dayılar tarzında yorumlarına denk geldiği on ikinci nesil.

koştursun bakalım.

yeni işe başlayan polisin 5900 maaş alması

pek de anormal olmayandır.

meslekler için tek ölçütün para olduğu yanılgısına kapılmamak gerek.

kurduğunuz mantık ile polislerin asgari ücretin biraz üzerinde maaş almaları normal karşılanabilir.

peki 3 bin liraya kimler bu meslek için hevesli olacak?

esneklik kavramıyla açıklayabiliriz bu durumu ama çok uzar.

edit: herkesi kendi gibi sanma yanlışına düşmüşüm bir an pardon. kaynak nedir bilmeyen sığırlar gene yanlış bilgi paylaşmış tabii. kontrol ettim geldim bes'e dahil olmayan istanbul'da görev yapan üniversite mezunu bir polisin şubat 2020 maaşı 5.424 tl.

tekniker

Sağlık sektöründe görev yapanlarına ufak bir sorum var.

anın görüntüsü

görsel

-ohhh, biraz da burama, taze taze ohhh.

ekşi sözlük yazarı olmak

kedi ile aynı atomlara sahip olan ciğerin hikayesini akıllara getirmiştir.

eleştiri yapılır da böylesi komik olmuyor mu?

hadi olayı biraz somutlaştıralım. 150 bin lira civarında bir bütçeniz var. araba almak istiyorsunuz ancak bmw'ye paranız yetmiyor malum. siz de gidip bir honda civic alıyorsunuz.

ve arkadaşlarınıza diyorsunuz ki:

- bmw gerçekten boktan geldi bana. zaten herkes bilir kötü yanlarını bu alman markasının. neyse baktım civic var, dedim bunu alıyorum.

arkadaşlarınızın tepkisi ne oluyor dersiniz?*

evde kalan kız sayısındaki gözle görülür artış

ortalama evlenme yaşının artma sebebini sekse ve fiziğe bağlayan dingil beyanı.

bilgi toplumuymuş, üretimmiş, kariyermiş bunlar da ne yav.

yeşil gözlü düşürmek

ben gibi göze kaşa bakanlar için kârlı bir düşürmedir.

hoş, artık uğraşamıyoruz onlar bizi düşürüyor.*

yüksek lisans

bahar yarıyılı ilanları devam eden.

yavrucak yeni bitirmiş, moralini bozmayın.

tüm taze mezunları tebrik etmiş olalım.

the witcher

dizi tarihinin efsanelerinden biri olacak got'ın yanın yerini alacaktır.

şimdilik dört kitabını bitirmiş ve oyununu oynamış ezelden witcher'cı biri olarak ilk bölüm sonrası kısa ve öz:

çok hızlı gidiyor. birinci kitabın yarısından replikler vardı. güzelim romanı 3 sezonda harcamazlar umarım. çarpı

geralt'ın bir withcer olarak mükemmel kılıç kullandığı aşikar. kılıç sahneleri çok iyiydi. hakkı verilmiş. tik

ciri'yi daha küçük bir kız çocuğu canlandırabilirdi. geralt'ı ise daha yaşlı biri. ama oyunculuklar gayet iyi. buraya çok takılmamak lazım. tik

yazarların şu an bulundukları il ve semt

ne işe yaradığı merak edilen anket.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.