bugün
4.000 entryimi galatasaray hakkında girmek istedim. seneye avrupa olmaması çok kötü. türkiyenin batıya açılan penceresi olan galatasarayın avrupada olmaması türk futbolu için büyük bir kayıptır. takımda a klas oyuncu sayısını arttırmalıyız. seneye kesinlikle sadece lig ve türkiye kupası oynayacağımız için bu 2 kupayıda kazanmamız gerekiyor. galatasaray gibi bir kulüp 3-4 yılı kupa kazanmadan kapatamaz. ardından 2023-2024 sezonunda hedefimiz mutlaka avrupa ligi veya hiç değilse konferans ligini kazanmak olmalı. frankfurt denen takımlar kazanıyorsa biz 2. sini neden kazanamayalım. yeter ki doğru transfer stratejisi ve doğru teknik ekip olsun.
görsel
görsel
fenerbahçe u19 a kadıköyde tecavüz etmektedir.
Rekortmen şampiyon.
Kaya Çilingiroğlu: "Galatasaray'ın Fenerbahçe'ye 20 senedir yaptığını Allah kimseye yaşatmasın. "UEFA Kupasını, Süper Kupa'yı aldı. Sahasında karanlıkta kupa kaldırdı, şampiyon oldu. Tüm kupa finallerini kazandı G.Saray...
"F.Bahçe'nin elinde ne var? Sadece 6-0 var."
kodumun tinerci traşına bak lan, biz o 5 tane attığımız maçta kupa kaldırdık kupa. ondan bahsediyoruz.

altı maltı ne diyon da olm alakası olmayan şeyler; o 3 sene önce oynamış bir lig maçıydı, bu maç ise bir kupa finali maçıydı. hem şaka gibi sekiz tane yiyip ulusal utanç rekorunu kıran takımın tinerci taraftarı konuşuyor.

biz o maçta 5 gol atarak kupa kaldırdık. tarihi bir kupa maçıdır. tıpkı yıllar önce yine bir türkiye kupası finalinde, kadıköy stadında kazandıktan sonra galatasaray teknik direktörü Souness'in sahanın ortasına galatasaray bayrağını saplayıp, diktiği maç gibi.

gayette övünülecek bir başarıdır. bu başarıyı hiç bir şey gölgeleyemez.
şuursuz fenerbahçe, beşiktaş, trabzonspor fanatiklerinin en çok kıskandığı, türkiye' nin en başarılı spor kulübü.
Hiç sevmem sevememde 93 yılında maç çıkışı o dayağı unutamam.
en büyük, tek büyük..
seçim tarihinin belirsizliğini koruması, yeni başkan ve teknik direktörün haziran'a kadar belirlenemeyecek olması yeni sezon öncesi kara bulutlarla kaplanmasına sebep olan kulüp. bu süreçte fenerbahçe, beşiktaş, trabzonspor başkan ve teknik direktör belirsizliğine sahip olmadığı için haziran'a kadar transferde faal olursa galatasaray kadro yapılanmasında geride kalabilir ve hiçbir galatasaray taraftarı iddiasız bir takımı izlemek istemez.
tek teselli kiradan dönecek olanlar ama basında bulunan haberlere göre emre akbaba ve yunus akgün kariyerine galatasaray' da devam etmemeyi düşünebilirmiş.
zaten felaket geçen bir sezon sonrası seçim tarihinin, yeni başkanın, yeni teknik direktörün, yeni transferlerin belirsizliği, rakiplerin transferdeki girişimleri şu an kara kara düşünmeye itiyor. inşallah en kısa sürede bu belirsizlik ortamından sıyrılırız. aksi takdirde galatasaraylıları buhran bekliyor olabilir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.