bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 19786.
    Ulan beşiktaş grubu lider bitirip çıkmış, böylesine lanet insanların yönettiği boktan bir zamanda bu ülkede yaşıyoruz. Sevineceğine, ülken için övüneceğine, biraz olsun gönlünü ferahlatan olaylar görüp rahatlayacağına ve bu mutluluğa katılacağına, sağda solda hâlâ "şampiyonlar ligi gruplarından ilk biz çıktık zamanında", "biz uefa aldık", "en çok gruplardan çıkan takım biziz" gibi şeyler deyip durmaları beni kendilerinden tiksindirdi. Bu nasıl bir kibirdir arkadaş ben anlamadım. Her takımda bu tarz taraftar diye geçinen kitle var elbette ama bu kadar olmayın.

Beşiktaşlı da değilim ayrıca.
    4 -2 ... the outsider
  2. 19785.
    turkiyede şampiyonlar liginin en iyi temsilcisi...

diğerlerinin taaa a.koyarim hemde köküne kadar.

yeter yaa ne bjkmis arkadaş. galatasaray gruptan 4 kere çıkmayi başardı..

bu amk yancilari tarihinde ilk kez yapti.
    5 -4 ... diablo1987
  3. 19784.
    Fener gibi kollanmayan takım
    Aksine iyi gidince rıdvandan tut tüm fener medyası üzerine gidiyor.
    Kısacası şimdiye kadar ittirerek değil sahada top oynayarak geldiği için bizim gerçek rakibimiz olan takım.
    2 ... esmer bey
  4. 19783.
    Ev sahiplerinden olduğu şampiyonlar ligi'ne en yakın zamanda dönmesini umduğum takım.2 yıl oldu en son ayak basalı sanki 10 yıl geçmiş gibi özlüyoruz.
    2 -2 ... one last chance
  5. 19782.
    Fatih terim gelmeyecekse tudorla sonuna kadar gidilir.
    Götünüze yarak arıyorsunuz amk 12 maç 8 galibiyet, halen lidersin ama başakşehiri yenemedin diye hoca değiştireceksin cihat arslan falan bide he * ? Hahahassiktir diye gülerler adama.
    Bu başakşehir geçen sene şampiyonluktab iki maç önce bize 18 dakikada 3-0 yaptı sonra durmasalar maç 5-6 olacaktı, biz geçen sene şampiyon okurken feneri mi yendik gsyi mi? (barajdan sekip giren topla maç kazandık saymıyorum çünkü biz o maç sahada yoktuk) haksız mıyım? Kovduk mu şenol hocayı?
    Diyeceğim şu ; Götünüze yarak aramayın.
    3 ... esmer bey
  6. 19781.
    bir avuç...

ne desem gg olacak o yüzden susuyorum bu noktada.
    tudor'u kovmanı anlarım, anlarım da yerine cihat arslan'ı getirmek nedir? bunu düşünmek nedir? nasıl bir akıl tutulmasıdır bu???

burada fatih terim'i istediğim düşünülmesin ben defalarca adın fetö ile anılmış iken, açtığın pankartın altında bile buzağı aranırken sen gidip, fetö ile ilişkisi yüzünden akhisar'dan kovulmuş bir adama "abi tudor'u yollarsak gelir misin?" diye sormak kusura bakmayın ama ... gg'liktir.

zeka yoksunu olmak lazım böyle bir düşünce içinde olmak için.
    başka bir açıklaması yok...

bu takımın şampiyon olması imkansız.
    batsın diye uğraşıyorsanız da böyle batırılmaz bir kulüp.

duyduklarım o kadar sinir bozucu ki anlatamam.
    dersiniz ki yüz küsur yıllık kulüp böyle mi yönetiliyor?

şaka gibi.

ayrıca, biz ne zaman fenerbahçe gibi olduk.
    o adamı oynatma, bunu oynat diye teknik direktöre emir veriyoruz. kendinize gelin!!1

latovlevici'yi oynatma ne demek???
    sen kimsin be arkadaş?? hoca hatalı olabilir ama onu oynatma demek... arkadaşlar şunu net söyleyeyim ki bu kulüp benim inandığım, sevdiğim kulüp değil artık.. ne yazık ki değil!!!

adnan polat'ı hükumete yalakalık yapıyor diye indiren, bunu da geleneklere son derece aykırı yapan bir topluluğun şu anki duruma ses çıkarmamasına, geçen seneki "bazı yerlerden gelen emirler yüzünden bilerek kaybediyoruz" açıklaması sonrası genel kurulun harekete geçmemesine şaşırmamak elde değil.

galatasaray bitmiş.
    farklı yenilgi değil onu bitiren. içinde, ne yaptığını bilmeyen, dahası tüm değerlerine, örf ve adetlerine aykırı hareket etmeyi görev edinen insanlar yüzünden bitmiş. şampiyonluk bu yüzden hayal. ilk kötü sonuçta cihat arslan gibi birini takımın başına getirmeyi düşünen adamların yeri olmuş artık galatasaray.

fatih terim'in adı yasaklı çünkü.
    eski galatasaray olsaydı, inadına getirirdi terim'i ama artık öyle bir galatasaray yok.

1905'ten beri, spora yön veren, bir çok branşın ülkeye gelmesini sağlayan ve ilk şubelerini açan kulüp olan bu güzel yer, artık bir çuval dolusu bozuk samandan ibaret. samanın bozuğu olur mu demeyin? olur.

Tevfik fikret'in yolundayız diyenlerin, o yoldan saptıklarını görmek, galatasaray'a olan inancımın azalması demek. hatta yok olması demek. dünyanın en büyük liderini mustafa kemal atatürk'ü etkilemiş bir topluluktan, vicdanı hür, fikri hür insanların topluluğundan, teknik direktöre telkinde bulunan, adı fetö ile anılmış bir adamı takımın başına getirmeyi düşünecek adamlara evrilmek büyük başarı...

küme düşseydik de bu omurgasızlığı görmeseydik.
    yazık..!!
    ... prif
  7. 19780.
    Tudor'u bir an önce göndermesi gereken takım.
    Bu güzelim kadroya çok yazık olur.
    ... meyyus
  8. 19779.
    igor a son bir şans daha verelim ne demek. bu adam icerdeki fb macından sonra kovulmalıydı, bi şans daha verelim dediler, ligin en bok takımı trabzonspor a karsı adım atamadık bi şans daha, başakşehirden 5 yedin yarın bjk 7-8 atacak sonrasında taraftarı nasıl bir araya getireceksiniz? bu kadar amatör altı insanlar nasıl kulüp yönetiyor anlamak mümkün degil.
    -1 ... gandalfdayi
  9. 19778.
    kazandığı son büyük maç deniz ateş bitnel'in yönettiği malum trabzonspor maçıdır. aradan bir 3 sene falan geçti sanırım bir de winner falan diyorlar kendilerine 2 yıldır ilk 3'e bile giremiyorlar ne winnerlık ama açık ve net.
    4 -2 ... public agent efsanesi
  10. 19777.
    Sezonu şampiyon olarak tamamlayacak takım.
    Tudor neymiş büyük maç kazanamıyormuş.Geçen seneden beri 7 maç oynamış galibiyet alamamış.Geçen sezonu katmayın bari.Bitmiş motivasyonla berbat kadroyla oynanan maçları niye katıyorsunuz istatistiğe.
    Bu sezona gelecek olursak Fb maçını yenememizi Tudor'a bağlamıyorum.Birinci faktör hakemdir.Galatasaray tempoyu ne zaman yükseltmek istese faullerle izin vermedi.Çok net penaltıyı bilerek es geçti.Belhanda'ya havadan kırmızı verdi.Yine kazanabilirdik ama bunlar olduktan sonra kazanamayan teknik direktöre kızmam.Trabzon maçında Tudor ciddi saçmaladı.Belhanda kart cezalısı olduğu için değişik arayışlara girdi üstüne en yaratıcı isim feghouli de oyundan atılınca çözüm bulamadı.Ne olursa olsun yenilmemeliydi.Hatalıydı.Gelelim basaksehir maçına.0-0 iken fena oynamıyordu takım.Duran top zafiyetini çözememiş olmasi eksi.Yenik duruma düştükten sonra reaksiyon veremedik ikinci devreye kadar.ikinci yariya ıyi başladık.Golü bulduk.Tam maç dönüyor derken yine şanssız bir gol 3-1 oldu.Tudor'un o golden sonra inanci kalmadı.Maçı kapatıp eve gitti başka açıklaması yok değişiklik yapmadığı için.3-1 den sonra film koptu zaten.Maicon amatör kümede yapılmayacak bir penaltı yaptı sonra 4 5 oldu her neyse.

Tamam 5 yedik kabul Tudor da bu maçta yüzde yüz hatalı.Kimse buna itiraz edemez zaten.Ama bu takim yeni bir takım.iniş çıkışlar olacaktır.Dibi de gördük belki iyi oldu uzun vadede şu an bilemeyiz.Tudor ve takım ders alıp yoluna devam edecektir.Alanya maçını geçip derbiye odaklanmalıyız.Derbide iyi bir oyunla alınacak puan veya puanlar ile takim rayına tekrar oturacaktır.Benim inancım tam.Devre arasi transfer dönemini iyi gecirirsek mayıs başında rahat rahat şampiyonluk turu atarız.Yeter ki desteğe devam edelim.
    3 -8 ... one last chance