bugün

genelde tahminlerim tutar. bu sezon şampiyon olacak.

ben takım tutmam ama tahmin ederim. kim akettiyse o şampiyon olsun.
Juventus’ un aksine şike soruşturması geçirmemiş, adalet savaşçılığını fenerin yaptığı gibi sadece bir takımın maçlarında gerçekleştirmemiş, şampiyonlar liginden 16 sene uzak kalmadığı gibi asla şampiyonlar ligi gruplarında 0 çekmemiş, türkiye’ nin en büyük spor kulübü. Saldıranlara uefa’ da bahsedilen bazı takımları hatırlatmak istiyorum.
Bu arada fener masum algısı yaratmayın, olmadığını biliyoruz. Boşuna uğraşmayın, samimi değilsiniz.
Günümüzde hangi partili olduğunu hal hareket tavırlarından anlayıp da tiksindiğimiz insanlar var ya. Böyle diyince direk kafanızda ampul yandı di mi ? işte bunun takım hali de GS dir. Dikkat edin, bu tarz insanlar gibi torpil hile hurda , araya adam sokma , kayrılma , haksızlık, başkalarının durumu ile aşağılıkça dalga geçme , para ve puan için evini ateşler salasıcalarla içli dışlı olma, devletin terör örgütü dediği kişilerin hala üyeleri ve fotoğrafları olması ... Hiç şaşmıyor .
galatasarayli olmayanlarin altindan cikmadigi yegane baslik.
Beşiktaşı sevmiyorum çünkü fenerbahçeliyim ama bunlardan ve finoları tr*bzondan tiksiniyorum çünkü insanım.
masa başı şike oyunlarını başka bir takımla paylaşınca çıldıran takım...
Asla elle gol atmamış, kale çizgisinden smaçla top çıkarmamış, kimsenin ceza sahasında topa elle temas etmediği pozisyonda penaltı kazanmamış, ısınan siyahi futbolculara taraftarı muz göstermemiş asil kulüp. Bu gurur bizim !
bu gece sosyal medyadaki troll köpekleri algı operasyonuna devam eden sarısı bozuk camia. tabi sparta sikip bayılttı 2 gün önce onu unutturmaya çalışıyorlar başarısız da değiller bu konuda. ağlamaya devam edin.
tsl de 52 haftada 2 kirmizi kart gormusken avrupa da 11 macta 4 kirmizi gormus takim.
Asla avrupa kupalarında 7 ve 8 gol yiyerek mağlubiyet almamış kulüp. Yiyen var tabi.
Avrupa'ya gonderilmesi kesinlikle yasaklanmasi gereken takim.
Şimdi tamamen lige odaklanacak.
Eski futbolcu başkan vs ler tarafından imzalanmış bir şey var elimde. Satsam iyi para eder ama arada watsab durumda paylaşıyorum altına kolekyonuma katılmıştır şeklinde. Uyuz oluyor gassaraylılar hahahha.
Kısa ve net: ilginç olan takımdır. Beklenmeyen zamanda ve yine beklenmedik tarzda performans gösterir.
ilk maçta çok açık vermişti.sparta Pragin alacağı belliydi.
Yine osurta osurta şampiyon olacaktır. Sadece lige odaklanacak artık. Kupadan da garip şekilde eleniriz *
Kafana göre canım.
Burada anlatmıştım. (#46798502)

Gassarayımın tek sorunu kadro kalitesinin düşük olması. Bir 100 milyon Euro daha harcarsanız uel'de son sekize kalabilirsiniz. Ha gayret.
--spoiler--

resmi maçlarda bir çek takımından en fazla 4 gol yemiş kulüp. 7 tane yiyen de varmış ama.

--spoiler--

hani avrupada tüm türk takımlarını desteklememiz lazımdı kardeşim kasedi gene başa sarmışsın *
Canın sağolsun cimbomum.

Seneye güçlenerek geleceğiz.
resmi maçlarda bir çek takımından en fazla 4 gol yemiş kulüp. 7 tane yiyen de varmış ama.
Birileri pusuya yatmış. Muhatap kitle harekete geçmeden yeni gelinin ya.ağa sarıldığı gibi sazı eline almış.

Bunlar şampiyon olamazsa kafayı siyirir.

Çok şükür Galatasarayliyiz.
Süper adalet arayıcısı savaşçıların, elle gol atmamış, kale çizgisi üzerinden smaçla top çıkartmamış, şampiyonlar ligi gruplarından uzak kalmamış, katıldığında sıfır çekmemiş hedefi olan asil kulüp.
Algıcı adalet savaşçıları sayesinde öğrendiğimiz tek pozitif şey soğukkanlılığımızı kaybetmemek oldu. Kendilerine çok teşekkür ederiz, sadece bu yüzden.
Biz kendi yolumuza düşelim artık. Bize müsaade… size de kendi yollarınız açık olsun.
bazlarıyla asla aynı yollardan geçmemiş olan türkiye' nin en büyük spor kulübü. adalet arayışı da nedense kendisi zirveyle puan farkını kapattığı, liderliği ele geçirdiği ve farkı açtığı dönemlerde ortaya çıkar. iyiymiş.
Kendisiyle mertçe mücadele etmek yerine başka yollara tevessül eden bir rakiple yarışmak zorunda kalan takımımız.

icardi ceza alsın diye yırtınıyorlar.

Çok büyüksün galatasaray.