bugün

entry'ler (7209)

fenerbahçe ve galatasaray ın avrupa puanı

kötü durumdadır ama bu taraftarlarını bağlar.

(bkz: her gün vuruyom guru guru gubara)

kemalizmin sürekli nefret tohumu ekiyor oluşu

(bkz: çok afedersiniz ermeni diyen bile oldu)

dedesinin çocukluk evi yanlarında çalışan iki ermeninin peşine rus-ermeni askerleri takıp baskın yaptığı birine ermenilerden gıcık alma diyorsun. dedesinin ağabeyi 12 13 yaşında bu eline silah alır savaşır diye o askerler tarafından üzerlerine tren sürülerek öldürülmüş birine hoşgörü diyorsun.
osmanlının tebaları osmanlının gücünden korktuğu için başkaldırmamıştır. sevgi saygı korkudan gelmeseydi zayıfladığında kimse ayaklanmazdı. sen şimdi hoşgörü ayağına burada kelime parçalıyorsun da yaşadığın ortama bir bak. coğrafi olarak dünyanın götündeyiz. ortadoğuda neyin hoşgörü ile çözüldüğünü gördük?
cidden komşularla sıfır sorun dedikten sonra komşuların hepsine sövmedik mi?
suriyeye girdik amk. barzani iti bile şekil yapıyor. yunanistan adalarına çöküyor. bayrak dikiyor. iran rusya ile iyiyiz diye arada bir açıklama yaparak ufak ufak sataşıyor. kendi boku çok olanlar haricinde tüm komşularla kavgalıyız. devletler arası sorunlar hoşgörü ile çözülmez. ermenilerle bir ara denedik sonuç? halklar arası düşmanlık devletin başından gelir. atatürk arapları sevmiyor olabilir. haklı sebepleri vardır. bir komutan askerini öldüren bir millete sevecen bakmaz. bakamaz. eline fırsat geçerse de sker atar. şimdi afrin operasyonunu niye destekliyoruz. çünkü orospu evlatları terörist. benim askerime kurşun sıkan toprağıma bomba atana kardeş sıkıntın ne gel çözelim mi diyelim? dünyanın her yanında ermeni lobisi sözde soykırım diye göt yalıyor. ne yapalım? tamam alın ağrı sizin olsun mu diyelim? pkk toprak istiyor al doğu senin olsun mu diyelim ne diyelim?
sanki halka nefret tohumu ekiyor da gidip yunanistanı basıyoruz bulgaristanı haraca bağlıyoruz amk!

almanya polonya örneğini ortadoğudan iki ülke olarak ver de anlamlı olsun. gavatın biri de izlandanın ordusu yok diyordu.

kimsenin kimseyi sevme zorunluluğu yok bilader. bu kadar basit. ben ermeniyi sevmek zorunda değilim. gidip ermenistana bomba atmıyorsam sana nedir bundan?
amk azınlık sevicileri. rte den örnek vermeyin. kemalizm şöyle böyle. neyi savunuyorsun onu yazabilseydin iyiydi.

kemalizmi eleştirebilecek kapasiteyi görüyorsun kendinde. mevlana mısın yunus emre misin? sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz. he amk. kemalizm düşmanlık seviyor olsa senin soyun devam etmezdi zaten merak etme. atatürk bir komutandır. sen bir komutanın askerini öldür sonra hoşgörü rica et bakalım. milliyeti farketmeksizin o komutan sana neler yapıyor bir gör. tutup da en barışçı askerlerin başkomutanına sataşıyorsun.

mert fırat ın habertürk e verdiği röportaj

oyuncu olmak isteyenler beyne sahip olmasalar ne olur sorusunun cevabını veren röportajdır. bi bok olmadığını görüyoruz. oyuncu olunabiliyormuş.

kafasının içi gözümün önüne geldi bak. böyle bomboş bir yer sürekli arkada

a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur a nı tur...

mert fırat ın habertürk e verdiği röportaj

oyuncu olmak isteyenler beyne sahip olmasalar ne olur sorusunun cevabını veren röportajdır. bi bok olmadığını görüyoruz. oyuncu olunabiliyormuş.

galatasaray taraftarı

http://www.ntvspor.net/fu...oto-super-lig/puan-durumu

amk galatasaray öyle bir takımdır ki trabzonun kanlı bıçaklısı olan fenerlilere trabzon aşkı yaşatır. yalayın yalayın. dün sövdüğünüz trabzonu gırtlağınıza kadar alın.

(bkz: madem televizyon)

http://image.cdn.haber7.c...012d3ed925531jpg_h246.jpg

goool ulaan goool

(bkz: komik mi)

depresyon hırkası

--spoiler--
Kendim Giydim Eynime
Ar U Namus Şişesini
Taşa Çaldım Kime Ne
--spoiler--

hostesin business class perdesini sert kapatması

Sikimde olmayandır. isterse alsın perdeyi götüne soksun. Artistliğin alemi yok. Ekonomi sınıfı olmasa o uçak yarrak kalkar. Önde oturacam diye sikilen enayi yansın derdine.

kedinin gözlerini oyup fotoğrafını paylaşan kız

Acilen hastaneye kapatılmalıdır.

15 temmuz da gördük ki

gördük ki misal ben neyi gördüğümü söylesem en fanatiklerinden anti-fetöcü olsam bile bana fetöcü deyip içeri atabilirler.

sayın bakanım o kadar koruma arasından neyi gördünüz acaba? takım elbise?

kadınların ilgi ve aşktan başka bir şey istememesi

ilgi ve aşkı neyle ölçtüklerini anlamayanların yıkama yağlamasıdır. hepsi demiyorum ama büyük çoğunluğu ilgi ve aşkı ona yapılan jestlerle ölçer. sen al bakalım her yeni çıkan telefonu ama çok arayıp sorma, al bir tek taş bak bakalım ya da ver kredi kartını doya doya harca limitsiz de. sonra da ilgili ve aşktan gözü dönmüş olarak ortamlarda senden bahsetmesini dinle. kimse kimseyi kandırmaya kalkmasın. erkeklerin büyük çoğunluğu kadında tipe kadınlar ise erkekte paraya bakar. düzen bu. düzülen biz.

atatürk ün 168 boyla büyük adam diye anılması

o zaman saray değil ak-varyum yapsaydık da içine de balina koysaydık.

ibfk ya devlet destekli diyen laf eden gsli

O sene BJK 6 0 yenmiş ankaragücünü Karşıyaka 5 atmış biz 8 atmışız ama bizimkisi şike onlarınki haklı galibiyet.
ikinci yarı kaleci değişince 3 daha atmış gs.

Acaba BJK 8 yediği maçı sattı mı? Hakan o golleri bilerek mi yedi?

sabah uyanınca yapılan ilk şey

Gözlerimi açmak. Sonra da saate bakmak.

eli soğan kokan kız

Limonla ellerini ovalayıp bulaşık deterjanı ile de yıkarsa elleri kokmayacaktır. Ben erkek halimle bunu biliyorum. Fakat bin yimik yıpmısını bilmim kızından zilyar kat muhteşemdir.

pedofili denince akla ilk gelen din

Birincisi hristiyanlıktır bir dine mensup insan ile o dinin adamı olan yani hristiyanlık için papazlar piskoposlar vs vs ayrıdır ve 1950lerden bu yana dava açılmaması için anlaşmalarda toplamda 4 milyar dolara yakın para ödendiği söyleniyor Vatikan'ın.

bir pkk liye hain deme saçmalığı

eksik tespittir sonuna yenge ve öşek ile... deseydi tam olacaktı.

pekeke diyor amk sempatizan mısın?

coca cola fabrikası açan cb

Artık müminlerde kola içebilecek!!! Hizmette sınır YÖK. Siyah kola sarı kola alayını gönül rahatlığıyla içebilirsiniz.

Böyük resmî görenler fav tihihihi diyenler rt.

aylık 700 tl kazanan insan

Susuzluk sınırının bile altında kalacaktır.

hakan yörük

Hakan yörüüüüüük çarığımı söktün.