bugün

Otuzbeş levele gelinince boku çıkan oyun.
level atlaya atlaya daha çok bıkkınlık getirten oyun.
oynayanın yönetmediği, aksine oyunun oyuncusunu yönettiği oyun.

telefonunu kurup mahsülü toplamak için uykusunu heder eden andavallar tanıyorum. nerden mi? '_^
Facebookta zaman geçirmeyi daha çok sağlamak amacıyla düzenlenmiş bir oyundur.Facebook dışında indirip bilgisayarlarada kurulabilinen bir oyundur, ancak bilgisayarı eski olanların çöküşe sebebşyet vermemesi için facebooktan kolaylıkla chat ve oyunu bir arada kullanabilme imkanını var.
birkaç milyon tane facebook hesabı açıp kendine gece gündüz hediye gönderen piskopatların oynadığı oyun.
karadenizde bir köy,

-gız fadime batçadan gelince feys'e gir gı.
+gız girmem mi. u gada ihtiyacım varki girmeye.
-gız heralde o farmville ne olmuş öle.
internette çiftlik kurup mazot ve gübre istediler!
Aydın Kuşadası'nda iki kafadar önce Facebook internet sitesinde Farm Town, Farm Ville gibi sanal çiftlik oyunlarında çiftlik sahibi oldu, sonra ilçe Tarım Müdürlüğü'ne başvurarak gübre ve mazot desteği istedi.
(bkz: http://haber.ekolay.net/h...t+ve+gubre+istediler.aspx)
eşimin her eve geldiğinde en az yarım saatini başında harcadığı, benim ise ilk çıktığında en fazla 1 ay oynayıp bıktığım ve bıraktığım oyun. kocam ne zaman bıkacak meraktayım.. o kadar ekip biçtiğine göre eve de biraz getirebilse neyse.. gerçi o zaman da üstünün başının toz-toprak olmasına da razı olmam gerekir.
meyve ve sebzelerimi toplamayı unuttuğum için arkadaşımın arayıp topla şu ürünlerini de günaha bari girme diye hatırlattığı şehirlerin sanal tarlası. yeni başladım da.
an itiabariyle facebooktaki fan sayfasında 22.637.595 hayranı bulunan facebook oyunu. bu insanların hepsinin bu oyunu oynadığını düşünürsek inanılmaz bir kitleye sahip facebook çılgınlığı diyebiliriz.
(bkz: maraba)
otistik oyunu.
türk gençliği facebook'ta bu oyunu oynayacağına , balkonunda bir iki domates , limon yetiştirseydi , ülke kalkınırdı şerefsizim.
sürekli bildirim yollayan ve mail kutusunu dolduran iğrenç oyun..
kurtulduğunuz zaman rahat bir nefes aldığınız oyun.
--spoiler--
senin aşkın balondu söndü
--spoiler--
facebook üzerinden villi milli oynanan oyunların en gözdesi başlayan bağlanıyor onu ek bunu biç şunu sula bütün tıklama rekorları kırılan saçmalık.
ar damarlarını geren kayıp öküzü evlat edin oyunudur .
farmville'de çalıştığın kadar babanın tarlasında çalışşsan zengin olurdunuz tarzı grupla ayarın kralı verilen grup.
saatlerce ona bakmaktansa en azından git düzgün oyun oyna lan. okey oyna ne biliyim kazan ya da kaybet. maç yap gol at. bir şeyler yaz.
dışarı çıkmıyorsan bile daha güzel şeyler var. annen bahçeden maydonez kopar dese aşağı inmezsin, ama bütün gün farmville. allah akıl fikir versin. şimdi eksilerler de 1 sene sonra onlar da anlıcak ne kadar vakit kaybettiklerini. boşa harcadıklarını zamanı.
en ideal zaman öldürgeçi. yeni başlayanlar içinse allah kurtarsın derim.
facebook"a girme sebeplerimden.
facebook ile yatıp kalkmanızı sağlayan saçma bir oyundur.
Psikoloji dünyasının belkemiği, üzerine kurulduğu iskelet olan "çocuklukta kalan travmalar" için psikoloji dünyası şu anda seferber olmalı bence. Okuldan eve geldiğinde annesini bilgisayar başında Farmville oynarken gören çocuğun ruh halini hangi doktor düzeltebilir?

+Abla sanırım bebek uyumak istemiyor.
-Hayır cok uykusu var.
+Abla görmüyor musun? senle oynamak istiyor.
-Hayır dün hastalardan vakit bulup 3 dönüm çilek ektim. çilekleri heba edemem toplamam lazım uykusu var..uykusu var..uyu..uyumuyor..uyuyacak..
koordinatlarını ele geçirdiğimde atom bombası yollayacağım çiftliktir. oynamadan nefret ettim gelen davetlerinden, atından, koyunundan, danasından.
facebook ekranında, hediye imkanlarından faydalandığın oyundur. bedava sirke baldan tatlıdır. valla bedava hediye yakaladığımda çok mutlu oluyorum lan! *