bugün

entry'ler (3700)

uzo

türkiye de nerelerde bulunduğu pek bilinmeyen içki. bulundumu direk içilesidir.

ali ağaoğlu

eskiden (bkz: yarım elma) diye bir dizi vardı. orada bir patron vardı (bkz: medeni karpuz) diye. ah işte onun reel hali. kıroyum emme para bende derdi o patron ve hep malıyla övünürdü. dergisine kendi resmini koydurtmuştu. buda aynısını yaptı tüm gazetelere verdi. gerçek hayattada böyle süper görgüsüz tipler çıkıyorum işte en büyük kanıtı.

31 ekim 2010 taksim çevik kuvvete bombalı saldırı

avrupa ve amerikan basınında el kadie nin yapabileceğini söylüyorlar. ama sonuç olarak yapanların ve yaptıranların allah belasını versin, yakalandıklarına taksim meydanında sallandırılsın. çünkü bunların anlayacağı en iyi dil odur.

2011 eurovision şarkı yarışması

nihat doğan ın türkiye yi evet adlı şarkısıyla temsil edeceği yarışma. *

ak parti ekşiyi mahkemeye verecek

sol framede görünce dumura uğrattı başlık fakat bizim ekşi değilmiş.

hizir idi yunus idi

(bkz: şevket altuğ) un kopulası repliği.

hamburg

almanya nın en yaşanılası yerlerinden biri.

toyota gibi kadın

http://galeri.uludagsozluk.com/g/toyota-gibi-kadın/

şöyle bir şey olabilir. *

necmettin erbakan

saadet partisinin genç, dinamik, atak genel başkanı. *

manolis

(bkz: soul kitchen) de çalan kıpır kıpır bir shantel şarkısı.

zinos kazantsakis

fatih akın imzalı soul kitchen filminde (bkz: ADAM BOUSDOUKOS) un oynadığı karakter. filmindeki ana karakter olan zinos almanya da yaşayan bir yunandır. tren istasyonunun yanında eski ve virane bir lokantası vardır. birol ünel in canlandırdığı aşçıyla tanışınca dükkanına renk gelir ve baya iş yapar ama sevgilisyle yaşadığı sorunlar, başına bela olmuş fıtık ve içeriden şartlı tahliye ile çıkmış abisiyle uğraşması gerekmektedir. karakter müziği seven, lokantasına aşık, rahat bir karakterdir.

dondurma

ajdar ın şarkılarıyla aynı klasmanda olan atiye şarkısı. aradaki tek fark gıdanın farklılığıdır. birisi muzları anlatır diğer dondurmayı.

alperen ocakları

ülkü ocaklarıyla uzaktan yakında alakası yoktur. ülkü ocakları türkçülüğü ağır basar, alperenlerin islamcılığı ve birbirlerinide hiç sevmezler.

saadet partisi gençlik kolları

yaşları 50 ila 60 arasında değişen üyeleri barındıran siyasi dernektir. ee başkanları 90 yaşına yaklaşırsa gençlik kollarıda ortalama yaşı bu olur.

soul kitchen

süper bir fatih akın filmi. türkiye de gişe yapamamışdır ama gişe yapan yüzlerce türk filmine bedel hatta onların yanında çok bile kalır. film hiç sıkmıyor bittimide keşke uzasaydı deniliyor.

kebab connection

fatih akın ın tekrar tekrar izlenilesi hoş bir filmi. filmde ibo adında bir türk genci ilk alman kung fu filmini çekmek isteyen bir yönetmen adayıdır. titzi adında alman bir kıza aşıktır ve onu hamile bırakmıştır. ama babası alman bir gelin istemez ve onu reddeder. sevgilisiylede çocuğun doğup doğmaması tartışması yüzünden arası açılır ve bu yüzdende işleri ters gitmeye başlar. konuya bakıldığında dram gibi gözüken film komedi filmidir ve gerçektende kopartan sahneleri boldur.

girl

(bkz: ilhan erşahin) in müziğini yaptığı (bkz: nil karaibrahimgil) in söylediği güzel bir parça.

http://www.youtube.com/watch?v=Rf-f6Rssmos

flash belleğe dua yükleyip boynuna asan tip

dünya dan bi haber, hiç bir şeyden çakmayan türkiye de bol bulunan tipler bütünüdür.

jimmie s chicken shack

(bkz: maryland) çıkışlı alternatif rock gurubu. (bkz: lazy boy dash) adında sağlam şarkıları vardır.

lazy boy dash

(bkz: Jimmie s Chicken Shack) ın süper dinlenilesi şarkısı. (bkz: kebab connection) filmindede bebek arabası sahnesinde çalmışlığı vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=Ttd-8N1KHro