1. 1.
    facebook üzerinden oynanan süpersonik zevkli bir oyun.
    6 -4 ... kevin
  2. 1.
    insanı çileden çıkaran facebook oyunu.

mahsül daha mahsül olamadan çürüdü. o kadar da para yatırmıştım. en azından çilekler olgunlaştı. bakalım ileride ne bok olacak.
    6 -1 ... mhmtnsyz
  3. 2.
    bir süre sonra tıklama ameleliğine dönen oyun. söylemesi ayıp uçsuz bucaksız tarlalarım var, tıkla tıkla bitmiyor azizim. en azından sürüye bakacak bir çoban olsaydı da onlarla da uğraşmasaydım.
    10 -2 ... venividivici
  4. 3.
    en kolay karı çilek ekerek elde edebiliyorsunuz. hem 1 günde hasatı toplayabiliyorsunuz hem de ucuz.
    arkadaşlarınızdan gelen hediye inek, koyunları ahırınızı aldıktan sonra satabiliyorsunuz.
    ve ağaçlar meyve veriyor, ağaaçlardan da kazanabiliyorsunuz.
    zaman sonra sıkıyor, tek tek tıklamak işkence.
    tüm alanı mouse ile tarayabilsek rahat ve güzel olurdu.
    2 ... fonmakinesiyleayaginiisitankiz
  5. 4.
    zenginliğe doğru emin adımlarla ilerlediğim, vaktinde toplanmazsa ürünler çürüyeceğinden düzenli olarak kontrol edilmesi gereken oyun.
    2 -1 ... poset
  6. 5.
    insana kafayı yedirtebilen oyun. 10 komşu ekleyip 16x16 mı ne, o büyüklükte bir tarla aldım. böğürtlen ekeyim diyorum; lan tarlanın sonuna gelene kadar ilkleri olmuş oluyor. kesinlikle tıklama manyaklığıdır evet. "tarımın amıuna koyacam kral olcam inoaoha" diyenler "yavaş" gelsinler. ben de öyle dediydim ama olmuyor işte.

dur bakalım.

edit: tatildeyim efendim, 30 ağustos gibi eve döndüğümde hangi ürünün ne kadar kâr getirdiğini de net olarak hesaplamalarla, detaylarla gösteren bir tablo hazırlayacağım. farmville oynayanlar o zamanlar bana ulaşırlarsa öpüşürüz. böyle bir şey varsa da rica ediyorum birisi bilgilendirsin ki döt gibi kalmayalım.
    4 -1 ... liebe ist fur alle da
  7. 6.
    azalarak bitttt dedirten gözde facebook uygulaması.
    2 ... a kare kok uc bolu dort
  8. 7.
    eger onemli, ekstrem bi durum yoksa en uzun vadeli yatirimin biber olmasi gereken eglenceli bir oyun. vizem var diye artichokes ekip anam herkes beni gecti diye uzulmek care degil! * strawberry, pumpkin, rice, peppers ve blueberry bu oyunda bir ciftcinin en buyuk yardimcilaridir. bunlar disinda * bitki ekilmemesi hizli yukselis saglar

bitkilerin curume suresi olgunlasma suresiyle ayni. ornegin blueberry ektikten sonra* 4-8. saatlar arasinda bicmez de 8 saat 1 dakika sonra bicmeye kalktiginizda blueberry cesetleriyle karsilasirsiniz. karpuz 4 gunde yetistigi icin 1 haftalik tatiller icin ideal yatirim...

buldugunuz inekleri de homea postlarsaniz, arkadaslariniz evlat edinir sevinirler. kisi kendi buldugu inekleri evlat edinemiyor. israr edip ineklerin carcur olmasina sebep olmak cok sacma degil mi sylvi?

+neee 20bin tik mi yaptin
    -ehue yok canim simdi bazi urunler 2 experience veriyo barn 50 mi 500 mu ne verdi.
    +10binin uzerinde yaptin ama
    -eheh sanirim.
    3 ... sylviaplathh
  9. 8.
    tüm facebook oyunları gibi kısa ömürlü olan oyun.
    o değil de çete savaşları vardı, ona ne oldu?
    7 -2 ... gambred
  10. 9.
    experience ve coin kazanmanın dolayısıyla yükselmenin müthiş kolaylaştığı oyun.
    1 ... poset
  11. farmville Başlığındaki Önemli Entry'ler