1. 1.
  facebook üzerinden oynanan süpersonik zevkli bir oyun.
  6 -4 ... kevin
 2. 2.
  çifçi olmam için 58 tane davetiye gönderilmesine sebebiyet veren face oyunu.

  patlıcan, biber, çilek rabbim ne verdiyse ekiyorsun iki gün sonra evet tam iki tam insan günü sonra hasat edip paralarını cukkalıyorsun. lakin bu hasat günleri seçtiğin zerzavata göre değişilik de gösteriyormuş kuzum. hasat günü fiskobirliğe sattığın fındığıydı, çayıydı, bulguruydu sana akçeler halinde geri dönerken marketten gidip öküz falan alıyorsun, tavuk alıyorsun, çit alıyorsun, ev falan bile alıyorsun, market market değil interneyşınıl vorld pazar.

  şinir katsayınız yükselsin istiyorsanız bu salak oyun bire bir. hatta bire on verebilitesi yüksek.
  33 -6 ... gogocu
 3. 3.
  insanı çileden çıkaran facebook oyunu.

  mahsül daha mahsül olamadan çürüdü. o kadar da para yatırmıştım. en azından çilekler olgunlaştı. bakalım ileride ne bok olacak.
  6 -1 ... mhmtnsyz
 4. 4.
  bir süre sonra tıklama ameleliğine dönen oyun. söylemesi ayıp uçsuz bucaksız tarlalarım var, tıkla tıkla bitmiyor azizim. en azından sürüye bakacak bir çoban olsaydı da onlarla da uğraşmasaydım.
  10 -2 ... venividivici
 5. 5.
  en kolay karı çilek ekerek elde edebiliyorsunuz. hem 1 günde hasatı toplayabiliyorsunuz hem de ucuz.
  arkadaşlarınızdan gelen hediye inek, koyunları ahırınızı aldıktan sonra satabiliyorsunuz.
  ve ağaçlar meyve veriyor, ağaaçlardan da kazanabiliyorsunuz.
  zaman sonra sıkıyor, tek tek tıklamak işkence.
  tüm alanı mouse ile tarayabilsek rahat ve güzel olurdu.
  2 ... fonmakinesiyleayaginiisitankiz
 6. 6.
  zenginliğe doğru emin adımlarla ilerlediğim, vaktinde toplanmazsa ürünler çürüyeceğinden düzenli olarak kontrol edilmesi gereken oyun.
  2 -1 ... poset
 7. 7.
  insana kafayı yedirtebilen oyun. 10 komşu ekleyip 16x16 mı ne, o büyüklükte bir tarla aldım. böğürtlen ekeyim diyorum; lan tarlanın sonuna gelene kadar ilkleri olmuş oluyor. kesinlikle tıklama manyaklığıdır evet. "tarımın amıuna koyacam kral olcam inoaoha" diyenler "yavaş" gelsinler. ben de öyle dediydim ama olmuyor işte.

  dur bakalım.

  edit: tatildeyim efendim, 30 ağustos gibi eve döndüğümde hangi ürünün ne kadar kâr getirdiğini de net olarak hesaplamalarla, detaylarla gösteren bir tablo hazırlayacağım. farmville oynayanlar o zamanlar bana ulaşırlarsa öpüşürüz. böyle bir şey varsa da rica ediyorum birisi bilgilendirsin ki döt gibi kalmayalım.
  4 -1 ... liebe ist fur alle da
 8. 8.
  azalarak bitttt dedirten gözde facebook uygulaması.
  2 ... a kare kok uc bolu dort
 9. 9.
  eger onemli, ekstrem bi durum yoksa en uzun vadeli yatirimin biber olmasi gereken eglenceli bir oyun. vizem var diye artichokes ekip anam herkes beni gecti diye uzulmek care degil! * strawberry, pumpkin, rice, peppers ve blueberry bu oyunda bir ciftcinin en buyuk yardimcilaridir. bunlar disinda * bitki ekilmemesi hizli yukselis saglar

  bitkilerin curume suresi olgunlasma suresiyle ayni. ornegin blueberry ektikten sonra* 4-8. saatlar arasinda bicmez de 8 saat 1 dakika sonra bicmeye kalktiginizda blueberry cesetleriyle karsilasirsiniz. karpuz 4 gunde yetistigi icin 1 haftalik tatiller icin ideal yatirim...

  buldugunuz inekleri de homea postlarsaniz, arkadaslariniz evlat edinir sevinirler. kisi kendi buldugu inekleri evlat edinemiyor. israr edip ineklerin carcur olmasina sebep olmak cok sacma degil mi sylvi?

  +neee 20bin tik mi yaptin
  -ehue yok canim simdi bazi urunler 2 experience veriyo barn 50 mi 500 mu ne verdi.
  +10binin uzerinde yaptin ama
  -eheh sanirim.
  3 ... sylviaplathh
 10. 10.
  tüm facebook oyunları gibi kısa ömürlü olan oyun.
  o değil de çete savaşları vardı, ona ne oldu?
  7 -2 ... gambred
 11. farmville Başlığındaki Önemli Entry'ler