bugün

Yazıldığı gibi okunur, okunduğu gibi yazılır; delikanlılık müessesesi için varlığını sürdüren bir Anadolu erkeğidir sadece. Hayatta elde edemediği dünyalıkları başkalarının elde edebilmek için benliğini satmalarına ve gençlerin geleceğine kaygıyla bakmaktadır. Elinden bir şey gelmediği için kahrolmaktadır.
Eyvallah huzursuz zengin :-)
gece gece seri favlayıp hayır duası alan yazar. yazdıklarına bakmadım ama favladığı entrylerime bakınca muhalif olduğu sonucunu edinmek zor olmadı.
anadolusunu siktiğimin ağlağı, hemen mod abilerine koşmuş bana küfür ettiler ühüü diye ağlamış yavşak.

bu yavşağın galatasaray ve taraftarları için rumluktan ermeniliğe her türlü alçaltıcı ifadeyi yazdığı entryi ise duruyor hala. orrospu çocuğu moderatörler.
hepinizin anasını, dinini sikeyim.
kimseyi tanımadan hisleriyle atıp tutan zevat. seni inandırmak zorunda mıyım beni ne kadar tanıyorsun muhitimi çevremi ne iş yaptığımı nerden biliyoırsun utanmadan yemin etmişin neye göre ettin yakışıklı yaşın kaç bu zamana kadar kaç para kazandın?

görsel
Ne kazanacağım? Senin ve fesli gibiler yüzünden bize fırsat mı kalıyor lukıs bey bıradırım. Sömürmüş baban, bırakmamış bize. Benim gariban babama da çaycılık etmek kalmış. Senin gibi millon dalırlarımız yoh bizim. Biz epmeğe tuz döküp yiyok, taaam mı.
Haklısın! Fakirlik bizim aptallığımız; ama tayyipçilik ne menem bir şey anlamıyorum. Önceden beri mi sonradan mı böyle olunuyor acaba?
Saygılar efendim. Güzel günler dilerim. Herkese...
Yazılarını severek okuduğum kaliteli bir yazar.
Selamı alır, kul ademoğlu'na da veririz. Had bilen köpeğiz, elhamdülillah. Tanrı'nın var ettiği canı, kâale almayacak kadar düşmedik daha.
gelinliğin modeli demi var.
Ben evliyim arkadaşlar. Üç çocuğum var. Galiba gizli Tayyipçi'yim.
özünde iyi bi çocuk gel gelelim sözlük formatını öğrenemedi gitti ben ne yazarsam başlığı tanımlaması gereken yerde gelip nikimi yazıp benim tanımımı yapıyor ? yazarlık böyle değil yakışıklı götünden anlamışın ben ne zaman sahneye çıksam atıyorum arrak 10 cm olmalı yazdım bu hemen gelir lukis 30 cm olmalı der lan bana deme nikimi yazma başlıkta yazanı objektif tanımla eski ortam olsa sen burada her gün çaylak olurdun yazar azlığından dolayı yazar görünüyorsun yazık.

görsel
Değilim ismet gurbuz kardeşim.
Yazarlık umrumda değil lukıs'cığım. Sana bi' şey olmasın! Kıyamam.
ismet gurbuz kardeşime ipucu: Bana eskiden magnifico derlerdi.
Ya frank'ı kim taşlasın. Boşver! Yine de Franki bey bıradır duymasın! Üşülüy o, kıyamam.
galatasaray gibi türkiye nin hatta osmanlının en büyük değerine fransız yakıştırması yapmayı cüret eden boş ve kalitesiz bir yazar. zaten pp sine bakıldığı zaman loser olduğu anlaşılmaktadır. ulan senin ülkende futbol varsa ve uluslararası alanda bir yerin varsa bu galatasaray sayesindedir. boş beleş iftiraları atacağına takdir et eleştiriyorsan da üsluplu adabını bilerek haklı ve yapıcı eleştiri yapta biz galatasaraylılar olarak okuyup nemalanalım. ama yok illa tahrik falan birde fetö metö olayı falan demiş. birisi savcılığa verse hapis ya da para cezası yiyecek haberi yok.

kendi takımı uefa tarafından tescillenmiş şike yapan bir kulüptür. bana neden şike yaptıklarını açıklasınlarda görelim.

bana neden hala uluslararası alanda tek bir kupaları yok bunu da söylesin.

galatasaray uefa şampiyonlar liginde 5 kez çeyrek final oynarken kendilerinin neden 1 çeyrek final oynadıklarını söylesin.

galatasaray uefa şampiyonlar liginde 1 yarı final oynarken neden kendileri çeyrekten öteye geçemediklerini söylesin.

galatasaray namağlup uefa avrupa ligini ve real madrid gibi büyük bir camiadan uefa süper kupasını alırken kendilerinin ne yaptıklarını açıklasın.

nick altıma beklemekteyim.
Galatasaraya yönelik kırıcı tutumları nedeniyle an itibariyle donuz listeme aldığım yazar. Kendine çeki düzen verene kadar donuz listemde olacaktır. Mutlu ama bana uzak olsun.

Şaka bi tarafa sevilen, kalteli bir yazar.
seri artı oy veren melek. hem oylar hem favlar.

görsel
henüz çok genç tıfıl hayatı yeni yeni öğrenecek kazık yiye yiye hayatın acımasızlığını anlayacak siyasi görüşleri analiz yapması zamanla artacaktır. eğer alevi biriyse hep saplantılı olaylara at gözlüğüyle bakacak şayet islam diniyle haşır neşir olmuş ailede yetişmiş ise saplantılı cahil kalmayacak zevattır.
Hem dindar hem koyu chpli değişik biri.
Chp'li olduğumu nereden çıkardılar, hayret! Chp'ye sadece bir kez oy verdim, o da Ekrem imamoğlu özelinde. Dindarlığıma gelince: Öyle birisi sayılmam; ama öldürseler doğru bildiğimi söylerim. Her insan hata yapar. Benim de hatalarım var; yalnız yanlış dedin mi... Yanlış bile bile yapılandır ve bende yanlış olmaz. Asla, asla, asla...
Frank bey kardeşim bana "çok genç tıfıl" demiş. 40 yaşına giriyorum Frank Bey, ne genci? Gerçi bazı bazı askere gidip gitmediğimi soruyorlar hâlâ. Tecilli diyorum, inanıyorlar :-).
Bugün ilk açık oylayan değil, ilk ayakta uyuyanım galiba.

Uyku candır,
yansın ocak tandır,
franki lukıski burada mıdır,
onu sevmeyen gidip baksın ben uyuyor muyum diye :-).