bugün

'sen tıpçıydın dimi?' sorusunu sormamla yüzünün şekli değişmiş *ve 'ama neden herkes böyle diyor' ifadesini takınıp söze girecekken 'ya bende tıpçıyım o yüzden soruyorum' şeklinde açıklama yapmamla rahatlamış ve 'ohh be' bakışı atmış **, fakülte geneline göre nadir bulunan cinsten **, bir ara 69. olduğunu söyleme gafletinde bulunmuş ve bundan kurtulamayan, uzun boylu, hoş sohbet yazar kişisi.
viva paranoyanın ikinci subesi. ankara'da bu adamı görmek anlatılmaz bir mutluluk. dota oynayacagız en yakın zamanda bu kardesimle, cok saglam bir klan kurup waxxiyi yıkacagımıza inanıyorum. zirvenin ilk ayagında psikolojik olarak cıkan atesimi "lenflerin temiz bişeyin yok" diyerek ortadan kaldırmıs ve hastalık hastası bünyeyi rahatlatmıstır. * 4. nesil olmasından kaynaklı ezici tavırlara aldırmasındır , ama cok koymak da muhimdir. *

sonuc: adam eglenceli. eglenceli olunca da mutluluk geliyor akabinde. demek ki bu adam lazım.
(bkz: mühendis görünümlü doktor)
seytanin ne yaparsa yapsin ruhunu asla ele geciremeyecegine inandigim ust duzey bunye. onu anlatmak icin kurulan cumlelerin daha once seytana kendini anlik utkular ugruna satmis insanlar tarafindan/icin kullanilmis olmasi tanimlanmasini zorlasitiriyor. kirletmeye kiyamiyorum cunku, masumiyetini anlatmaya calisirken elime yuzume bulastirmak istemiyorum. iste onun icin boyle olumsuz cumleler kuruyorum, korkuyorum bu kadar acik etmekten onu. sonra koruyamamaktan korkuyorum. sebep olmaktan korkuyorum mutsuzluguna. kendini yoz degerler arasinda kaybetmesine..
ve her zaman o ucan otobusun pusulasini elinde tutmasini istiyorum.
hep kendi kararlarini kendi vermesini, acele etmemesini..
once dusunmesini..
ve her daim olmasini..
(bkz: viva paranoia) ***
diger yorumları gorunce ve bu adamı nekadar ıyı tanıdıgını bilince bir kez daha iyi ki kader bizi birleştirmiş ve ayırmamıs dedıgım yazar, ben uzaklarda olabılırım uzun sure konusamayabılırız ama ne kadar zaman gecsede onun beni unutmadıgını ve bır daha ki gorusmemızde dahada saglam bir sekılde dostlugumuza devam etcegımızı bıldıgım ınsan.

(bkz: sozluge fazla gırmıyormus gıbı gozukebılırim, aslında burdayım sası bakarsan ekrana benı gorebılırsın)
zirvenin bir numaralı adamıydı. beraber çok eğlendik canım arkadaşımla.
(bkz: zirve yazarı)
(bkz: cıp tıs cıp tıs cıp tıs)
sözünü tutmayan yazar.
gözden kaçmayacak kadar "büyük" bir yazar.

ameliyatlı halime bakmadan beni "biz burda eşşek başı mıyız lan; mis gibi, zirvede doktor kontrolünde olacaksın" nidaları ile kulağımdan tuttuğu gibi beni dot'un nüne atmış yazardır. *

ayriyetten de karşılıklı tütme söz aldığım, bu konuda bana öncülük edecek yazar.
hayalgucunun asiri doz yuksek olmasi dolayisiyla, hayal gucune ket vurmasi icin onlem almak zorunda birakan, haylaz, kucuk, kocaman, paranoyak, kardes..
hayallerinin yani sira somut olmayan her seyin ilgisini cekmesine izin veriyor bu aralar, onun icindir ki ilk okul cocuklari gibi kendisine en yakin zamanda bir ders programi hazirlayacagim. hayallerinin pesinden giderken goz yanilgilarini da hayal sanip dahasi gercekle harmanlayip daldigi bu seraptan uyandirmak boynumun borcu..
kucugum, kardesim.. o diplomayi alip akbuk'teki o evin daha uzagindaki bir muayenehaneye asacaksin ya, iste o zaman ucabilecek o otobus..
ve ben o zaman kapini calip icecegim o soguyan cayi, taze ve sicak haliyle..
ben senin kardesinsem, bunu borclusun kendine..
ve soylemistim, inaniyorum sana. *
gece gece başının etini yediğim kardeş kısmısı. süper şiirlere imza atabilecek yetenekteki doktor kişisi. 2 dakikada istedim diye üşenmeden akrostiş yazmıştır, azmi takdir edilesidir.
islerinin cok yogun oldugu, derslere kastigini tahmin edilen yazar. *
çoruma gelip ben oynamam ben içmem dedikten sonra alkole kendini bırakan bir ara pistte görüp sözüne güven olmayacağını anladığım yazar kardeşim. ha iyi kopuyo o ayrı.
(bkz: üççüz beşşüz üççüz beşşüz)
efsanevi yol arkadasım. bu adamı nasıl anlatırım bilmiyorum , kelimeler hayli yetersiz duruyor. nerden baslasam , sanırım aştiye nokta atıs gelmesiyle beni bir hayli ürküttügü dakikaya deginmeliyim. böyle otobuse gec kalacagız da coruma tek gidecegim düsüncesi içimi kemirmeye baslamıstı ki , bir anda sırım gibi boyu ile 19 no lu perondan göründü silueti. işte o an bir huzur çöktü içime. otobusde bir ara baktım , avucunun içinde kücük bir seye saatlerce bakıyor bu usak. dedim ki ne ola acep. bir de ne göreyim , küçük bir mp3 player ama bizimkisi amacı dısında kullanıyor. kitap okuyordu. neyse bir sohbet , bir makara derkene bir bakmısız ki coruma varmişiz. 300 ler 500 ler derken gece bitti , öbürsü günü bir iskender sefası , efendime söyleyeyim bir gezmeler , bir leblebi sefaları nasıl eglendik ki sormayın.

saolsun kardesim corum dönüşü beni sozunu verdigi gibi evinde misafir etmiştir. kendisine tesekkürü bir borc bilir ve tabiiki kütahyaya da beklerim.
4.nesil yazar. kendisi ile ankarada marla singer tarafından tanışmış oldum. özellikle frp sohbeti bakımından süper bir insan. gerçekten tanıdığım için mutlu olduğum kişilerden.
çoruma gelerek beni çok mutlu etmiştir.yer mekan farketmeden heryerde koptuk, beraber çok eğlendik.iyi ki geldin...yine beklerim...
chrstian troy' dan daha yakışıklı bir doktor adayı olan yazar.
(bkz: johnny depp)
psikiyatri'ye yogunlasmasini istedigim yazar.
ne dekanı rektör hatta yök başkanı olacak kral adam. teziç halt etmiş yanında.
şarklıar yolladığım;

"bu alemde teksin, değişilmezsin...."
(bkz: ne üniversiteler istedi de vermedi)
ankara ziyaretimiz de bize evini açan, hatta kendi yerde yatıp beni yatağında yatıran güzel insan...
sıgara içmeyen ana pipo içen bünye... * * * *
Basarilarla dolu ogrenci hayatinin en kotu en zor donemlerini geciren uzuldugum biraz da sevindigim * * ama her zaman ki gibi herseyin ustesinden geliriz sozumu hatirlatmak istedigim bir omurluk arkadas, kardes, yazar.
kardeşlerin önde gideni hatta yolculuklarda flama tutanı , doktorum civanım dogum gunun kutlu olsun diyorum buradan sana. iyi ki dogmussun ve iyi ki seni tanımısım.

hayatta attıgın tüm rovasataların doksana gitmesi dilegiyle.
iyi ki doğmuş doktor kişisi..iyi ki varsın eberkçim..umarım hep mutlu huzurlu sana yakışan çok güzel bir hayat geçirirsin..nice mutlu yaşlara..
dogum gunu kutlu olasi, her daim iyi niyetine ve safligina inandigim, bir omur boyu mutlulugu hak eden mustakbel doktor.. daima yuzu gulsun..
nice yillara..
doğum günü kutlu olasıca doktor bey. nice 38 yıllara efem...