bugün

bir şeye konsantre olma, yoğunlaşma; diğer şeylerle ilgilenmeme.
askerde, komutan geldiği zaman, komutana en yakın rütbeli askerin diğer askerleri uyarma komutudur. "dikkaaaaaayyyt".
belediye anonslarında anlatılacak olaydan önce 2 defa tekrarlanan sözcüktür...
flash tv'de yayınlanan ve senelerin trt sunucusu mesut mertcan'ın sunduğu saçmalık. şu anda kucağında oyucak ayı olan bir kadın bir ayıyla evinde yaşadığını falan anlatıyor.

of allahım off.
!

altı noktalı işaret
sözlükte ki gereksiz nasil kavgalarının bitmesi ve insanların kendine gelmesi için söylenecek en guzel söz.
algılanan olgular arasında yapılan seçimdir.
askerde, komutan geldiği zaman, komutana en yakın rütbeli askerin diğer askerleri uyarma komutudur. "kaaayt" şeklinde söylenmesi yeğlenir.
(bkz: dick advocaat). *
çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz.

(bkz: caylakgulun sucu ne)
su içilebilir, vücut su kaybettiğinde dikkatiniz de dağılır.
EMiR iMZALı ROBER ŞARKIsI.

https://youtu.be/hKeWX7HX9bE
Bazi seyleri hemen degil aylar sonra farkediyorum. internette arastirma yaparak nasil daha dikkatli olundugunu ogrenmem lazim.

Bugun evin onundeki yaziyi fark ettim. Hasa allah veya peygamber degilim. Bazi seyler soyledim ama tovbe ettim. Allah'in yarattigi aciz bir kulum.

Dipnot: eger Allah veya peygamber oldugumu dusunuyorsaniz 4 kutsal kitabi lutfen en az 5 kez okuyun. Kutsal kitaplar cok agir kitaplar. Ozumseyebilmek icin defalarca okumak lazim.

Anladigim kadariyla mesih aleyhisselam oldugumu dusunenler de var. Onlardan da Ricam 4 kutsal kitabi okumalari.
her şeydir. odağın neredeyse osun.
malesef bende olmayan.
eheheheh ulan yaaa .d.d.d.
dikkat etmek gereken durumlar.