1. 1.
  bir w3 tft haritasıdır. 40 kadar heroyla oynayabileceğiniz harita bunun yanında üzerinde barındırdığı item larla size uykusuz bir gece vaadediyor.
  2 -1 ... impayatoy
 2. 2.
  (bkz: defense of the ancients)
  2 ... jusenas
 3. 3.
  aritk 70 herosu olan saatlerce sürebilecek bir oyun haritasidir..

  Heycan ve adrenalin doruklarda olmakla beraber yenildiğinizde izdirap hisside verebilen bir oyundur..
  1 ... neruda
 4. 4.
  en etkileyici warcraft 3 the frozen throne haritasıdır. oynanası, sevilesi...
  ... herostratos
 5. 5.
  üstüne 40 kadar sürüm çıkmış olmasına rağmen türklerin hala eski bir sürümünü * oynamakta ısrar ettikleri, feci derecede bağımlılık yapıp sonra da kendinden nefret ettiren * warcraft 3 haritasıdır.
  ayrıca http://www.dota-allstars.com
  ... lorek
 6. 6.
  evimizi internet kafeye çeviren amansız warcraft haritası,

  sentinel vardır, scourge vardır heronu seçersin creeplerinle beraber su kenarında karsı tarafla kavga edersin, olunce belli bir sure içinde dogarsın, oyun taki base deki kule gidene kadar surer

  zevkli olan sey ise bu oyunun warcraft - counter strike karısımı olmasıdır, karsıda insan oldugu icin taktik anlayısı içinde ilerler ve insanı inanılmaz derecede sarar

  baslamayanlara tavsiye etmiyorum, okulları uzayabilir,masterları yanabilir ,işten atılabilirler
  1 ... mustasem
 7. 7.
  Lanet olası 6 serisi haritalarinda onlarca bug olan ve bu nedenle bilincli turk gencliginin israrla 5 84c versiyonunu tercih ettigi map.
  1 -1 ... melankolik
 8. 8.
  kendini bilinçli diye tanımlıyan türk gencinin 6.xx sürümleri hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olduğu haritadır. bug var, renkleri kötü, cart ve curt diyerek bok atmasından çok, yeni çıkan 6.38 sürümünü oynaması onun için daha hayırlı olacaktır.*
  ayrıca antik çağdan kalma 5.84 c sürümü bir tek türkiye'de oynanmaktadır ; ki dünyanın bir çok yerinde oynanıp, turnuvaları düzenlenmektedir bu dotanın.
  1 -1 ... lorek
 9. 9.
  sürekli oynamak istediğiniz, holy shit olmak için kendinizi yerine göre yırttığınız harita. *
  ... herostratos
 10. 10.
  6 li serilerde oyunun iyice icine edilmis oyun zorlassın diye ugrasılmıs ama icine edilmistir. 5.84c grafik olarak iyi olmasa da en güzel versiyonudur.
  ... yanlis hata