bugün

nereye gitsem ne yapsam arkamda değil her zaman yanımda olan, varlığını hissettiğim insan.
hep gülen yüzüyle, sempatikliğiyle aklımda kalmış güzel insan. varuna' da geçen muhabbetlerimizi de unutmadım.
artık kendisi sözlüğe çok fazla girmesede onu ilk ikna ettiğim günü bilirim buraya gelmesi için sonra benden daha aktif olduğunuda tabi artık koşullar nasıl oldu en son entry 19.06.2008 tarihinde yazmış. artık dersleride zor bir şey denemez ki ama unuttuğunu hiç sanmam, en azından kazandığı arkadaşları.
ankara' da iftar zirvesine gelemediği için derin üzüntü duyduğum, eksikliğini hissettiren, kafadar yazar.
bir kahvenin 40 yıllık hatrı var derler ya, ıste oyle bir hatır vardır bu zat-ı muhteremle aramızda. oysa biz kahve falan icmememistik zaten 40 yıl cok az kalır dostluklar icin.
cocuk yasta tanıstık ne oldugnu anlayamadan dunyanın kendimizi kalabalıklarda bulduk, hala yabancı bu kalabalıklar biz hic buyumek ıstemedık ki...
her mutlu anın bu dostumla gecmesi dilegiyle ve senın mutlu oldugunu gormenın mutluluyla bir sonraki merhabaya kadar hep boyle kal...
üzerime bir şeyler çizmiz uzman. eli, bir cerrah eli hasssasiyeti ile çalışıyor.*
soyunup sırtınızı rahatla dönebileceğiniz çok az insan vardır. Eberk'de onlardan biridir.~~
doktor civanım... kablosunu fareler kemirdiğinden olsa gerek, bir süredir ayrı kaldığı nete, evine ayak basmamla birlikte tekrar kavuşmuş ve bunun mutluluğunu yaşayan yazar kişi. çok iyi bir kalp taşır. hattâ biraz sıkıştırırsanız sırtınıza dövme bile yapar. nasıldı lan o;

- alman taşı, oksijenli su, vıdı vıdı...

akla gelen her planda adı geçer; dota zirvesi, paintball, demlenme* vs.

içimden gelerek konuştuğum ender adamlardandır. o biçim.
geleceğin beyin cerrahı ama en önemlisi en iyi dostlardan. sözlük de tanıdığıma şanslı olduğum yazarlardan.
tıp okuyorum hayatı kaliteli yaşıyorum kişisi.
fazla söze gerek yok , kardeşimdir .
tıp okuduğunu söylemesiyle yüzümde mavi ekran belirmesine neden olan hoşsohbet yazar. yiğitözgürsever insan. 4. nesilin gururu.

(bkz: yürrü be kim tutar seni)*
cana yakın yazar. tanıştığıma çok ama çok memnun olduğum "şuram ağrıyo ne olabilir acaba" yazarıdır kendisi.
türkiye 69.'su ama benim için birinci olan zeki insan.
beni sözlükle tanıştıran, sözüne, sohbetine, müziğine, çayına doymadığım mütevazi kelimesinin onunla anlam bulduğum iyi bir kişi, iyi bir doktor(olacak), iyi bir insan, çok iyi bir arkadaş...
son zamanlarda bilgi ve irfan yuvasını ihmal etmis, butunlemelerinin pesine dusmus olan yazar. turkiye derecesi yapmıs bir insanında derslerde zorlandıgnı gormek tabi icten bir sırıtmaya yol acmaktadır. her daim basarılı olacagından emin oldugum bu zat-ı muhterem olympos semalarında beni yalnız bırakmadıgı icin ayrıca opulesidir, iyi ki vardır 4. nesildir. *
zirvelerde görüşeğimiz için mutlu olduğumuz yazar. **
doktorum, canım kavalcı insan. son zamanlarda pek görüşemiyoruz diyerek sitem edeceğim.
Dogum gunu tarihleri arasinda entry girme firsati bulamadigim icin birazcik gec kaldigim ama iyi ki var dedigim benim smsime cevap yazma gereksinimi duymayan * guzel insan.
eberkk umarım yaşlanınca bize bakarsın...haaa ben zaten yaşlıyım..nice güzel yıllara kardesim..
doğum gününde sınava girerek emsali görülmemiş bir fedakârlık gösteren* yazar. yeni yaşı kutlu ve mutlu olsun, sevdikleriyle nice yıllara mutluluk, sağlık, başarıyla...
otomatik yeni yıl kutlama entry'si yazma sistemi gelene kadar...

bir 4. nesilin doğum gününü kutlayacağımı düşünüyorsa çok yanılan bir sözlük yazarıdır. ama büyükler küçüklere sevgi göstermelidir öyle değil mi?

muhtemelen daha yeni kadavrayı bırakmış parmaklarıyla pastasını yemeden önce;

doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce...
doğum gününün kutlu olmasını tüm kalbimle dilediğim, can kardeş, doktor yazar.
incelik, samimiyet ve güleryüz eberk' te toplanmış, bunu gözlerimle gördüm. birlikte, kordon' dan esecek rüzgara karşı içilecek tüm biralar için şimdiden şerefe...
mutlu, huzurlu, sağlıklı, başarılı ve istediklerinin gerçekleşeceği bir hayat dileğiyle, sevgilerimi gönderdiğim yazar.
aynı gün doğduğumuzu farkettiğim, iiki doğdun yazarı!!
yeni yaşın kutlu olsun.
doğum günü kutlu olasıca doktor bey. nice 38 yıllara efem...