1. 1.
  türkiye emniyeti tarafından bulunamamış, dalga geçercesine teslim olmuş, adeta katledilen münevver karabulut' un katil zanlısı.
  kendisi burgaz rakı ve istanblue içkilerinin de varisi imiş. tabi mevcut süper adalet sisteminde parası olanın istediğini istediği şekilde öldürebileceğini unutmuşuz... pardon...

  edit : kötüleyen cemciklere selam olsun. insan mısınız?
  edit 2 : eleman yakalandığı için ufak bir düzeltme. ayrıca türkiye adaleti yazmışız olayın siniri ile. düzeltme türkiye emniyeti olacak. cesuryenidunya' ya teşekkürler.
  146 -28 ... ramirez
 2. 2.
  iş adamı hayyam garipoğlu'nun yeğenidir.
  13 -2 ... saylon muzaffer
 3. 3.
  bir insanin hayatini nasil bombok edebileceğinin en güzel örneklerinden birisini sergilemiştir. ayakta alkışlıyoruz!
  42 -4 ... memduhsevket
 4. 4.
  bok gibi parası olduğu için insanların kafasını rahatlıkla kesip, onları acılara boğup, birçok hayatı söndürüp hala özgür olabileceğini zanneden, allah'ın belasını vermesi gereken organizma. amcası hayyam garipoğlu'una çekmiş besbelli, sıçıp batırıp ortadan kaybolmak genetik bir şey demek ki!
  45 -4 ... filozofil
 5. 5.
  rusya' da yakalandığı iddia edilen insan müsvettesi.
  7 -4 ... ramirez
 6. 6.
  bütün yaratıklığını geçtim de karşısındaki kız ne yapmış olabilir ki kafasının kesilmesini hakedecek? sanırsam bu kişi çok fazla srebrenica belgeseli izlemiş, "sırplar yaptı ben de yapayım" demiş ve işe koyulmuş. cidden sorguluyorum kendimi, haydi öldürdün... bu bile başlı başına şerefsizlik de kafasını kesip ayırmak nedir? parasını pulunu geçtim de bu hayvanlığın altında yatan ne olabilir? iddialara göre kız ilişkiye girmeyi redettiği için işlenmiş bu cinayet.**** yani öyle bir noktaya geldi ki insanlık(!), üstüne yorum dahi yapılamıyor. üstüne river plate forması giydirilip la boca sokaklarına salınmalıdır bu çocuk.*
  10 -2 ... pulemjot kalashnikova
 7. 7.
  soyadıyla tezat giden kişi. yaklaşık 20 gündür kendisinden haber alınamamaktadır. gözaltına alınan anne ve babasının hemen salıverilmesi de ayrı bir merak konusudur.
  4 -1 ... taharetmuslugu
 8. 8.
  büyük ihtimalle yurtdışına kaçırılmış zengin çocuğu. besbelli ki masum, gencecik bir kızın katili ama, zengin çocuğu olduğu için yırtması maalesef ki içimizi kemiren bir ihtimal.* muhtemelen işlemiş olduğu cinayet öyle dümdüz bir caniyet de değildir. bildiğin sapıklık, canavarlıktır. ama işte, velet zengin; zenginlik adamın elindeki kanları bile temizler.

  20 küsür gündür zengin ana babası önderliğinde profesyonel olarak saklanmaktadır. hatta çin'e kaçırılmış olduğu bile söyleniyor. hatta korkum odur ki, parayla kendisine bir deli raporu alınıp, "delidir bu, ne yapsa yeridir" denilip cezasının en aza indirilmesi, hatta bir müddet tedavi gördükten sonra salıverilmesidir. malum, bizim ülkemiz.

  ve elimizde olan; hayatının baharında, durduk yere, en pis şekilde canına kıyılmış bir küçük kız. (bkz: münevver karabulut)
  o kızın, onu canlarından çok seven anne ve babası ve kardeşi. ve hayatları boyunca unutamayacakları, yüreklerinden gitmeyecek, her zaman içlerini kanatacak olan bir acı.
  en çok da adaletsizliğe, haksızlığa, parası olanın kazanmasının verdiği bir acı olacak bu. eğer hak yerini bulmazsa!

  mahvolmuş kaç hayat var burda.

  katil zanlısı cem garipoğlu mu? muhtemelen babasının bol imkanları sayesinde dünyanın bir başka ucunda güzel bir hayat sürüp, "normal" bir insanmış gibi yaşamaya, yemeye, içmeye, eğlenmeye devam edecek. hatta yakında tr'ye de gelir. sonra bir gün gene duyarız; kafası gövdesinden ayrılmış genç bir kız cesedi bulunmuştur çöp konteynırında. neden olmasın?
  olmaması söz konusu bile değil!
  15 -2 ... filozofil
 9. 9.
  az gelişmiş, hatta kusura bakmayın ama hiç gelişmemiş ülkelerde zengin insanların pislik yaptıkça daha da yüceltildiğinin en net kanıtıdır bu şey çocuğu, hmm orman çocuğu. muhtemelen eski hayatından bile daha rahat, daha refah içinde yaşıyordur şu an kafasını kestirdiği o gencecik kız sayesinde.
  8 -1 ... pulemjot kalashnikova
 10. 10.
  amcası geçen günlerde canlı yayına katılıp ne kadar üzgün olduğu belirtmiş.hatta ve hatta kızın ailesine başsağlığı için telefon bile açmayı istermiş,yeğeninin yerini kendi de bilmiyormuş,eğer gerçekten bir cinayet işlediyse cezalandırılmasını o da istermiş.miş miş miş işte...umarım adalet bir kez da olsa yerini bulur.
  4 -3 ... evetnevar
 11. cem garipoğlu Başlığındaki Önemli Entry'ler