bugün

entry'ler (154)

aref ghafouri

ilizyon olduğu muhakkak ama insan merak ediyor ister istemez.

Sahnedeki kıza gazete kağıtlarını torbaya attırdığı sırada sağ eliyle kendisi de bir şeyler koyuyor. Kız da elini sokup karıştırırken torbanın ön tarafındaki kağıtlar oynamıyor çünkü Aref'in önceden hazırladığı kağıtları attığı 2. kısımdan çekiyor.

Barbados olayı da dikkatli izleyince az çok belli ediyor kendini. Aref, kız kelimeyi yazdıktan sonra kalemi elinden alıyor ve sahne arkasına bırakmaya gidiyor, masanın üzerine bırakması da yeterli aslında. Tabi bırakırken de olması gerekenden daha uzun süre oyalanıyor. Hatta ıh falan diye zorlanma sesleri duyuluyor. Büyük ihtimalle başka birinin arka tarafta yazıp hazırladığı, jürinin söylediklerinin yazılı olduğu kutuyu koluna yerleştirmeye çalışıyor. zaten kameraman da iple sallanan kutuyu çekiyor o sırada.

Hilesi budur ya da değildir bilemem ama kesinlikle güzel bi gösteriydi. Bence hak ediyor finale kalmayı.

kadınların seksi bulduğu erkek

gerard pique

küçükken kelimeleri yanlış telaffuz etmek

hodri meydan - hopti meydan

aşk acısı

yaşama sevincinin kaybolması gibi bir şeydir.

günü en iyi anlatan şarkı

birazcık heves biraz cesaret ...

emanet

dönmeyeceğini bile bile dönse ne güzel olur dedirten, iç acıtan yonca lodi şarkısı.

kıskanç kadın

seven kadın kıskanır.

zor bir dönemden geçtiği için ayrılalım kişisi

bir iki hafta içerisinde yeni sevgilisiyle evde basmanız bile mümkündür. * kesinlikle inanılmaması gereken en ayağa düşmüş yalandır.

ölmek istemek

bıkkınlıktan olur arada ama her şeyin mucize ilacı burda da imdadımıza yetişir. *

ercan saatçi

sanki ilk defa sadece o küfretti. erkeklerin arasında ilk defa duyulan bir muhabbet değil ki... ben anlayamadım neden bu kadar tepki gösteriliyor. canlı yayın değil sonuçta onlar da gayet farkındalar yayınlamandan önce montajdan geçip kesilebileceğinin. iki samimi arkadaş arasında böyle bir futbol muhabbetinin geçmediğini mi düşünüyor bu kadar insan?

gelecekteki sevgiliye mektup

Çok canım sıkılmıştı cümle aşkların gailesinden
Çok sığ kalmıştı her şey ben işin derinindeyken
Tam da kurtulmuş hazır vazgeçmişken eskilerimden
Sana yol görünüyor aşkım kalbime doğru gel erken erken

pizzadan soğuma sebepleri

anason kokusu

canısı diye hitap eden sevgili

başlı başına ayrılma nedenidir.

travestimiray net

(bkz: allahım sen koru yarabbim)

tuğba ekinci

kesin biri her halinle güzelsin demiş o yüzden o saçma gözlükle ekrana çıkmaya cesaret etmiş. başka bir açıklaması olmamalı.

aşk sevişmek değil birlikte uyuyabilmektir

neden illa birinden biri olmak zorunda ki? hem sevişip hem uyumak daha gerçekçi aşk söz konusuysa.

hadise nin eurovision u kaybetmesi

bu kadar adaletsiz bir yarışma ortamında daha iyisi olur muydu? sanmıyorum. helal olsun kıza.

türk kızı

bahtsızdır garibim. *

2009 eurovision şarkı yarışması

her sene " oylar politik " diye diye inatla katılıp, " zaten baştan belliydi sonuç " diye bitirdiğimiz yarışma.

(bkz: bile bile lades)

2010, 2011, 2012 ... pek bir şey değişmeyecektir büyük ihtimalle...

eurovisionda bizim puanları cem yılmazın söylemesi

en azından bu saatlere kadar izlememizin bir anlamı olur.