bugün

entry'ler (4116)

yerine göre tavuk döner ayran fiyatları

Ekonomik krizi iliklerimize kadar hissettimiz şu günlerde hortlatılması gereken başlık.

asels

aselsan'ın borsa istanbul kodu. Uzun vadede çoooooook kazandıracaktır.

ulu sözlük ün ekşi sözlük ten daha samimi olması

"hasiktir lan ordan"

diye tepki verilmesi gerekendir.

angel di maria

zaman zaman parlayan apaçi bir futbolcu olmasaydı, sarı saçlara ya da güzel bir fiziğe sahip olmadan da adam yerine koyulabilecek bir futbolcu olurdu. iş tipe baksa, james beattie daha büyük kulüplerde çok daha iyi yerlere gelmiş olurdu. güntekin onay yüksekten uçmasın boşuna.

öğrenciyi 44 ten bırakan hoca

üniversite öğrencileri için gayet normal durumdur. sözlükte bu kadar liseli, ilkokullu var mıydı amına koyim. siktirin gidin başka yerde eğlenin lan, park yok mu evinizin yakınlarında.

stajda köle olarak kullanılmak

amelelerin 2 yıllık sikko bölümlerden mezun olmak için, kıro patronlara sahip kobilerde veya sanayi köşelerinde staj yapmak zorunda oldukları için sike sike katlanmak zorunda oldukları durumdur. adam gibi bir fakültede mühendislik oku, bak o zaman köle mi oluyorsun yoksa adam gibi mi davranacaklar sana.

üniversite yaşamı boyunca kimseyle çıkmamak

iş hayatında doğru dürüst meslek sahibi olacak, güzel maaş alacak ve üniversitede her yakışıklı erkeğin altına yatmış bir karıyla evlenecek adamdır.

esnafın öğrenciyi kazıklama politikası

öğrencinin ölü soyucu olduğunu bildiklerindendir. allah bilir kaç tane öğrenciye yardım etti o esnaf ama götünün avuçlanmasından başka bir şey eline geçmedi. öğrenci dediğin adam, dünyanın en dolandırıcı, en pis, en yavşak mahlukatıdır ve asla öğrenci milletine güven olmaz.

(bkz: acıma yetime döner koyar götüne)

age of empires da olmayan ırk

age of'da olsalardı, elektrik ile ilgili tüm upgradeleri ücretsiz olacaktı bu ırkın.

muz diyeti

(bkz: kabız)

semih kaya

galatasaray'ın resmi sitesinde 66 kilo olduğu iddia edilen topçu. gerçek kilosu değildir, muhtemelen sitedeki sayfası güncellenmemiştir. gerçek kilosunu bilen varsa yazsın daha fazla merak etmeyelim yahu.

resmi sitedeki sayfası için: http://www.galatasaray.or...kimi/pages/oyuncu_101.php

yazarların başına gelen korkunç olaylar

bir keresinde yatağımda uyurken, arkamdan birisi omzumu feci halde dürtmüştü. tabiki de arkamda kimsecikler yoktu. tırsmıştım amına koyim.

mech eng

çalıştığı üniversitenin her şeyi olan yazar. yeri gelir evrak imzalar, yeri gelir makineleri kontrol eder. yeri gelir clark kent olur, yeri gelir süperman..

kilim mobilya

istikbal mobilya'nın alt ürünüdür. seveni çoktur, sevmeyeni vardır. istikbal'in bulunduğu her şehirde servisi bulunur.

afrikalı aç çocuğun tüm dünyaya çok pis sövmesi

somali'deki çocukların tekrar yaptığı aktivite. tekrar ve tekrar bu dünyanın amına koymak istediklerini dile getiriyorlar bu günlerde.

"afrikalı bir çocuğun dünyası kadar boş bu dünya" -okan bayülgen

püf

püf noktası sözünün ilk kelimesi olarak kullanılan püf'ün anlamı yok sanırım. varsa bile ben bulamadım bir türlü.

tanım: yanan mumu söndürme efekti.

jose mourinho nun kürt düşmanı olması

kürtler'e göre;

mesut özil kürt (zonguldak kürdü) 24 yıllık zonguldaklıyım ilk defa böyle bir şey duydum.
hamit altıntop kürt (kendisi malatyalı olduğu için kürt olduğu konusunda ısrarcılar) olabilir, hatta olsun bunda ne kötülük var ki?

http://www.youtube.com/watch?v=ViMT5PDx4w4

video ile ilgili kişisel yorumum: messi de kürt! *

macit özcan

sahil şeridine paso park-bahçe yapıyor, yapsın eyvallah ama akşam saat 19:00'dan itibaren hiçbir sevgili oralarda dolaşamıyor güvenlik zaafiyetinden ötürü. her köşe başında çiçek satmaya çalışan küçük çocuklar var. git desen gitmiyorlar, para vereyim desen minimum 5-10 lira istiyorlar yaprakları bile dökülmüş olan bir dal gül için. 2 tokat atıp postalayım desen hiç olmaz çünkü hemen etrafını vara vara konuşan tipler doluşuyor. ortamda kız arkadaşın da var bi bok yiyemiyorsun*. özet geçecek olursam, keşke park bahçe yaptığı gibi emniyete bir yazı gönderse ve belli başlı bölgelere polis noktası kurdurtsa.

ayrıca bilen bilir pozcu'daki bitmeyen yol yapım çalışmalarını. yol biter bu sefer kaldırımlar sökülür. kaldırımlar biter, doğalgaz hattı döşenir. yaz olur asvalt erir, asvalt dökülür bu arada yine kaldırımlar yapılır. kış olur su boruları patlat yine çalışmalar başlar.

son olarak mersin idman yurdu ne zaman şaşalı transferler yapsa, ne zaman süper lige çıkmaya aday olsa, bilin ki o sene seçimler vardır.

almeida guti simao quaresma vs alex

(bkz: alex vs beşiktaş ın yıldızları)

kartal alex sever

(bkz: alex vs beşiktaş ın yıldızları)