sümerbank'ın eski sahibi olan iş adamı. gün itibariyle firardadır. kocaeli'nin yarısının kendisine ait olduğu söylenir.
petrol ofisi özelliştirildiği ihalede fiyatları sırıta sırıta elli milyon dolar artırması sonunun başlangıcı oldu. Ulan okadar adam çalıştırıyorsun demedi mi hiç biri sana Aydın Doğan la uğraşılmaz diye.
münevver karabulut cinayetinin katili cem garipoğlu' nun amcasıdır. yeğenini yurt dışına kaçırdığı iddia ediliyor.
cem garipoğlu denen katilin amcası... her yerde röportaj verip çaktırmadan yeğenini kolluyor. bu da yetmezmiş gibi maktul hakkında atıp tutuyor, inceden inceye bilinç altına girmeye çalışıyor. bir yandan teslim ol cem derken diğer yandan cem güçlü çocuk, tek başına yaşar diyor...

işte o iğrenç röportaj :

http://www.haberturk.com/...cat=200&dt=2009/05/03
sabah'a verdiği röportajda münevver karabulut'un başını sert bir yere vurup öldüğünü söyleyebilen iş adamı.

--spoiler--
Cinayeti nasıl duydunuz? Ne oldu ilk tepkiniz?
Babasından duydum. Suratı bembeyaz, korkunç bir durumdaydı. insan nasıl bir tepki verebilir ki ilk duyduğunda? Çünkü ortada bir cinayet var, ölüm var... En önemlisi bu çocuk... Münevver nasıl öldürüldü? Boğazı mı kesildi, yoksa başını vurdu da düştü de mi öldü? Henüz bir adli tıp raporu yok elimizde.
--spoiler--
(bkz: aileden sabıkalı olmak)
(bkz: bozacının şahidi şıracı)
"Münevver nasıl öldürüldü? Boğazı mı kesildi, yoksa başını vurdu da düştü de mi öldü?"

başını vurarak boğazdan itibaren başının kopması eyleminin olabilirliğini bu adam üzerinde denemek istiyorum moruk. hayır, sırf merak ettiğimden.

"Uyuşturucu kullanan, hap kullanan biri okula gidebilir mi?"

ahaha.. bu adamın hiç uyuşturucu kullanan öğrencilerle münasebeti olmasıysa kendine hemen bi kaç tane ayarlayabilirim. deneyim olur beyefendiye.

tanım: cem garipoğlu'nun amcası..

ropörtaj için daha iyi bir oyuncu ya da daha düşünülmüş replikler bulabilirlerdi.
(bkz: akıllı tv)
zamanında malki cinayeti ve türkbank skandalına adının karışması sebebiyle Sümerbank elinden alınmıştır.
cem garipoğlu'nun neden yakalanamadığının belgesidir bu adam.

17 yaşındaki bir çocuk kendi başına 97 gündür adaletten kaçamaz sanırım.
burgaz rakı firmasının sahibidir.
otu çek köküne bak lafının kanıtı. amcası ne ki yeğeni adam olsun diye düşündüren insancık.
kanal d'ye verdiği röportajda cem kimin umurunda diyerek ironi yapan şahsiyet. bilmeyen için; (bkz: cem garipoğlu).
sattığı alkolün ceremesini büyük lekelerle çeken şahıs. allah u teala bunu yapanı hiç hoş görür mü?

ayrıca türlü kalpazanlıkları da kulaktan kulağa pısı pısı... dedikodu işte.
http://alkislarlayasiyoru...at-takan-orospular-gordum
birazdan mehmet ali birand'ın karşısına çıkacaktır. bakalım neler anlatacak.
an itibariyle 32. gün'e konuk olan, şerefsizin önde gideni cem garipoğlu'nun amcası.
bir istanbullu suç işlerse tüm istabul mu suçludur, cem'in işlediği suçla ailesinin ne ilgisi var gibi saçma sapan bir cümle kurma başarısı göstermiştir. tüm istanbul, o istanbullu suçluyu saklayıp korumaya çalışmıyor deseydi biri kilitlenip kalsaydı ya.
olayın gündemde olmasını da bir takım gizli güçlere bağlamaya çalışıyor şu anda.
hayyam tuhafoğlu ismi daha uygun düşecek kişi.
her ekonomik girişimi entrika dolu, cambazın allahı bir şahsiyet.
an itibariyle ajitasyonun kralını yapan amırcık.
edit: ayrıca o nasıl saç tıraşıdır be adam. mahalle berberine mi kestirdin?! hoş, en sikko berber bile daha iyi saç keserdi ya! sabri sarıoğlu 1, sen 2.
cem'i çok sakin, en ufak bir kabalığı olmayan minik bir melek gibi tasvir ediyor ya hani, en ufak bir sert hareketi bile yoktu diyor, ama iki dakika önce msn kayıtlarını okudum evet, dedi, orada şaka yaptı diye kız arkadaşını dövdüğünü okumadı mı bu adam, nasıl hala kavgayı dövüşü hiç sevmezdi diyorsun.
anam çoştu iyice, biz güçlü bir aile değiliz neyimiz var ki falan diyor.
"biz garibanız gelen vuruyor giden vuruyor " diyerek kendini acındırmaya çalışan para babası.
saçmalamaya devam eden adam.
ah acıdım lan adama yazık, yuh olsun be bir insan ancak bu kadar pişkin olur. ne varmış böyle şeyler sık sık oluyormuş. demeee öylemiii, o kız acaba ne gibi acılar çekerek nefesini teslim etti yahu bir düşünsene çakal bir düşün.
ben soylarını kuruturdum soylarını. bir de utanmadan arlanmadan kızın babasını suçluyor, o ve onun gibi ruhsuzlar.

edit: benim de bir kızım var, ya onun başına gelseydi diye düşündüğüm an inanın aklımı kaçırıyorum. allah anasına babasına sabır versin.
benim 87 yaşında annem, 89 yaşında babam var, bunu da mı görecektir diyorlar diyerek final yapan adam.
kendisini izleyince iki şey diyecektir kendi kendine;
1) fazla saçmalamışım biraz daha sakin olmalıyım
2) dalga geçtiğim fazla anlaşılıyor devamlı sırıtmaktan vazgeçmeliyim.
iki dakika gülme lan hayyam.
gayet şerefli(!) şekilde çalışan işadamıdır.
http://www.habervaktim.co...a_kacak_icki_baskini.html