bugün

Turkiye'ye yakın bir yerlerde yaşıyor bu ibne. Belki şimdi türkiye'de bile yaşıyor olabilir.
ailesi yahudiymiş ve imamoğlu ailesi ile de çok yakınlar. gerçekten insan nazileri anlıyor ve özlüyor.
aslında intihar etmişse mezarını açabilirler. başka kişi gömülmemiştir ya. dna'da yanlış çıkmaz herhalde.
Komplo teorilerini ne kadar çok seviyorsunuz siz ya. Herkes teorisyen olmuş yazıp çiziyor..
münevver karabulut'u parçalara ayırıp, çöp kutusuna atmış vahşi psikopat bir katildir. tam 1 yıl boyunca aranmıştır. ailesi çok zengin olduğu için kollanmıştır. hapishanede biri tarafından eşek cennetine yollanmıştır. ayrıca kendisine şizoid kişilik bozukluğu teşhisi konmuştur.

bugünkü versiyonu ise ümitcan uygun denen psikopattır. o da yukarıdan korunmaktadır. bu iki psikopat da adalet diye bir kavramın asla olmadığına kanıttır benim nazarımda.
KENDiSi çin'e intihar ettiğinden mezarı açılamıyor.
insan bazen sadece neden diyor.

görsel
Mezarı açıp DNA testi yapmaları lazım.
Sosyal medyada hakkında spekülasyon ve komplo teorilerinin gırla gittiği cani şerefsizin teki şüphesiz.. Bende ölmediğini düşünüyorum Hitlerin intihar etmeyip kılık değiştirmesi Saddam Hüseyinin aslında idam edilmemesi gibi teoriler kadar olabilir geliyor kulağa.. Avukat konusunda baltalıya katılıyorum kesinlikle..
Avukat ne diyecekti aq. Yok ben inanmıyorum, kesin ölmedi mi diyecekti aq.

Ailesi bile inanmıyor sen neyi savunuyorsun.

Ülkenin adalet bakanı bile reddediyor mezarın açılmasını. insanlar tepkili, şüphe duyuyor.

Avukatın farklı bir açıklama da bulunacağını düşünmen senin cehaletin.
Ya kardeşim iki de bir şöyle şeyler paylaşıp durma. Bugün avukatları fatih altaylı'ya katıldı, git bi izle programı.

Adamların avukatı öldüğünü teyit ediyor, sen ölmediğini iddia ediyorsun. Amacın ne kardeşim senin!
Bu ibnenin mezarının açılma talebi Adalet bakanlığı tarafınca reddedilmiş.

Yani kısaca evet ölmedi demek gibi bir şey bu.

Ne güzel iş ya. Zengin ol, bir genç kızı öldür sonra hayatına devam et.
Hayatta olduğu sanılan kadın katili.
kim bilir nerede eziyor paraları şu an.
Üst mahkeme mezarının açılması talebini red etmiş.
Ölmedi diyenlere yayın yasağı da gelebilir.
görsel
Netflix’in tez zamanda çekeceği true-crime belgesel filmin baş “kahramanı”.
Mesajlarını okudum diye rüyalarıma girip beni rahat bırak diyen şahıs.

Elbet de.
yeterince güçlüyseniz her şeyin üstündesinizdir. bu böyledir. kurumlar güçlüyü korumak için vardır. hakim sınıflar kendi çıkarlarını genelin çıkarları olduğna ikna ederler. bu böyle değildir.
Oberst kardeşim hukukçu gibi düşünüyor. Kesinlikle hak veriyorum
Ama söz konusu kişi yahudi ve kaçak olduğu sürece mosad tarafından saklanmış böyle olunca komlo teorileri olması normal.
Bugün bir yerde öldürdüğü kızın babasının, cesedini görmediği için bu adamın öldüğüne inanmadığı ve mezarı açtıracağı yönünde bir haber gözüme çarptı.
bu arkadaş cinayettten hüküm giymiş ve cezası infaz edilirken 7 yıl önce "intihar ettiği" açıklanıp defnedilmişti. maktulenin ailesi o zaman "cesedi gördük o" demişti.

şimdi maktulenin babası "mezardakinin o olduğuna inanmıyorum mezarı açılsın ve test yapılsın." demiş 7 yıl sonra.

zira bir çok söylenti vardı cezaevinden bir şekilde çıktığı ve cem garipoğlu diye başka birinin gömüldüğüne dair.

o mezarda yatan kişide yapılacak dna testi sonunda "cem garipoğlu değil" sonucunun çıkmasını beklemek ancak fantazi olur. şöyle; düşünün ki bir mahkum cezaevinde yatıyor ve intihar ediyor.(ki kamuoyunun çok yakıdnan takip ettiği bir cinayetin faili) sonra 7 yıl sonra yapılan testte aslında defnedilenin o kişi olmadığı anlaşılıyor. ee o kişi cezaevinde de yok, göz göre göre mahkumu çıkartıp başkasını gömmektir bu. şu durumda devletin itibarını düşünebiliyor musunuz? sizce devlet böyle bir şeyin olmasına müsaade eder mi?

bu talep olsa olsa bir mesaj niteliği taşıyor bir yerlere. artık bekleyip göreceğiz.
Sarışın kızlarla takıldığını sanmam. Esmer seviyor galiba.
belkide şu an mayemide kumsalda sarışın kızlarla takılıyor kim bilir .
Ben bu cem denilen dallamanın öldüğüne inanmıyorum.