bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Taksimde yıllardır bulunan, saygınlıgını hic kaybetmemis ,Savaş abi nin meshur air guitar teknıkleriyle guncellıgını koruyan, sağlam metal bar.
    (bkz: istiklal caddesi)
    1 ... metalbros
  2. 2.
    23 aralık cumartesi günü sanırım 3 grubun oldugu bir "death" gecesi düzenlemiş olan yer. giriş 8 ytl , grupları bilemedim şimdi.
    ... darklove
  3. 3.
    23 aralık cumartesi günü 3 grubun oldugu bir "death" gecesi düzenlemiş mekan. Gel gelelim grupların kalitesine , 8 YTL yi hak edip etmemesine.

Ortada 8 YTL ye(bu 8 ytl ye de takmış değilim,sorun paralı olması.2 ytl olsaydı gene aynı şeyi yazacaktım yani canım ; caktın ? ) değecek grubun olmadıgını ,son grubun calıştıgı sarkıları calamamasından sonra anladım. Boyle uzgun uzgun indiler sahneden, mahcup oldular.E yavrucum ne diyeyim ki size de ben.

Nitekim sonrasında cıkan heavy metal grubuyla kendimizi bulduk biraz. slayer olsun,megadeth olsun, manowar olsun, dio olsun , güzel şeyler bunlar.
    1 ... darklove
  4. 4.
    nuclear script'i yapan kişinin nicki.
    ... iceri terligi
  5. 5.
    yılbaşında iki katıda dolu olan electric circus'un muhteşem performansıyla sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiğim on üç senelik rock cafe.
    ... bass
  6. 6.
    sulu birasi, salas goruntusune ragmen, gonullerde taht kurmus, gurultulu muzik dinleyebileceginiz,iyi gruplarin da ciktigi mekan.
    ... erotomania
  7. 7.
    hala gercek metal calan ender yerlerden biri , cok kirlidir orası ayrı bir konu *
    ... meaglin telrunya
  8. 8.
    biranın dorockun kadar kötü olmadıgı ayrıca daha ucuz oldugu bar. her cumartesi ve pazar günleri cıkan grupların tarzı 80lerin heavy metalidir.
    ... darklove
  9. 9.
    zamanında saat 15.00 gibi gidildiğinde bile manowardan number one çalarken bütün masaların ayağa kalkıp kafa salladığı mekandır, ancak sonradan üst kata plazma koyup maç izlemeler, girdiği her yeri bozan yeni nesil gotikler gibi etkenler nedeniyle uzak durulan yerdir. arkadaşların konserleri olduğunda yine gidilir, orası ayrıdır.
    ... thor
  10. 10.
    yok yok birası en az dorockun ki kadar kötüdür. ayrıca 2 sene önceki lezzeti kalmamıştır. zira yamulmuyorsam caravan ı işleten adam belli bir tayfayı da yanına alarak dorock a transfer olmuştu. *
    ... emptywords