bugün

entry'ler (3025)

yaran bilgisayar komutları

(bkz: attrib)

her yöne sınırsız

normal başlık altından yazınca da türkçe karakterli başlık açılıyormuş, modlar diğer başlığı el atıp taşıyıversinler bi zahmet. tanım, avea nın aylık 67 ytl ücretle her yönü sınırsız konuşturan tarifesi.

--spoiler--

Avea'dan Türkiye'deki her yeri sınırsız aratan ilk ve tek faturalı tarife! Ayda sadece 55 TL'ye evi, işi, diğer operatörleri sınırsız arayın, doya doya konuşmanın keyfini çıkarın!

ÖNEMLi DUYURU:

Siz değerli müşterilerimizden yoğun ilgi gören HERYÖNE SINIRSIZ tarifelerimizin yeniden başlatılmasına yönelik yapılan çalışmalar dahilinde, Bireysel Faturalı Abonelere Yönelik HERYÖNE SINIRSIZ tarifemiz için ön talep toplanmaya başlanmış olduğunu memnuniyetle paylaşmak isteriz. Bu tarifeden faydalanabilecek olan tüm mevcut bireysel Avea aboneleri ile numara taşınabilirliğiyle diğer operatörlerden gelecek abonelerin, 1 Nisan 2009 a kadar (1 Nisan 2009 günü dahil değildir) Avea iletişim Merkezi ve yetkili Avea satış noktalarında ilgili ön talep formunu doldurmaları gerekmektedir.

Belirtmek isteriz ki bu tarifeye ön talep sonrası nihai kaydı yapılacak abonelerimizin diğer operatör yönüne doğru yaptıkları aramalarda herhangi bir aksaklık yaşanmaması, diğer operatörlerin de bu çağrıları karşılayacak şekilde kendi şebekelerinde önlemler almaları ile mümkün olabilmektedir. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet sunabilmek amacıyla diğer operatörlerden talep etmekte olduğumuz ilave kapasite, tarifenin yürürlüğe gireceği 1 Nisan 2009 tarihine kadar sağlanamaz ise, bu tarifeden diğer operatörlere yapılacak aramaların süresi için belirli bir limit konması söz konusu olabilecektir.

Şirketimiz, bu konuda çeşitli önlemler alıyor olmakla birlikte, hizmet kalitesinin korunmasını teminen başvurulabilecek bu tür uygulamalar ve tarife koşullarında aylık sabit ücret dışında kalan yan unsurlarla ilgili yapılabilecek sair tüm değişiklikler ayrıca duyurulacak olup, 1 Nisan 2009 tarihinden itibaren yapılmaya başlanacak tarife geçişleri de, ön başvuru sahiplerinin nihai onayı alınarak yapılacaktır.

1 Nisan 2009 tarihine kadar (1 Nisan 2009 günü dahil değildir) ön başvuru yapmamış olan abonelerin bu tarihten sonra Faturalı Bireysel HERYÖNE SINIRSIZ tarifesine kaydı mümkün olmayacaktır.

Ön talep başvuruları tüm Avea iletişim Merkezi ve yetkili Avea satış noktalarından gerçekleştirilecektir.

Tüm müşterilerimize tarifelerimize gösterdikleri yakın ilgi için teşekkür ederiz.

--spoiler--

http://www.avea.com.tr/tr...ne_sinirsiz_yeniden.shtml

(bkz: ölme eşeğim ölme)

höşmelim

(bkz: höşmerim)

ayrıca anadolu değil, balıkesir yöresine ait bir tatlıdır.
http://tr.wikipedia.org/wiki/H%C3%B6%C5%9Fmerim

her bir seyin adi turkce olsun diye kasmak

oturgaçlı götürgeç, gökkonutsal avrat gibi uydurulan saçma örnekleri bir kenara koyarsak, gereken bir çabadır. zira çok başarılı örnekleri mevcuttur.

(bkz: dizüstü bilgisayar)
(bkz: ileti)
(bkz: donanım)
(bkz: yazarkasa)

balta girmemiş ormanda hakan balta ya rastlamak

(bkz: gece gece burcu güneş e rastlamak)
* *

sidik yarışı olarak fatal deyince akla gelenler

fatal diyince akla gelenler başlığına atıftır. sözlükte onlarca x diyince akla gelenler başlığı dururken (ara: deyince akla gelenler) ve bunlara yazılan yüzlerce entry silinmeden yerinde dururken, bu başlığa yazanların çaylak olması ne kadar ironiktir siz düşünün.

moderasyon format dışı bir entry girdiğim için çaylak yapmış. bakalım, iki gün sonra çaylaklığım biticek ve ben bu başlığa tanım içeren entry gireceğim o zaman ne olacak.

dip not : mistiq kedi, kuyruk acısıyla bunları yazıyorsun diyeceklere, lan olm (buraya kızım da gelebilir) ne kuyruk acısı, iki gün sonra burada 3. senem olacak, bu sözlüğün her anını biliyorum, bu sözlüğün bu hallere gelmesine sıkılan biri olarak tepki vereyim dedim hepsi bu. ok bye.

sözlük yazarlarının itirafları

çaylaklıktan çıkar çıkmaz fatal deyince akla gelenler başlığına tanım içeren bir entry gireceğim. madem çaylak olma sebebim anket başlığa soru bakınızı girmek, ben de tanım yazacağım. bakalım ne olacak.

düzeltme: fatal ı tanımam etmem.

hem turbanli hem seksi olan kadinlar

(bkz: kadın giyimini kadınlardan çok erkeğin konuşması)

atsizcilar com

http://www.atsizcilar.com...-dagilimimiz-t103893.html

(bkz: yorumsuz)

ekşi sözlük

sözlükçe boş geyiğe ne kadar meraklı olduğumuzun göstergesi. sürekli bok attığımız itü sözlükte sadece 4 entry girilmiş ki onlardan birisi şu link. http://twitter.com/sozluk

(bkz: hadi dağılın şimdi) *

sıcak su

diyet aşamasında bir numaralı iştah kesicidir. ama çok ısıtmayın, kaynar suyla yakmayın kendinizi. 35-40 derece arası olsun yeter.

bekaret onemlidir diyen erkek

herkesin, "her önüne gelenle yatıp kalktıktan sonra evlenirken bekaret isteyen iki yüzlü erkek" diye tanımladığı erkek. insaf insaf insaf!!!

ya arkadaş her erkek potansiyel seks makinesi mi? her erkek önüne gelenle yatıyor mu? hadi diyelim bazı erkekler yatıyor, erkek erkekle yatmıyor ya kızlarla yatıyor. ya peki kızlar için bu kadar önemli bekaret, kızlar neden engellemiyor?
(bkz: fatal error)

turkcell in erzurumlu çay bardağı reklamı

turkcell in her reklamında kullandığı sömürüyü bir kere daha tekrar ettirdiği reklam.

masturbasyon yaparken ev arkadasina yakalanmak

- kolay gelsin dayıoğlu.
- eyvallah kardeşim.

cep telefonu tamircileri

içlerinde kasap diye tabir edilenleri olduğu gibi işini çok düzgün yapanları da vardır ama düzgün yapanlar çok azdır maalesef.

yetkili olanları filka mobile, teleservice, başarı, kvk, modeksan, genpa diye gider.

sözlükçülerin alarm melodileri

(bkz: midi 1)

bilenler bilir anycool marka telefonda (şu alt kısmında heaven music yazan) standart melodilerde olan. lan bir melodi bu kadar mı çalar saat animasyonu ile uyumlu olur?

turkcell

avea nın yaptığı kampanyaların birini yapmayan, kampanya yapan avea ya birinciliği kaptıracağını anladığında ise çirkefçe oyunlarla tarife baltalayan gsm zımbırtısı. zamanında kullanıcılarını kazıkladıkça kazıklayarak altyapısını güçlendirmesinin kaymağını yemektedir. turkcell den turkcell i aramanın 10 kontör olduğu zamanları biliyorum.

neyse sadece bakınız. (#4808624)

lw6090

piyasadaki her 100 fx15 den 98 inin sahte olmasından bıkan hhs firmasının yeni ürünü.

fx15 den mucizevi sonuçlar almış biri olarak, bunun da boku çıkmadan alın saklayın diyeceğim de kutusu 60 ytl! çüş.

automatik

inanılmaz geyik bir klibe sahip bedük parçası. türkleri bu kadar güzel yansıtan bir klip olamaz bence.

bu arada sonlara doğru yerde tepinen kadınla adama arkadaşın verdiği tepki:
-olm bunları deli mi skmiş neden tepiniyorlar?

polise taş atan solcu

bizim vergilerimizle yapılan kaldırım taşlarını söküp, bizim için yüzlerce suçla, suçluyla uğraşan emekçi polislere atan solcu!lardır. emekçilere hakkını verin derler ama karşılarındakinin de insan olduğunu, evinde karısının çocuğunun beklediğini düşünmeden saldırırlar.

yorumsuz izleyin sadece http://www.youtube.com/watch?v=y6P5Qnxm68I