1. 1.
  ebru gündeş'in sevgilisi iran'lı işadamı, aynı zamanda aşiret lideriymiş. (bkz: uludağ sözlük magazin servisi)
  2 -7 ... hibrit kibrit
 2. 2.
  biz kendisini azeri bilirik.
  5 ... delice
 3. 3.
  azeri kızı günel ile ebru'cuğumun arasında malamat olmuş iş adamı.
  4 ... xargn
 4. 4.
  Ebru Gündeş'in eşi.
  Zarrab Türkiye'de adını ibrahim Tatlıses'in henüz çocukken Bakü'den alığ getirdiği şarkıcı Günel ile olan ilişkisiyle duyurdu. Günel ile Bakü'de 16 yaşındayken başlayan ve daha sonra aşka dönüşen ilişkileri 4 yıl önce yerleştiği istanbul'da devam etti. ikilinin sırları ayrılık sürecinde ortaya çıkarken Zarrab'ın kim olduğu soruları da gündem oluşturmaya başladı.

  Ayrılık sürecinde Günel bir anda Ebru Gündeş'i suçlayarak sevgilisini elinden almakla suçladı. Ancak Zarrab, ayrılıktan 2 ay sonra Gündeş ile çıkmaya başladığını açıklayarak şimdi eşi olan sanatçıya ilk günden itibaren sahip çıktı.

  reza Zarrab 13 Temmuz 1984'te Bakü'de doğdu. Çalıştığı iş kolları arasında armatörlük, kuyumculuk, petrol ticareti ve bestecilik de yer alıyor. Yaptığı şarkılardan Eski toprak'ı Sibel Can, Ölümsüz Aşklar'ı ibrahim tatlıses, neden'i de ibrahim Tatlıses yorumlamıştı.

  Zarrab, adının duyulmaya başladığı ilk günden bu yana zenginliği ve hediyeleri ile gündem oluşturdu. Gündeş'e düğün hediyesi aldığı son model BMW'den sonra kendi tersanesinde yaptırdığı yatla da çok konuşuldu.

  En son "kafana sıkarım" dediğini iddia ettiği Günel ve ailesinden davacı olan Zarrab kavgayı mahkemeye taşıdı. Bu kavgaya gündeş hiç dahil olmadı. Müziğe olan yarı profesyonel ilgisi zarrab'ı ibrahim Tatlıses'ten Sibel Can'a kadar hayranı olduğu ünlü sanatçılarla tanıştırdı. Ve şimdi yine hayranı olduğu ebru Gündeş ile evli.

  Bakü'deki işlerinin yanı sıra Kapalıçarşı'daki kuyumcu dükkanındaki mücevher işlemeciliği ve ticaretiyle adını duyurmaya başladı. Yalova'da bir tersane kuran Zarrab çalışma ofisi olarak Metroport'u tercih etti. Ataköy konakları ve Şişli Elite residance'ta evi olan Zarrab hem azerbaycan hem türkiye pasaportu taşıyor.
  6 -1 ... rick blaine
 5. 5.
  karısı ebru gündeş için 500 000 dolarlık bmw için "ebr" şeklinde plaka almak için 50 000 doları gözden çıkaran genç zengin.

  http://starlounge.tr.msn..../index.cfm?objectid=81458
  1 ... mal sahibi
 6. 6.
  mal bulmuş mağribi.
  ebru ablası ile mutluluklar.
  aralarında 12 yaş filan var herhalde.
  halkın açlıktan olsun, karabağ'lardan sürülsün, kendi vatanında mülteci olsun, sen bi arabeskçiye yarım milyon dolara bmw al, plakasını da ona göre döşe filan.

  çok acayip parası olmalı.. cidden merak ettim nasıl.
  6 -1 ... cymbeline
 7. 7.
  malın iyisinden anlayan abimiz.

  o bu değilde;

  türkiye'de açlık sınırı vardı ne oldu ?
  2 ... kafes
 8. 8.
  rıza kardeşimiz gibi çakma, sonradan görme, glasnost sonrası rus zengini tadında tipler oldukça gerçekleşmesi zor bi hadise ama bakınız:
  (bkz: azerbaycan ekonomisinde yüzde 12 büyüme beklenmesi)
  1 -1 ... cymbeline
 9. 9.
  eski toprak şarkısının bestesi kendisine aittir.
  1 ... delicious
 10. 10.
  ne is yaptigi belli olmayan adam.
  isadami!
  peki ne is yapiyor?
  tisss.

  alinan bilgilere gore; altin, para, degerli tas isiyle ugrasiyormuş.
  illegal.
  5 ... ozan oyunbozan